شرکت تأمین Pakalolo در آلاسکا

FRISCO ، تگزاس، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت کورتیس ماتس (OTC: TLED) با ارائه مشتریانی از Curtis Mathes Grow Lights(CMGL) از طریق انتشار منظم مقالات “کانون توجه”. از آنجا که ژانویه 2020، CMGL بیش از 4 میلیون وات از سیستم روشنایی Harvester® برنده جایزه خود را به فروش رسانده است تا برای کاشت انواع مختلف گیاهان و گیاهان شاهدانه / شاهدانه مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت: “ما می خواهیم موفقیتهای بسیاری از مشتریان خود را جشن بگیریم.” رابرت مانس، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کورتیس ماتس، “ما در رونق آنها سرمایه گذاری کرده ایم و باعث افتخار ماست که تجربه مشتری را با Harvester® در فهرست ETL خود برقرار می کنیم. ما افتخار داریم که با جلب توجه دوستان و مشتریان طولانی مدت خود در شرکت تأمین Pakalolo ، این مجموعه را آغاز کنیم. آلاسکا

شرکت تأمین Pakalolo ، شرکت است آلاسکا اولین و برتر شرکت شاهدانه. ایالت برای اولین بار مجوز فعالیت قانونی حشیش را در سال 2016 به پاکالولو برای عملیات کشت آنها صادر کرد و آنها اولین فروش خرده فروشی قانونی را در این ایالت به یک دوست محلی و بازمانده از سرطان که برای تسکین علائم شیمی درمانی خود از حشیش استفاده کرد ، انجام دادند. Pakalolo یک شرکت متعلق به خانواده است که به صورت عمودی ادغام شده و دارای 20000 فوت است2 کشت و تسهیلات خرده فروشی در Fairbanks، و دومین خرده فروشی در لنگرگاه. ‘Pakalolo’ کلمه هاوایی حشیش است. این خانواده ارتباط مادام العمر با جزایر دارند و فروشگاه های آن با موضوع جزیره است. شرکت تأمین Pakalolo بسیار افتخار می کند که یکی از درصد کمی از شرکتها در سراسر کشور است که گیاهان خود را در خاک “زنده” ارگانیک با استفاده از روشهای کشاورزی طبیعی کره با تمام مواد مغذی تخمیر شده میوه و سبزیجات طبیعی تحت نور LED کامل طیف می کارند. این سیستم در حال رشد فواید بسیاری دارد ، اما مزایای اصلی بالاتر از محصول متوسط ​​با ظاهر بهتر ، بو و مزه گل شاهدانه است. بسترهای آلی بالاتر از متوسط ​​کل کانابینوئیدها و محتوای ترپن را در بالاترین میزان گزارش شده در هر کشور دارند. این شرکت قبلاً آزمایش رشد چراغهای رشد Tall Trees LED را انجام داده است ، سلف قبلی کورتیس ماتیس چراغهای رشد می کند، چراغ شرکتهای دیگر را در طول سالها امتحان کرد. شرکت تأمین Pakalolo بسیار خوشحال است که با گسترش چراغ های رشد LED بسیار پیشرفته تولید شده کورتیس ماتس.

کینان هالیستر

شرکت تأمین Pakalolo
1851 خیابان فاکس
فیربانکس ، آلاسکا 99701
(907) 479-9000

اخبار مرتبط  نحوه رانندگی در هنگام حرکت و ارسال Covid-19

درباره شرکت Curtis Mathes (TLED): TLED در تحقیق ، توسعه ، ساخت و فروش پیشرفته ترین حالت روشنایی حالت جامد (SSL) در صنایع مختلف فن آوری های روشنایی مخصوص فرکانس متمرکز شده است. www.curtismathes.com / www.cmgrowlights.com

اظهارات رو به جلو: این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” است ، زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. چنین اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات فعلی است و شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است ، و می تواند نتایج و نتایج واقعی را ایجاد کند با انتظارات فعلی تفاوت اساسی دارند. هیچ گزارشی آینده نگر قابل تضمین نیست. اظهارات رو به جلو در بیانیه مطبوعاتی باید همراه با بسیاری از عدم قطعیت هایی که بر تجارت TLED تأثیر می گذارد ارزیابی شود و TLED هیچ تعهدی برای بروزرسانی علنی هر بیانیه آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن.

اخبار مرتبط  LC Waikiki Kenya مدل فروش مستقیم را در اینستاگرام خود اجرا می کند

SOURCE Curtis Mathes Corporation

لینک های مربوطه

http://www.curtismathes.com