مجموعه کارشناسان GFSI با مصاحبه های ایمنی مواد غذایی جدید باز می گردد

پاریس، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، ابتکار جهانی ایمنی مواد غذایی (GFSI) آغاز فصل دومین سری از کارشناسان GFSI ، مجموعه ای سر مصاحبه با رهبران ایمنی مواد غذایی از صنعت ، دانشگاه ها ، بخش عمومی و پس از آن. این سریال که در سال 2019 راه اندازی شد ، دانش متنوعی از شبکه جهانی متخصصان ایمنی مواد غذایی GFSI را با فرمت قابل دسترسی و قابل هضم به اشتراک می گذارد.

فصل 2020 از سری GFSI Experts ، مطابق با تغییرهای اخیر سازمان در حاکمیت و استراتژی ، چشم انداز آینده ای را در پیش می گیرد. قسمتهای بعدی گفتگوها با خودی GFSI را برای توضیح این شیفت ها ، از جمله مکانهای مناسبی ارائه می دهد مدیر اریکا Sheward و صندلی های مشترک کریگ ویلسون و روی کربی، همه آنها طی یک سال گذشته القا شده اند. بینندگان همچنین به روزرسانی های مربوط به کار GFSI با شرکای دیگری مانند CODEX Alimentarius و سازمان تجارت جهانی / استانداردها و صندوق توسعه تجارت (STDF) ، و همچنین بحث و گفتگو با کارشناسان موضوع ، از جمله مانند Ignacio Gavilan، مدیر پایداری محیط زیست CGF بسته بندی پایدار در مقابل ایمنی مواد غذایی. بسیاری از مصاحبه شوندگان در کنفرانس GFSI 2020 در سالن سخنران بودند سیاتل.

“همه ذینفعان GFSI نمی توانند در کنفرانس سالانه ما شرکت کنند ، اما همه می توانند از بینش هایی که گویندگان در طول رویداد به اشتراک می گذارند بهره مند شوند.” اریکا Sheward، که در آن نمایش داده شده است قسمت اول سریال. “سری کارشناسان GFSI به ما اجازه می دهد تا این بینشها را در دسترس همگان قرار دهیم.”

اخبار مرتبط  فعال ماری جوانا Ed "NJWeedman" Forchion اعلام کرد اصلاحیه قانون اساسی NJ / NYE دود کردن و افتتاح درمانگاه شهروندان در NJWeedman's Joint

این سریال قرار است از آوریل تا پخش شود سپتامبر 2020، با بیش از 20 مصاحبه در کل. فیلم های مصاحبه ها ، با رونوشت های کامل ، در کانال یوتیوب GFSI ، در کتابخانه GFSI و در اخبار GFSI در دسترس خواهد بود. بازدید کنندگان می توانند با عضویت در لیست پستی GFSI News و دنبال کردن #GFSIexperts در توییتر، Facebook یا LinkedIn. دسترسی به همه قسمت ها رایگان است.

اخبار مرتبط  پائولا فلوریس ، رئیس جمهور جدید CHEP LatAm

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به ایمیل ارسال کنید [email protected]

SOURCE ابتکار جهانی ایمنی مواد غذایی


پاسخی بگذارید