Quintessential به عنوان وارد کننده سال شراب شراب نامگذاری شده است

NAPA ، کالیفرنیا، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Wine Enthusiast در جوایز Star Wine 2020 خود ، وارد کننده شراب خوب متعلق به خانواده را اداره کرده و به عنوان واردکننده سال معرفی کرده است. این اعلامیه امروز توسط مجله ، که مراسم اهدای جوایز سالانه را برای بزرگداشت کمک های استثنایی در صنعت شراب تولید می کند ، اعلام شده است.

وی خاطرنشان کرد: “ما امسال در بین رقابت های باورنکردنی بودیم ، اما از اینکه چنین افتخار فوق العاده ای از طرف شراب شراب دریافت کردیم خوشحالیم.” استیو کرپس ، پدر، که صاحب Quintessential با پسرش ، دنیس است. “ما این را با اعضای تیم اختصاصی خود و تمام تأمین كنندگانی كه در موفقیت ما نقش اساسی دارند ، به اشتراک می گذاریم.”

دنیس و استیو کریپس ، پدر Quintessential را در سال 2002 تاسیس کرد تا بهترین کارخانه های شراب سازی خانوادگی را از سراسر جهان به بازار شراب آمریکا وارد کند. تقریباً 20 سال بعد ، این شرکت نمایندگی تأمین کنندگان 12 کشور مختلف از جمله ایتالیا، فرانسه، آرژانتین، استرالیا، کشور پرتغال، شیلی، اسپانیا، آفریقای جنوبی و ایالات متحده

“هنگامی که کار خود را شروع کردیم ، بسیاری از واردکنندگان دیگر در یک منطقه یا کشور متخصص بودند ، اما ما نیاز به کمک به شراب سازی های خانوادگی را در بازار ایالات متحده رقابت ، رشد و شکوفایی بدون توجه به محل انگور خود تشخیص دادیم.” دنیس کریپس. “اگر به کاری که آنها انجام می دادند اعتقاد داشتیم ، می خواستیم به آنها کمک کنیم تا در اینجا تجارت خود را گسترش دهند.”

از جمله لیست های رو به رشد شراب سازی که آنها نمایندگی می کنند ، Bodegas Bianchi ، پاسکال توسو، Matetic ، شهرک های خانوادگی Luca Bosio ، لس وین جورج دوبئوف، Bodegas Muriel ، Quinta do Vallado ، Simonsig ، Foppiano و Ironstone Vineyards. در اوایل سال جاری ، Quintessential ابتدا با به دست آوردن حق واردات شراب در سبد صادرات شرکت استرالیایی ، و سپس با به دست آوردن مالکیت مارک های ساخت آمریکایی Accolade: Geyser Peak ، Atlas Peak ، Outlot و XYZin ، از شراب Accolade Wines استقبال کرد.

می گوید: “ما قصد داریم هر یک را به عنوان رهبران بازار در دسته های مربوطه خود دوباره مستقر کنیم.” دنیس کریپس. “ما فوق العاده مشتاق Geyser Peak و Atlas Peak هستیم ، زیرا هر دو مارک هایی هستند که بیش از حد کیفیت را ارائه می دهند تا در بازار قیمت داشته باشند.”

Quintessential به لیست طولانی از شرکت ها و افراد محترم افتخاری که در مراسم اهدای جوایز امسال افتخار می آورند ، میپیوندد ، که امسال عملا به دلیل Covid-19 انجام شد. اعلامیه رسمی Wine Enthusiast را می توان در اینجا یافت.

تماس با رسانه: کهربا گالاتی، [email protected]

درباره شراب های کوچک:

استفان دی و. در سال 2002 توسط پدر و پسر تاسیس شد دنیس کریپس، Quintessential یک شرکت وارداتی ، بازاریابی و فروش متعلق به خانواده است و دفتر مرکزی آن در ناپا ، کالیفرنیا. این برنامه منحصراً به نمایندگی از تولیدکنندگان چند نسل ، متعلق به خانواده و اداره می شود که اشتیاق یکسانی به شراب سازی دارند که Quintessential برای بازاریابی استراتژیک و فروش آن شراب ها دارد. این تولیدکنندگان ، از مناطق برتر شراب در سراسر جهان ، شرابهایی ایجاد می کنند که بهترین و اصیل ترین اصطلاح انگور را از تاکستان های مربوطه ارائه می دهند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.quintessentialwines.com مراجعه کنید.

تصاویر مرتبط

the-kreps-family.jpg
خانواده کریپس
L-R: دنیس کریپس، استیو کریپس ، پدر، استیو کریپس ، جونیور

لینک های مربوطه

جوایز ستاره شراب

شراب Quintessential

SOURCE Quintessential

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Mile High جایگزین جدید کیفیت از وب شارلوت را استخدام می کنند