دارایی های مالکیت معنوی فروشگاه های بزرگ قرن 21 برای فروش هستند

نیویورک، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Hilco Streambank ، یک شرکت مشاوره ای پیشرو در بازار متخصص در فروش دارایی های مالکیت معنوی و کارگزاری نام دامنه ، به دنبال خریدار مالکیت معنوی فروشگاه های بزرگ قرن 21 ، از جمله علائم تجاری آن است ، نام دامنه C21Stores.com ، داده های مشتری ، دارایی های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر. این شرکت 13 فروشگاه را در سراسر کشور اداره می کرد نیویورک، نیوجرسی، پنسیلوانیا و فلوریدا، و وب سایت تجارت الکترونیکی www.C21Stores.com.

Century 21 با تمرکز ویژه بر روی کالاهای لوکس و همچنین مبانی روزمره برای مردان ، زنان و کودکان ، یک پیشگام در توسعه فروشگاه های ارزان قیمت است. پیشنهادات هفتگی آن برای محصولات منحصر به فرد با نام تجاری طراحان ، این فرصت را به مشتریان می دهد تا “خرید قطره” – مجموعه ای متشکل از کالاهای لوکس از مارک های کم تخفیف. درآمد ناخالص کل در سال مالی 2019 بیش از بود 747 میلیون دلارکه تقریباً 53 میلیون دلار می تواند به کانال تجارت الکترونیکی نسبت داده شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

معاون اجرایی Hilco Streambank اظهار داشت: “مارک Century 21 مقصد قابل اعتمادی را برای پوشاک نام تجاری ، لوازم جانبی ، کالاهای خانگی و سایر موارد فراهم می کند.” دیوید پرس. “مشتریان Century 21 در هر دو کانال خرده فروشی و کانال آنلاین بسیار وفادار هستند ، زیرا مرتبا محصولات روزانه به روز می شوند. اغلب به عنوان “نیویورک بهترین راز مخفی®“Century 21” با اطمینان از صحت و سقم محصول ، به مشتریان “در دانش” این فرصت را می دهد تا محصولات طراح را با تخفیف خریداری کنند.

اخبار مرتبط  بازار اتاق آنهوییک تا سال 2025 1.5 میلیارد دلار ارزش دارد

پیشنهادات خرید دارایی های مالکیت معنوی قرن 21 توسط 16 نوامبر، 2020. حراج در تاریخ برگزار می شود 19 نوامبر، 2020. این فروش منوط به تصویب دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی است نیویورک.

طرفین علاقه مند به دارایی یا اطلاعات بیشتر در مورد روند فروش باید اینجا را کلیک کنند یا با استفاده از اطلاعات تماس ارائه شده در زیر مستقیماً با Hilco Streambank تماس بگیرند.

درباره Hilco Streambank: Hilco Streambank یک شرکت مشاوره ای پیشرو در بازار است که در زمینه مالکیت معنوی و ارزیابی فعالیت می کند. Hilco Streambank پس از انجام معاملات متعدد از جمله فروش در موارد ورشکستگی فصل 11 ، معاملات خصوصی و فروش آنلاین از طریق IPv4 ، به صورت عمومی گزارش شده است. Hilco Streambank بخشی از است نورث بروک ، ایلینوی مستقر در Hilco Global ، مرجع برجسته جهان در به حداکثر رساندن ارزش دارایی های تجاری با ارائه راهکارهای ارزیابی ، کسب درآمد و مشاوره به یک بازار بین المللی. هیلکو گلوبال بیش از بیست واحد تجاری تخصصی را ارائه می دهد که خدماتی شامل ارزیابی و ارزیابی دارایی ، خرید و فروش موجودی خرده فروشی و صنعتی ، سرمایه گذاری در دارایی های استراتژیک و سرمایه گذاری است.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp توسعه سد مخزن بهداشتی (MOA-260)

برای رسانه ها و مطبوعات:
گری سی اپستین
مدیر ارشد بازاریابی EVP
هیلکو گلوبال
[email protected]
847-418-2712

منبع: Hilco Streambank