درآمد بازار مسواک الکتریکی با ارزش 4.8 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

نیویورک، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – سازمان ملل در سال 2019 اعلام کرد زمین 703 میلیون نفر از افراد 65 سال به بالا زندگی کرده است و تا سال 2050 تعداد آنها به 1.5 میلیارد نفر افزایش می یابد. پیر شدن جمعیت جهان گزارش. این یکی از نیرومندترین نیروهایی است که بازار جهانی مسواک های برقی را به سمت آن سوق می دهد 4.8 میلیارد دلار تا سال 2030 از 2.7 میلیارد دلار طبق گزارش تحقیقات بازار منتشر شده توسط P&S Intelligence ، در سال 2019 ، با 5.7٪ CAGR بین سال های 2020 و 2030.

جمعیت سالمندان به طور گسترده ای از بیماری های دهان و دندان و از جمله از دست دادن دندان و پوسیدگی دندان رنج می برند. این بیماری ها حکم می کنند مسواک زدن برای زمان کمتری انجام شود ، فشار کمتری به مسواک وارد شود و دستگاه با دفعات کمتری چرخانده شود. این به پیشرفت بازار مسواک برقی کمک می کند ، زیرا فناوری هوش مصنوعی (AI) ، سنسورهای فشار و قابلیت نقشه برداری سه بعدی دهان از این دست دستگاه ها را قادر می سازد تا این دستورالعمل های مسواک را دنبال کنند.

نسخه نمونه این گزارش را در @ دریافت کنید https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/electric-toothbrush-market/report-sample

در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، فعالان بازار مسواک برقی سختی های زیادی را تحمل می کنند ، زیرا قفل شدن محصولات منجر به محدود شدن تولید و تجارت این محصولات شده است. به دلیل درآمد کمتر ، چندین شرکت هزینه های خود را برای بازاریابی و تبلیغات و حتی پروژه های تحقیقاتی به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. افت تقاضا برای چنین کالاهای مصرفی نتیجه کاهش حقوق و بیکاری رایج است که مردم را مجبور می کند فقط برای کالاهای اساسی خرج کنند.

اخبار مرتبط  گزارش جدید با 33 نکته راهنمایی درباره مدیریت دایره IT

گزارش دقیق گزارش تحقیقات بازار مسواک برقی را مرور کنید: توسط Bristle (نرم ، نانومتر) ، حرکت سر (صوتی / ساید بای ساید ، چرخش / نوسان) ، نوع محصول (قابل شارژ ، باتری) ، کانال توزیع (سوپرمارکت ها / هایپرمارکت ها ، داروخانه) / فروشگاه های مواد مخدر ، سیستم عامل های آنلاین) ، کاربر نهایی (بزرگسالان ، کودکان) – تجزیه و تحلیل صنعت و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/electric-toothbrush-market

در گذشته ، بازار مسواک های برقی ، تحت بخش نوع محصول ، توسط دو شاخه قابل شارژ هدایت می شد. برخلاف مسواک های باتری ، انواع قابل شارژ بیشترین حرکت را خودشان ایجاد می کنند و کاربر فقط باید آنها را در داخل دهان راهنمایی کند. علاوه بر این ، مسواک های قابل شارژ دارای مجموعه ای از ویژگی ها هستند ، از جمله حالت های مسواک زدن متعدد ، تایمر برای اطلاع کاربران از مدت زمان مسواک زدن هر ناحیه دهان ، و یادآوری هایی برای جایگزینی سر برس.

بیشترین درآمد بازار مسواک برقی بر اساس کانال توزیع در حال حاضر توسط گروه سوپرمارکت ها / هایپر مارکت ها تامین می شود. طیف گسترده ای از مسواک های برقی با قیمت متوسط ​​و مقرون به صرفه در این فروشگاه ها موجود است ، به همین دلیل مشتریان برای مقایسه و انتخاب دکوراسیون مطابق با نیازهای آنها به آنها مراجعه می کنند.

