مستعمره لنکستر سود سهام نقدی منظم را افزایش می دهد. سه مدیر فعلی را دوباره انتخاب می کند

وسترویل ، اوهایو، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت لنکستر کلونی (نزدک: LANC) امروز اعلام کرد که هیئت مدیره آن سه ماهه سود نقدی اعلام کرده است 75 سنت به ازای هر سهم مشترک ، 58 سال متوالی افزایش سود نقدی منظم. این شرکت یکی از تنها 13 شرکت آمریکایی است که 58 سال مستقیم سود سهام نقدی را به طور منظم افزایش می دهد. سود سهام قابل پرداخت خواهد بود 31 دسامبر 2020 به سهامداران سابقه در 7 دسامبر، 2020. از تاریخ ثبت جلسه سالیانه سهامداران امروز ، 27،537،277 سهام عادی موجود نیست.

با شرکت در رأی گیری در جلسه سالانه ، سهامداران سه مدیر فعلی را دوباره انتخاب کردند. آن ها هستند رابرت ال فاکس، مدیر اجرایی حساب در Boenning & Scattergood، Inc. جان بی. جرلاخ ، جونیور، رئیس اجرایی مستعمره لنکستر ؛ و رابرت پی. اوسترینیز، مدیر ارشد تأمین محصول بازنشسته Keurig Green Mountain، Inc.

اخبار مرتبط  طراحی نوآورانه 50٪ صرفه جویی در انرژی و تشخیص سریع فیبریلاسیون دهلیزی را فراهم می کند

مدیر عامل دیوید A. سیسینسکی گفت: “سود سهام نقدی منظم منعکس کننده ادامه وضعیت مالی قوی شرکت است و 230 خواهد بودهفتم سود سه ماهه نقدی متوالی که از سپتامبر 1963 توسط شرکت پرداخت شده است. “او اشاره کرد که پرداخت سالانه مشخص شده برای سال مالی جاری که به پایان می رسد 30 ژوئن 2021 است 2.95 دلار به ازای هر سهم ، نسبت به 2.75 دلار هر سهم پرداخت شده در سال مالی 2020.

بیانیه های آینده نگر

ما می خواهیم از مقررات “بندرگاه امن” قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی (1995) (“PSLRA”) استفاده کنیم. این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” متنوع به معنای PSLRA و سایر قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. چنین عباراتی را می توان با استفاده از کلمات آینده نگر “پیش بینی” ، “تخمین” ، “پروژه” ، “باور” ، “قصد” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “امید” ، “نشان داده شده” یا کلمات مشابه این اظهارات انتظارات آینده را مورد بحث قرار می دهد. شامل پیش بینی های مربوط به تحولات آینده ، عملیات یا شرایط مالی است. یا سایر اطلاعات آینده نگر را بیان کنید. چنین اظهاراتی بر اساس فرضیات و ارزیابی های انجام شده توسط ما با توجه به تجربه و درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی ، تحولات آینده انتظار می رود. و سایر عواملی که به نظر ما مناسب هستند. این اظهارات آینده نگر خطرات مهم ، عدم قطعیت و عوامل دیگری را شامل می شود ، که بسیاری از آنها از کنترل ما خارج است و می تواند با همه گیری COVID-19 تقویت شود ، که می تواند نتایج واقعی ما را از نتایج بیان شده در آینده نگر متفاوت کند. بیانیه.

اخبار مرتبط  اتصال Handyman به عنوان حق رای دادن 200+ برتر Franchise Times 2020 شناخته شده است

برخی از عوامل اصلی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده تفاوت دارند ، عبارتند از:

  • تغییر در جریان نقدی ما یا استفاده از پول نقد در فعالیت های مختلف تجاری ؛ و
  • خطرات مربوط به سایر عوامل شرح داده شده در بخش “عوامل خطر” در سایر گزارش ها و اظهارات ارائه شده توسط ما در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، از جمله بدون محدودیت گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q (موجود در www. sec.gov)
اخبار مرتبط  بازار جهانی جین شلوار جین Premium (2020 تا 2025)

اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و ما هیچ تعهدی را در قبال بروزرسانی این اظهارات آینده نگرانه متعهد نمی شویم ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد. مدیریت معتقد است که این اظهارات آینده نگرانه منطقی است. با این حال ، شما نباید به اظهاراتی که بر اساس انتظارات فعلی است ، بی اعتماد باشید.

SOURCE Lancaster Colony Corporation