اسموتی کینگ برای حمایت از سلامت ایمنی میهمانان با Freebie تغذیه ای

دالاس، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با افزایش تعداد COVID-19 ، اسموتی کینگ در ماه جاری تبلیغاتی را برای حمایت از ایمنی و سلامتی مهمانان انجام می دهد. راه افتادن 12 نوامبر، مهمانان می توانند به هر 20 اونس یک تقویت کننده پشتیبانی ایمنی رایگان اضافه کنند. اسموتی یا بزرگتر هنگام استفاده از برنامه پاداش های سالم اسموتی کینگ.

Immune Support Enhancer ، یک مکمل تغذیه ای ساخته شده با مواد طبیعی ، حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی مفید مانند روی و سلنیوم است. همچنین منبع خوبی از ویتامین C و E است – همه آنها برای حمایت از یک سیستم ایمنی سالم کار می کنند.

وی گفت: “نگرانی های بهداشتی پیرامون COVID-19 همچنان در راس ذهن بسیاری از مهمانان ما قرار دارد و ما می خواهیم به آنها نشان دهیم كه هنوز برای كمك به اینجا هستیم.” وان کیم، مدیر عامل Smoothie King. “یک سیستم ایمنی بدن به خوبی پشتیبانی شده برای حفظ سلامتی مهم است ، بنابراین ما به دلیل عدم مراقبت از سلامتی و سلامتی مهمانان خود ، به طور رایگان به سیستم تقویت ایمنی ایمنی خود کمک می کنیم. به این ترتیب آنها همچنان می توانند از اسموتی مورد علاقه خود لذت ببرند مصونیت آنها هنگامی که بیشتر به آن احتیاج دارند. ”

اخبار مرتبط  ایالات متحده آمریکا آفات استخدام آژانس محلی محلی برای ساخت صنعت است

تقویت کننده حمایت ایمنی رایگان فقط روش دیگری است که Smoothie King مردم را به داشتن سبک زندگی سالم و فعال تحریک می کند. Smoothie King از طریق نوید Clean Blends thanks به لطف ترکیبات مغذی ساخته شده با میوه های کامل و سبزیجات ارگانیک غیر GMO می تواند بخشی جدایی ناپذیر در هر سفر سلامتی و تناسب اندام باشد. بسیاری از اسموتی های آن همچنین حاوی صفر گرم قند اضافه شده و کاملاً جایگزین وعده های غذایی می شوند تا به مهمانان کمک کنند Rule The Day®.

پاداش رایگان Immune Support Enhancer فقط توسط اعضای وفاداری Healthy Rewards در فروشگاه یا آنلاین قابل استفاده است. پیشنهاد معتبر از طریق 30 نوامبر. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.smoothieking.com/healthy-rewards مراجعه کنید یا امروز برنامه Smoothie King Healthy Rewards را از App Store یا Google Play بارگیری کنید.

اخبار مرتبط  مرد عنکبوتی که کریسمس را نجات داد به لیست های پرفروش امروز نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا با عملکرد افتتاحیه هفته خیره کننده اکران راه پیدا می کند

درباره SMOOTHIE KING FRANCHISES، INC.

Smoothie King Franchises، Inc ، حق رای دادن اسموتی اصلی ایالات متحده ، یک شرکت حق رای دادن مستقر در دالاس با 1200 واحد در سراسر جهان است. در سال 1973 با هدف کمک به دیگران برای دستیابی به سلامتی بهتر از طریق اسموتی ها تاسیس شد. امروز ، این ماموریت خود را برای الهام بخشیدن به یک سبک زندگی سالم و فعال از طریق طرح Clean Blends continues ادامه می دهد ، که بر روی اسموتی های با طعم عالی با میوه ها و سبزیجات کامل تر تمرکز دارد در حالی که طعم های مصنوعی ، رنگ ها و مواد نگهدارنده و قندهای اضافی را در بسیاری از ترکیبات خود حذف می کند. اسموتی کینگ از طریق همکاری با بنیاد Challenged Athletes و مرکز اسموتی کینگ ، چشم انداز خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هر سفر سلامتی و تناسب اندام گسترش می دهد. در حال حاضر این حق امتیاز در مجله Entrepreneur در بیست و نهمین سال متوالی در رتبه 1 شماره مجله Entertainment قرار دارد ، در فهرست “2020 Franchise 500” رتبه 14 را دارد و در سال 2018 در لیست “Inc. 5000” قرار دارد. این شرکت همچنین محصولات خرده فروشی را ارائه می دهد که شامل نوشیدنی های ورزشی ، میله های انرژی زا ، ویتامین ها ، مکمل ها و موارد دیگر است. برای فرصت های امتیازدهی ، به سایت smoothiekingfranchise.com مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت smoothieking.com مراجعه کرده و اسموتی کینگ را در فیس بوک و اینستاگرام دنبال کنید.

اخبار مرتبط  کانادا کارگاه بین المللی ایزو را در زمینه تولید حشیش ایمن رهبری می کند

تماس با رسانه: برایان کمپبل جونیور ، روابط عمومی فیشمن ، 847-945-1300 داخلی 226 یا [email protected]

SOURCE اسموتی کینگ