RGF Environmental Group، Inc. آخرین توافقنامه توزیع انحصاری خود را برای انگلستان و ایرلند شمالی اعلام کرد

اندرو هابز ، مدیر عامل شرکت Healthy Indoor Environments Ltd. ، d / b / a / Better Indoors گفت: “محصولات RGF پیشرفته ترین فناوری تصفیه هوا را در بریتانیا به ارمغان می آورد در زمانی که تقاضای این راه حل ها به دلیل COVID-19 زیاد شده است. چندین سال توسط آزمایشگاههای معتبر ملی معتبر ، دستگاهها و دولتهای آزمایش شده آزمایش و اثبات شده است ، فناوری داخل محصولات ما با درمان همزمان و مداوم هر سانتی متر مکعب از هوا و سطح از سیستم های غیرفعال متفاوت است. با از بین بردن ویروس ها و میکروبی ها از جمله ویروس کرونا ویروس SARS-CoV-2 در لحظه ای که به هوا منتقل می شود یا روی سطح لمس می شود ، یک لایه محافظتی منحصر به فرد برای فضاهای داخلی یا داخل خودرو ارائه می دهد. همانطور که ما همچنان با این همه گیری سازگار می شویم ، راه حل های ما به بازسازی کمک می کند اعتماد عمومی به فضاهای داخلی و بازگرداندن مشاغل انگلیسی به کار خود. ”

اخبار مرتبط  دستکش های یکبار مصرف سریع تبدیل به کالاهای خرده فروشی می شوند و انتظار می رود که تسریع شوند

در ماه های اخیر Better Indoors محصولات RGF را در طیف وسیعی از محیط های داخلی از جمله املاک مسکونی ، خانه های مراقبت ، هتل ها ، جراحی های دندانپزشکی ، امکانات بهداشتی ، مراکز بازی کودکان ، سالن های ورزشی ، رستوران ها ، امکانات پردازش غذا نصب کرده است و اخیراً یک آزمایش جامع شامل آزمایش ATP در یک طبقه از ساختمان معروف لویدز در جهان شهر لندن. این فناوری اکنون در تمام ساختمانهای لویدز انگلیس سازگار خواهد بود. هابز می گوید: “ما نه تنها SARS-CoV-2 را بسیار م effectiveثر و اثبات شده ارائه می دهیم ، بلكه راه حل های ما صرفه جویی قابل توجهی در برابر مه آلودگی مكرر و بودجه های نگهداری و نگهداری HVAC برای دستیابی به بهترین وجه در بهره وری انرژی كلاس ایجاد می كند.”

اخبار مرتبط  کاسیو مدل را با همکاری هوندا مسابقه برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE به بازار عرضه کرد

آسترید فون اوتینگر، مدیر فروش بین المللی RGF پاسخ داد: “ما خوشحالیم که این توافقنامه انحصاری را با شرکای جدید انگلستان ، Better Indoors ، که سالها تجربه مربوط به صنعت IAQ و HVAC را به رابطه ما وارد می کنند ، امضا کرده ایم. در این زمان تقاضای جهانی بی سابقه برای ما محصولاتی که ما از بازار انگلیس هیجان زده ایم و مزایای محصولات ما می تواند برای بسیاری از بخشهای داخلی ، تجاری و صنعتی در بخشهای دولتی و خصوصی باشد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر یا تعیین وقت مصاحبه ، لطفاً تماس بگیرید آسترید فون اوتینگر در + 1-561-318-4697 + یا [email protected].

درباره RGF Environmental Group، Inc.

اخبار مرتبط  انبار تأمین فروشگاه به عنوان یک مکان برتر کار در سال 2020 انتخاب شد

RGF بیش از 500 محصول زیست محیطی تولید می کند و دارای 35+ سال سابقه در تهیه ایمن ترین هوا ، آب و غذا به دنیا بدون استفاده از مواد شیمیایی است. RGF یک شرکت تحقیقاتی و نوآوری دارای گواهینامه ISO 9001: 2015 است، ثبت اختراعات متعدد برای سیستم های تصفیه فاضلاب ، دستگاه های تصفیه هوا و سیستم های بهداشتی مواد غذایی. دفتر مرکزی RGF در قلب بندر پالم بیچ اینترپرایز واقع شده است و با مساحت 130،000 فوت مربع تولید ، انبار و امکانات اداری ، 9 هکتار مساحت دارد. RGF اخیراً امکانات خود را ارتقا داده و رویکرد عمودی بیشتری را در تولید ایجاد کرده و به این شرکت امکان ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و مهندسی در بازار را می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، به RGF.com مراجعه کنید.

SOURCE RGF Environmental Group، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.RGF.com