Home Depot برنامه های جدید پیشکسوتان را راه اندازی می کند و قهرمانان ملت را با عملیات غافلگیرانه از بنیاد Home Depot تجلیل می کند

آتلانتا، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – تیم روابط نظامی Home Depot® منابع و برنامه های بیشتری را متعهد می کند تا تعهد شرکت را به جانبازان افزایش دهد ، بیش از پشتیبانی 35000 نفر از آنها یا همسرانشان که از همکاران شرکت هستند و برای کمک به اعضای خدماتی که در مرحله انتقال هستند تا دومین کار خود را کشف کنند.

هوم دپو برنامه جدیدی را برای حمایت از خانواده های نظامی این شرکت به منظور تضمین فرصت های شغلی برای همسران همسران اعضای خدمت سربازی منتقل شده آغاز کرد. طبق گفته وزارت کار ایالات متحده ، 89٪ از همسران نظامی این کشور دارای نوعی تحصیلات عالی هستند ، با این وجود 31٪ از آنها به دلیل نقل و انتقالات مکرر مورد نیاز برای خدمت سربازی ، کم کار هستند. از آنجا که 78٪ پایگاههای نظامی در شعاع 20 مایلی فروشگاه یا مرکز توزیع Home Depot قرار دارند ، هنگام جابجایی خانواده ها به دلیل نیاز به خدمات ، شرکت پیشنهاد کار در دفتر مرکزی را تضمین می کند. در همان حوالی با شرایطی که فرد قبل از انتقال داشته است.

بنیاد هوم دپوت همچنین اعلام کرد که به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، مبلغ وام رهنی ماه نوامبر 500 جانباز نیازمند را پرداخت خواهد کرد عملیات سورپرایز در دومین رویداد سالانه روز جانبازان. این کار برنامه اسکان بنیاد برای جانبازان را گسترش می دهد و هدف آن کمک به رفع چالش های منحصر به فردی است که بسیاری از جانبازان در سراسر کشور در سال 2020 باید با آن روبرو شوند.

ماموریت عملیات سورپرایز در سال 2020 گسترش یافته است تا افرادی که سخاوتمندانه خدمت کرده اند و افراد نیازمند در طی همه گیر شدن به رسمیت شناخته شوند. امسال ، فروشگاه های هوم دپو فرصت های بیشتری برای حمایت از جانبازان ، بلکه پرسنل مراقبت های اورژانس ، متخصصان مراقبت های بهداشتی ، معلمان و کسانی که با ناامنی غذایی روبرو هستند و “شگفتی” محلی برای جوامع خود دارند ، فراهم می کنند. .

اخبار مرتبط  ماسک های جدید جامعه با محافظت از گواهی

وی گفت: “در این روز جانبازان مکث خواهیم کرد تا از همه جانبازان بخاطر رهبری و خدمات استثنایی آنها به کشورمان تجلیل کنیم.” کریگ تکان می دهد، رئیس جمهور و مدیرعامل The Home Depot. “همه ما به نوعی تحت تأثیر حوادث سال 2020 قرار گرفته ایم ، اما یکی از مواردی که در The Home Depot کاملاً پابرجاست احترام و علاقه ای است که ما برای خدمت به جانبازان کشورمان و خانواده هایشان داریم.”