پیش بینی می شود در طول دهه آینده ، انشعاب کودکان شاهد CAGR بالاتر از 7.0٪ از نظر ارزش در بازار مسواک برقی ، تحت تقسیم بندی توسط کاربر نهایی باشد. افزایش موارد پوسیدگی و پوسیدگی دندان های کودکان والدین را وادار می کند تا بیشتر روی بهداشت دهان و دندان کودکان تمرکز کنند. علاوه بر این ، بسیاری از کودکان دوست ندارند هر روز مسواک بزنند ، و مسواک های برقی جذابیت بیشتری برای بچه ها دارند که به آنها کمک می کند تا از سلامت دهان و دندان برخوردار شوند.

اخبار مرتبط  کاسیو ماه ملی پیانو را جشن می گیرد

درباره این گزارش در @ سال کنید https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=electric-toothbrush-market

آسیا و اقیانوسیه (APAC) به احتمال زیاد سریعترین افزایش در تولید درآمد بازار مسواک برقی را تجربه خواهد کرد. همراه با جمعیت سالمندان ، فعالیت های خرید آنلاین ، به ویژه برای مسواک های برقی ، در منطقه در حال افزایش است. علاوه بر این ، بروز بیماری های دهان و دندان نیز در APAC زیاد است. مجله تحقیقات دندانپزشکی هند شیوع بیماری دهان را در جمعیت سالمندان تخمین زده است هند برای سال 2019 در 76.4.

از مهمترین شرکتهای بازار جهانی مسواک برقی می توان به Koninklijke Philips N.V. ، Panasonic Corporation ، FOREO AB ، Colgate-Palmolive Company ، JSB Health & Fitness Pvt اشاره کرد. Ltd. ، شرکت Procter & Gamble ، شنژن Risun Technology Co. Ltd. ، Lion Corporation ، Dr. Fresh LLC ، Water Pik Inc. ، Quip NYC Inc. ، Pierre Fabre S.A. ، و Den-Mat Holdings LLC.

یافته های کلیدی گزارش بازار جهانی مسواک برقی

  • مسواک های برقی شاهد پیشرفت های سریع تکنولوژیکی هستند.
  • گزینه های ناسالم و بی نظیر رژیم غذایی در حال رانندگی در بازار است.
  • ابتکاراتی برای افزایش آگاهی از بهداشت دهان و دندان باعث افزایش تقاضای مسواک برقی می شود.
  • هایپرمارکت ها / سوپرمارکت ها کانال فروش ارجح این محصولات هستند.
  • فعالان بازار در طول بیماری همه گیر COVID-19 هزینه ها را کاهش می دهند و طرح های رشد را به تعویق می اندازند.
  • اروپا بیشترین درآمد را در بازار مسواک برقی دارد.
اخبار مرتبط  گزارش بازار پارچه های خودرو برجسته کننده میزان فروش ، قیمت ، درآمد ، حاشیه ناخالص ، رشد تاریخی و چشم اندازهای آینده تا سال 2028: Radiant Insights، Inc.

مرور گزارش های بیشتر:

بازار پوشک

از نظر جغرافیایی ، آسیا و اقیانوسیه از نظر درآمد در سال 2019 بزرگترین بازار پوشک در جهان بود و انتظار می رود که سلطه خود را در طول دوره پیش بینی حفظ کند. این را می توان به افزایش تعداد زنان شاغل در منطقه همراه با افزایش نرخ شهرنشینی و افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد بهداشت شخصی نسبت داد.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/diapers-market

بازار تیغ

آسیا و اقیانوسیه (APAC) با توجه به جمعیت بسیار زیاد در اینجا ، بزرگترین بازار تیغ در سال 2019 بود. بعلاوه ، این منطقه شاهد شهرنشینی در مقیاس وسیع است و مردم با افزایش درآمد قابل استفاده خود ، بیش از هر زمان دیگری برای محصولات شخصی و نظافت هزینه می کنند.

https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/razor-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای پیشگام ، با ارائه سرهم هوشمندی بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با دقت انجام دهند.

مخاطب:

پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence