برنامه Virtual Event WeInvite “VirtualToast” را راه اندازی می کند

بلومفیلد هیلز ، میش.، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – WeInvite ، برنامه مدیریت رویداد از میشیگان، یک فناوری کنفرانس ویدیویی را با پیچ و تاب جدیدی راه اندازی کرده است: VirtualToast. کاربران ثبت نام شده با WeInvite Meet® ، پیوند ویدئو کنفرانس ویدیویی ، مهمانی های شخصی خود را برنامه ریزی می کنند ، دعوت نامه های الکترونیکی را سفارشی می کنند ، سپس از میان نوشیدنی های موجود مانند شراب ، قهوه ، چای و موارد دیگر را برای ارسال به مهمانان خود انتخاب می کنند ، شرکت کنندگان خود را بارگذاری می کنند و ارسال می کنند دعوت. هر میهمان در طول کنفرانس ویدئویی نوشیدنی های خود را برای نوشیدن انتخاب می کند … یک VirtualToast!

سرویس جدید تازه وارد شده است نوامبر 2020 و دوستان و خانواده ها را برای تعطیلات از طریق اینترنت در ایالات متحده جمع می کند. وارچاسوی شانکار ، رئیس جمهور / مدیر عامل WeInvite ، اظهار داشت: “VirtualToast یک راه عالی برای شرکتها برای برقراری ارتباط با کارمندان از راه دور خود در طول تعطیلات و یا ارتباط برقرار کردن ارائه دهندگان خدمات با مشتریان خود برای میزبانی یک ساعت شاد مجازی است.” “این فناوری آنها را قادر می سازد تا به ایجاد روابط با مشتری ادامه دهند و تعطیلات را به روش WeInvite جشن بگیرند.”

اخبار مرتبط  چهره دیوان عالی دیوان عالی امی کانی بارت بوبلهد منتشر شد

این پلتفرم کاربران را قادر می سازد دعوت نامه های دیجیتالی سفارشی ایجاد کنند ، گزینه های نوشیدنی را برای مهمانان خود انتخاب کنند و یک کنفرانس ویدیویی به میزبانی WeInvite Meet برای VirtualToast ترتیب دهند. این کار به راحتی از طریق برنامه موبایل یا مرورگر وب انجام می شود.

WeInvite در ابتدا ساخته شد تا برای کاربران برنامه ریزی و اجرای مهمانی ها یا رویدادها را آسان کند. پس از ثبت نام ، کاربران مکانی را جستجو و درخواست می کنند ، غذا و خدمات سفارش می دهند ، دعوت نامه ها را سفارشی و ارسال می کنند و یک قبض پرداخت می کنند. از زمان معرفی ویروس کرونا ، بسیاری از اماکن ، سرگرمی ها و ارائه دهندگان غذا خدمات محدودی را ارائه می دهند و یا اصلاً خدماتی ارائه نمی دهند. ناندینی وارچاسوی ، مدیر ارشد محصولات ، گفت: “ما باید راهی برای یافتن ارتباط افراد و یافتن مقداری چیز برای سرگرم كردن آن پیدا كنیم.” “VirtualToast برای کمک به خانواده ها و شرکت ها برای برقراری ارتباط ، به اشتراک گذاشتن وقت و لذت بردن از تعطیلات ساخته شده است.”

اخبار مرتبط  SenesTech نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را در روز چهارشنبه ، 11 نوامبر 2020 گزارش می کند

بستر WeInvite در فروشگاه های برنامه های موبایل در Apple و Android و همچنین در مرورگرهای www.weinvite.com در دسترس است.

راه حل WeInvite Meet برای گردهمایی دوستان یا اعضای خانواده یا حداکثر 75 شرکت کننده برای یک کنفرانس شرکت در سراسر جهان کار می کند. این یک روش عالی برای خانواده ، دوستان و یا شرکت ها و کارمندان برای برقراری ارتباط در هنگام کار از راه دور است. کاربران ثبت نام شده می توانند از طریق دعوت نامه های سفارشی خود ، با استفاده از تصاویر و محتوای متنی ، شخصاً با آنها تماس برقرار کنند. اطلاعات تماس شرکت کنندگان را می توان به راحتی از طریق برنامه تلفن همراه یا مرورگر از طریق تلفن ، لپ تاپ یا حساب Google Gmail بارگیری کرد.

اخبار مرتبط  از گرد و غبار گرفته تا حفاظت از تنفس در کارخانه سوئد الکترولوکس

WeInvite ، با WeInvite Meet و VirtualToast ، محصول WeInvite ، LLC ، یک بلومفیلد هیلز ، میشیگان، شرکت. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با ما در تماس بگیرید [email protected] یا به ما در WeInvite.com مراجعه کنید. فیلم ما را اینجا ببینید.

تماس با رسانه: ری Drzala ، [email protected] یا (248) 904-1717

پرونده های مرتبط

بروشور Organizer 11092020 LR.pdf

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

SOURCE WeInvite، LLC

لینک های مربوطه

http://www.weinvite.com