پشتیبانی شرکت از همکاران نظامی و همسران آنها

  • مزایای شخصی: جانبازان خدمت سربازی با چالشهای منحصر به فردی روبرو هستند ، به همین دلیل ، Home Depot یک سری مزایای ویژه برای همکاران کهنه سرباز ارائه می دهد ، از جمله مرخصی یا غیبت به دلایل سربازی ، حقوق متفاوت و منابع برای حمایت از خانواده با مشاوران ، مشاوران دایرکتوری های مالی و مراقبت از کودکان.
  • ایجاد ارتباطات و جهت گیری: این شرکت از طریق یک برنامه جهت گیری داخلی ، همکاران جدید پیشکسوتان را با همکاران گیاهان باسابقه متصل می کند تا انتقال آنها به نقش های جدید را تسهیل کند و همچنین آنها را به سیستم های پشتیبانی موجود در شرکت پیوند می دهد.
  • مسابقات دوم: برای استخدام اعضای خدماتی در حالی که آنها به دنبال یک حرفه جدید قوی هستند ، Home Depot یک ابتکار عمل در سراسر کشور برای کمک به جانبازان ، اعضای خدمت و همسران نظامی با پشتیبانی از انتقال و همچنین فرصت های شغلی دارد. مربوط به شرکت یا مشاغل مختلف در معاملات مختلف.
  • برنامه های انتقالی: این شرکت با برنامه های مختلف پشتیبانی از انتقال مانند استخدام قهرمانان ما ، برنامه بنیاد اتاق بازرگانی ایالات متحده همکاری می کند. این برنامه بورسیه 12 هفته ای هر یک از افراد را با مربیان متصل می کند ، آموزش های حرفه ای را ارائه می دهد ، روابط بین مناطق مختلف شرکت را تسهیل می کند و مشاغل بالقوه را پرورش می دهد.
  • برای حمایت بیشتر از برنامه ها و مشارکت های پشتیبانی اعضای خدمات ، Home Depot یک تیم روابط نظامی دائمی در داخل شرکت ایجاد کرد.
اخبار مرتبط  ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

ما از جانبازان در جوامع خود حمایت می کنیم

  • عملیات سورپرایز: در روز سربازان قدیمی بنیاد دومین کمپین سالانه را آغاز می کند عملیات سورپرایز ، در آن زمان همکاران Home Depot خدمات خود را به جوامع مختلف نیازمند ارائه می دهند.
  • پرداخت وام مسکن: این بنیاد برای شناسایی جانبازانی از سراسر کشور که واجد شرایط پرداخت وام مسکن غافلگیرانه هستند ، با سازمانهای غیر انتفاعی شریک خود همکاری نزدیک می کند. این ابتکار راهی است برای بازپس گیری پیشکسوتان ما که این همه خدمت کرده اند و در چنین سال خاصی به آنها کمک ارزنده می کند.
  • انبار تیم: نیروی داوطلب هوم دپوت به همراه همكاران محلی پروژه های روز جانبازان را با رعایت فاصله اجتماعی در جوامع محلی سراسر كشور انجام می دهد.
اخبار مرتبط  شکایت آبجوسازان شکایت علیه شهرستان لس آنجلس را با ادعای محدودیت در بازگشایی نقض متمم چهاردهم

در این سال ، The Home Depot برای نوزدهمین سال متوالی به عنوان یکی از نظامی ترین دوستانه Military شرکت ها برای سال 2021 شناخته شد.

درباره انبار خانه
هوم دپو بزرگترین زنجیره خرده فروشی متخصص در فروش اقلام نگهداری و بهسازی منازل است که دارای 2295 فروشگاه در 50 ایالت است. کلمبیا، پورتوریکو، جزایر ویرجین ایالات متحده ، گوام، 10 استان کانادا و مکزیک. The Home Depot در سال مالی 2019 ، فروشی معادل 110.2 میلیارد دلار و سود 11.2 میلیارد دلاری داشته است. بیش از 400000 همکار در این شرکت کار می کنند. سهام Home Depot در بورس اوراق بهادار معامله می شود نیویورک (NYSE: HD) و در شاخص صنعتی داو جونز و شاخص استاندارد و پورز 500 قرار دارد.

درباره بنیاد هوم دپو
بنیاد هوم دپو برای بهبود مسکن و زندگی جانبازان ارتش ایالات متحده ، آموزش کارگران ماهر برای رفع شکاف شغلی و حمایت از جوامع آسیب دیده از بلایای طبیعی تلاش می کند. از سال 2011 ، بنیاد بیش از 305 میلیون دلار برای اهداف مربوط به جانبازان سرمایه گذاری کرده است و بیش از 48000 خانه و امکانات جانباز را در 4500 شهر بهبود داده است. این بنیاد متعهد شده است تا سال 2025 500 میلیون دلار در اهداف مربوط به جانبازان سرمایه گذاری کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد هوم دپو ، به HomeDepotFoundation.org مراجعه کنید و ما را دنبال کنید توییتر HomeDepotFound و در فیس بوک + اینستاگرامHomeDepotFoundation.

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/118058/the_home_depot_logo.jpg

منبع: انبار خانه

لینک های مربوطه

http://www.homedepot.com

منبع: انبار خانه