Grunt Style کمپین “10 روز هدیه دادن” را راه اندازی کرد ، 100000 دلار به سازمان ها و موسسات خیریه کهنه کار اعطا می کند

سن آنتونیو، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سبک گرانت، یک شرکت خرده فروشی متخصص در لباس سبک زندگی متمرکز میهن پرستانه ، امروز اعلام کرد که بیش از بیش اهدا خواهد کرد 100000 دلار به موسسات خیریه ای که از جانبازان ، نظامیان فعال و خانواده های آنها حمایت می کنند. کمپین ’10 روز هدیه ‘از هر روز یک سازمان را پشتیبانی می کند 13 نوامبر تا 23 نوامبر.

گفت: “بازپس گیری و حمایت از جامعه پیشکسوتان هسته اصلی مأموریت Grunt Style است و در این اوقات بی سابقه ، نمی توانیم زمان بهتری برای افزایش تلاش های خیرخواهانه خود در نظر بگیریم.” گلن سیلبرت، مدیر عامل Grunt Style. “هر سازمانی که ما از آن پشتیبانی می کنیم ، هم در جوامع خود و هم در سرتاسر کشور کارهای قابل توجهی انجام داده است. امید ما این است که این کمک به اندازه کافی از مأموریت آنها پشتیبانی کند و به نوبه خود ، از فداکاری مردان و زنانی که خدمت کرده اند یا خدمت می کنند کشور.”

سازمان هایی که Grunt Style برای حمایت از طریق کمپین “10 روز هدیه دادن” خود انتخاب کرده است ، عبارتند از:

تاج های گل در سراسر آمریکا (WAA): مأموریت WAA شامل آگاهی بخشی از جانبازان فداکاری کشور با قرار دادن تاج گل بر سر مزار قهرمانان افتاده است.

اخبار مرتبط  ASUS مادربردهای سری Z490 را برای به حداکثر رساندن قدرت پردازنده های نسل 10th Intel® Core oduc معرفی می کند

قهرمانان ورزشی: سازمانی هم برای نیروهای وظیفه فعال و هم برای جانبازان که شامل فعالیت های ورزشی و تفریحی برای افزایش سلامت روانی / جسمی و تیم سازی است.

VetStrong: سازمانی مختص حمایت از جانبازان بی خانمان و خانواده های آنها از طریق تهیه وسایل خانه به نیازمندان.

پناهگاه Midwest برای دامپزشکان بی خانمان: با این مأموریت که اطمینان حاصل کند هیچ جانبازی به دلیل بی خانمانی ، بیکاری ، فقر و / یا مشکلات روحی و روانی پشت سر نمی گذارد ، آرزوی این سازمان این است که با توانمند سازی اعضای خودکفا و سازنده ، درد و رنج جانبازان و خانواده های آنها را کاهش دهد. جوامع آنها

USO Operation Turkey Drop: USO سان آنتونیو برای 200 خانواده مستقر در پایگاه نیروی هوایی لاکلند در ترکیه ، بوقلمون و غذاهای فرعی تهیه خواهد کرد سن آنتونیو و پایگاه ارتش فورت سام در هوستون.

درایو مرکز خون و بافت جنوب تگزاس: یک محرک خون محلی که اجزای خون بیش از 100 بیمارستان در داخل را تأمین می کند جنوب تگزاس. این سازمان از اهدا tissue خون بافت ، مغز استخوان / سلولهای بنیادی و بند ناف پشتیبانی می کند.

اخبار مرتبط  CNN Brasil از Visagism به عنوان یک استراتژی استفاده می کند و شامل مشاوره کاملی برای ویزیت خبرنگاران استخدام شده است

اسباب بازی برای Tots: به میزبانی ایالات متحده Marine Corps Reserve، Toys for Tots اسباب بازی هایی را برای کودکانی توزیع می کند که والدین آنها توانایی خرید هدیه برای کریسمس را ندارند.

گودال های رایت 360: سازمانی با مأموریت وکالت از جانبازان ، اعضای فعال خدمات وظیفه و خانواده های تحت تأثیر قرار گرفتن در معرض سمیت ناشی از استقرار از طریق تحقیق ، آموزش ، اطلاع رسانی و پشتیبانی.

جنگجویان بی احترامی و پیاده روی: مأموریت Irreverent Warriors جمع آوری جانبازان با استفاده از شوخ طبعی و رفاقت برای بهبود سلامت روان و جلوگیری از خودکشی سربازان است.

FisherHouse: یک م charسسه خیریه و بنیادی که خانه های راحتی را برای خانواده های سرباز و کهنه سرباز می توانند در آنجا اقامت داشته باشند ، در حالی که عزیزی در بیمارستان بستری است ، می سازد.

گفت: “Grunt Style بسیار بیشتر از یک شرکت تولید پیراهن های سه راهی است ، ماموریت ما این است که احساس غرور در خود ، در ارتش و در کشور ایجاد کنیم.” تیفانی اورنر، مدیر مشارکت های استراتژیک و ارتباط با سبک Grunt. “ما اطمینان حاصل کنیم که تیم ما چکمه های زمینی دارد و این امر به جامعه باز می گردد.”

اخبار مرتبط  وکیوم بی سیم Dreame T20 با دوام طولانی باتری در 32 ساعت در Indiegogo به 100000 دلار می رسد

برای پیگیری کمپین “10 روز هدیه دادن” در شبکه های اجتماعی ، جستجو کنید #GruntStyleGives. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Grunt Style ، محصولات آنها و ابتکارات جامعه آفرین ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.gruntstyle.com.

درباره GRANT STYLE
در سال 2009 تاسیس شد ، سبک گرانت یک لباس پوشاک متمرکز بر میهن پرستان و کهنه سربازان است که برای طبقه جدیدی از رزمندگان طراحی شده است: پاسخ دهندگان اول ، سربازان قدیمی و دوستان و خانواده آنها این شرکت با داشتن چهار میلیون پیرو شبکه های اجتماعی ، سخت تلاش می کند تا با کیفیت ترین ، بهترین لباس میهن پرستانه روی کره زمین را ارائه دهد که با تضمین بی نظیر مادام العمر آن پشتیبانی می شود. دفتر مرکزی آن در سان آنتونیو ، تگزاس، Grunt Style در پشت محصولات ، خدمات و توانایی خود در آمریکا ایستاده است. در مورد این شرکت و محصولات ساخت آن در آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید gruntstyle.com و به گفتگو بپیوندید فیس بوک و اینستاگرام درGruntStyle.

منبع سبک گرانت