Navigators تلاش برای یافتن پادشاهی در پلینزی را انجام می دهند

سلام ، سنگ معدن، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – هیچ رمز و راز مهاجرت انسان باستانی بیش از سفر پولینزی به شرق اقیانوس آرام مورد مطالعه ، نظریه پردازی و نوشتن قرار نگرفته است. سرانجام ، سرانجام ، یک تلاش اغواگرانه توسط یک متخصص فرهنگ و متولی تاریخ ، زبان ، شجره نامه و اسطوره های ساموایی ، نقشی چند رشته ای در داستان سفر پر زحمت ساموآ به آن سوی اقیانوس آرام می بافد. نویسنده ایده ها را با هم ادغام می کند و نقاط زیادی از مطالعات و شواهد علمی را به هم متصل می کند ، مسیر مهاجرت ناوگان را فرض و تأیید می کند.

آنچه مردم می گویند:

Papali’i Dr.Failautusi Avegalio ، نویسنده پیشگفتار و مدیر برنامه مرکز تجارت اقیانوس آرام ، کالج شیدلر تجارت ، دانشگاه هاوایی سیستم ، هاوایی می گوید ، “درک ما از چگونگی تعریف یک فرهنگ بدوی باستان و مردم ، آزادی و هویت شخصی در قبال خانواده ، قبیله ، فرهنگ ، هویت ملی و مسئولیت را تعیین می کند برای سازگاری تنوع و مقابله با همزیستی و پایداری. ”

اخبار مرتبط  GIRLS LEAD GIRLS ™ 2020 با همکاری پیدایش ظهور می شود virtual

نویسنده Fata Ariu Levi به ما می گوید ، “همه مهاجرت های انسانی یک گرفتاری یکسان را در سرتاسر کره زمین تحمل می کنند. خواه این عبور ناوبران پلینزی از اقیانوس آرام باشد ، یا مهاجرت بزرگ آفریقایی-آمریکایی از ایالات جنوبی به ایالات شمالی ایالات متحده آمریکا، یا مهاجرت از شمال آفریقا به اروپا، یا مهاجرت از جنوب و آمریکای مرکزی به آمریکای شمالی، کالبدشناسی روانشناسی و جامعه شناسی در مورد چگونگی تحمل انسان از شدت جسمی و روحی به همان صورت باقی مانده است. با این حال ، بهره گیری از تجربیات موازی گذشته می تواند ما را در چگونگی بافتن رشته های جدید ملیله استعاره ای ، رنگارنگ و فرهنگی راهنمایی کند. “

اخبار مرتبط  قابلیت جهانی زنجیره تأمین قدرت Suning در موفقیت خود در طول 618 جشنواره خرید میان سال در چین است

و ماهی کاتلین، مدیر اجرایی موسسه چند فرهنگی سالم-جهانی بیت ، سالم ، اورگان و مجری مصاحبه بزرگنمایی Fata Ariu Levi در زمینه راه اندازی کتاب خود می افزاید: “پرورش و تأیید مجدد تنوع چندفرهنگی ما تمرکز و اولویت است.”

بیوگرافی نویسنده:

Fata Ariu Levi (یا Ariu Levi) در یک حرفه حرفه ای بیش از 40 سال در ابتکارات فن آوری پرداخت و خدمات مالی ، یک کارآفرین فناوری بستر های نرم افزاری زیرساخت نرم افزار است. بنیانگذار چندین شرکت فناوری خدمات خدمات مالی اطلاعاتی ، از جمله بزرگترین پلت فرم فناوری پرداخت عمده فروشی بانکی که در بازار مالی NASDAQ ذکر شده بود و اکنون متعلق به شرکت خصوصی Finastra ، یکی از بزرگترین شرکت های فناوری خدمات مالی در جهان است. وی در مدیریت ارشد بانک آمریکایی مسئول پرداخت های جهانی و مدیریت نقدینگی کوتاه مدت بود. طی 20 سال گذشته Fata Ariu Levi به شرکت های بزرگ در زمینه اجرای طرح تحول فناوری اطلاعات کمک کرده است.

اخبار مرتبط  UAS Laboratories LLC ، یک شرکت نمونه کار از Lakeview Equity Partners ، LLC ، به Chr فروخته شده است. هانسن هلدینگ A / S

اطلاعات کتاب:

Navigators تلاش برای پادشاهی در پلینزی را دنبال می کنند اکنون در کتابهای الکترونیکی و شومیز در آمازون در دسترس است. به زودی در مکان های دیگر در دسترس خواهد بود – آن را در Walmart.com ، در Target و هرجایی که کتاب های خوبی فروخته می شود جستجو کنید.

نویسنده: Fata Ariu Levi

پیشگفتار: Papali’i Dr. Failautusi Avegalio ، مدیر برنامه مرکز تجارت اقیانوس آرام کالج شیدلر تجارت ، دانشگاه هاوایی سیستم.

سخنان پسین توسط: Vui Asiata Dr. Toeutu Fa’aleava. مدیر برنامه دانش پژوهان مک نایر اورگان و استادیار مطالعات دانشگاهی در دانشگاه ایالتی پورتلند ، اورگان.

ویرایش: شیلا دیث

اطلاعات تماس:

آوا کیتی لوی
[email protected]

فاتا آریو لوی یا آریو لوی
949.812.2511
[email protected]

سایت اینترنتی:
www.navigatorsofthepacificocean.com

منبع Fata Ariu Levi