Bluesky آخرین نوآوری “Lexan Gel” را برای ترمیم و تقویت ناخن ها ارائه می دهد

ژل Lexan به لطف فرمول ابتکاری خود ، حاوی مواد مضر و تثبیت کننده هایی مانند آغازگرها و عوامل اتصال نیست. بافت ضخیم و داشتن ترکیب کاملی ، ژل Lexan توانایی رفع و ترمیم ناخن های شکسته را از طریق استفاده در بالای ناخن دارد. این فقط 3 ثانیه برای خشک شدن نیاز دارد و یک پایان صاف ایجاد می کند. برای تقویت یا کشیدن ناخن بسیار مناسب است و برای استفاده افراد حرفه ای و همچنین مبتدیان ایده آل است.

درباره بلوزکی

به عنوان یک تولید کننده پیشرو در چین، Bluesky دارای امکانات تولید خودکار با تجهیزات پیشرفته است که به آن در ارائه محصولات با کیفیت بالا در سراسر جهان کمک می کند. تضمین کیفیت اولویت اصلی است و بررسی دقیق کیفیت در تمام مراحل تولید ، از مواد اولیه تا مخلوط کردن ، پر کردن ، بسته بندی و تحویل ، به منظور تضمین یکپارچگی و کارآیی برتر انجام می شود. این شرکت به ایجاد روابط طولانی مدت اختصاص داده شده و در بیش از 60 کشور جهان شرکای تجاری دارد. این برند در هفته ها و نمایش های جهانی مد حضور پررنگی دارد و به طور مداوم به دنبال همکاری های جدید با نمایشگاه ها ، مجلات و وب سایت ها مانند nailsmag.com است.

اخبار مرتبط  راه اندازی بالش برای اولین بار کاملاً قابل تنظیم

برای سوالات بیشتر در مورد Bluesky ، لطفا با ما تماس بگیرید:

بسی وانگ
تلفن: +8613802778751
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.blueskynail.com

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

Cosmoprof Asia ، نمایشگاه بین المللی تجارت زیبایی B2B در منطقه ، به تازگی اولین هفته دیجیتال را راه اندازی کرده است که میزبان 640 غرفه دار بین المللی در 5 روز است ، محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه را به نمایش می گذارد. برای 5 روز اتصال و محتوا در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قفل تحویل را توسعه می دهد (SKC-555)

برای ارائه تجربه بهتر به همه شرکت کنندگان ، Cosmoprof Asia 1 را گسترش می دهدخیابان هفته دیجیتال تا 6 عصر (UTC + 8) ، 17 نوامبرهفتم به طوری که همه شرکت کنندگان می توانند از 4 روز ارتباط دیگر لذت ببرند. اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید ، اکنون برای ثبت نام اقدام کنید. آخرین فرصت برای پیوستن به بزرگترین رویداد مجازی زیبایی را از دست ندهید آسیا.

SOURCE Cosmoprof Asia

اخبار مرتبط  Natura & Co ختم موفقیت آمیز پیشنهاد سهام عدالت را اعلام کرد