Speed ​​Queen TR7 در خانه داری خوب ارائه می شود

RIPON ، Wis.، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Speed ​​Queen ، برندی معروف به ماندگاری افسانه ای خود ، در شماره نوامبر از خانه داری خوب، هم اکنون در دکه های روزنامه فروشی.

ماشین لباسشویی با سرعت بالا Speed ​​Queen TR7 در ستون “In the GH Cleaning Lab” به عنوان بخشی از برنامه GH Tested ، که آزمایشگاه های GH محصولات را از خانه داری خوب حامیان تجاری و نتایج آنها را در مواردی که بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند ، به اشتراک بگذارید.

کارولین فورته، مدیر لوازم خانگی و محصولات تمیز کردن موسسه خانه داری خوب تحت تأثیر قرار گرفت که ارزیابی ها نشان داد برنامه ریزی آسان دستگاه و “وان جادار” و “عملکرد تقریباً بی صدا” چیست. بر اساس آزمایش اخیر در خانه از شستشوی بار بالا ، از نکات برجسته دیگر می توان به قابلیت انعطاف پذیری واشر و عملکرد شستشوی آرام و شستشوی Perfect Wash “ابتکاری” اشاره کرد.

وی گفت: “ما نمی توانستیم بیشتر خوشحال شویم که ببینیم نام تجاری افسانه ای ما به صفحات این نشریه برجسته بازگشت.” کودی ماسلوک، معاون رئیس جمهور و مدیر کل توزیع مصرف کننده Speed ​​Queen. وی افزود: “TR7 و کل دامنه محصول ما با همان غرور و کیفیت تجاری آمریکایی ساخته شده است که بیش از 110 سال از علائم بارز مارک Speed ​​Queen بوده است.”

اخبار مرتبط  گروه جمیرا و Little Foodies FoodieKiDS را ایجاد می کنند

این کیفیت همچنین در جریان مستقیم 24/7 Speed ​​Queen در وب سایت این برند وجود دارد. در اینجا ، شما می توانید از طریق بارهای آزمایشی خلاقانه همه چیز ، از انواع راکی ​​هاکی ، ابزار باغبانی ، سنگ مرمر و موارد دیگر در چرخه های پشت به پشت و بصورت زنده و بصورت 24 ساعته ، شاهد مدیریت همان محصول TR7 باشید.

برای مشاهده پخش جریانی مستقیم به speedqueen.com/legend مراجعه کنید.

تجهیزات لباسشویی تجاری Speed ​​Queen برای ارائه 25 سال خدمات در یک خانوار متوسط ​​مهندسی و آزمایش شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Speed ​​Speed ​​و یافتن نمایندگی در منطقه خود ، به speedqueen.com/Lab مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر و مقالات از خانه داری خوب، به سایت goodhousekeeping.com مراجعه کنید.

درباره Speed ​​Queen

عملکرد ثابت لباسشویی اسپید کوئین ، رقبا را بهتر از رقابت می داند. Speed ​​Queen در سال 1908 در تاسیس شد ریپون ، ویسکانسین، ایالات متحده آمریکا. هنوز در ریپون، آن شرکت اصلی به Alliance Laundry Systems تبدیل شد. آلیانس از نظر فروش ، دامنه ، دستیابی و سرمایه گذاری تحقیق و توسعه پیشتاز جهانی در لباسشویی های تجاری است. Speed ​​Queen امروزه راه حل های تجاری قدرتمندی برای لباسشویی ارائه می دهد که برای خانه نیز موجود است. طی چندین دهه ، Speed ​​Queen وفاداری فوق العاده ای در بین متخصصان لباسشویی ایجاد کرده است. افرادی که مسئول لباسشویی هستند عملکرد فوق العاده Speed ​​Queen را در نتایج ، قابلیت اطمینان ، پشتیبانی و ارزش کلی دوست دارند. برای کسانی که به حجم زیادی از لباس های شسته شده کاملاً تمیز نیاز دارند ، Speed ​​Queen ستاره لباسشویی است.

اخبار مرتبط  مصرف کنندگان ارگانیک Assoc. اسمیتفیلد را به دلیل گمراه کردن مصرف کنندگان با ادعاهای دروغین ایمنی برتر شکایت می کند

درباره خانه داری خوب

Good Housekeeping (GoodHousekeeping.com) با بزرگداشت 135 سال ، یک مارک تجاری پیشرو در سبک زندگی است که ماهانه بیش از 45 میلیون خواننده را برای کشف نوآوری های نبوغ ، ایده های خوشمزه ، روند شیک ، اخبار جذاب و بهترین محصولات در کلاس برای محصولات خود الهام می دهد. خانه ها ، خانواده ها و خودشان. آزمایشگاه های پیشرفته موسسه خانه داری خوب همراه با استعداد تحریریه فصلی خانه داری خوب بی نظیر است. م byسسه GH که توسط مهندسان ، دانشمندان و کارشناسان برتر فناوری کار می کند ، هر ساله هزاران محصول را برای مجله ، وب سایت و مهر خوب خانه داری و مهر خوب خانه داری ، که از شناخته شده ترین و معتبرترین نمادهای مصرف کننده در این کشور هستند ، آزمایش و ارزیابی می کند. جهان امروز Good Housekeeping ، که دارای پنج نسخه بین المللی نیز می باشد ، توسط مجلات هرست ، واحدی از هرست ، یک شرکت پیشرو در رسانه های جهانی ، اطلاعات و خدمات منتشر می شود. مجموعه مجلات هرست با بیش از 25 مارک قدرتمند در ایالات متحده ، باعث ایجاد انگیزه و سرگرمی مخاطبان در همه سیستم عامل های رسانه ای می شود. دارایی های چاپی و دیجیتال مجلات Hearst هر ماه تقریباً به 165 میلیون خواننده و بازدید کننده سایت می رسد – 70 درصد از هزاره ها و 69 درصد از کل ژنرال Z ، بالای 18 سال (منبع: comScore / MRI 1-20 / S19). این شرکت بیش از 300 نسخه و 245 وب سایت در سراسر جهان منتشر می کند و بیش از هر ناشر دیگری خوانندگان مجلات ماهانه را به خود جذب می کند. خانه داری خوب را در فیس بوک ، اینستاگرام ، دنبال کنید توییتر، و در Pinterest.

اخبار مرتبط  کیمبرلی کلارک برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

SOURCE Speed ​​Queen