سطح 3 گروه طراحی مرحله برای حیاط ماریوت

جانسون گفت: “من از غواصی در این پروژه بسیار هیجان زده شدم و همه چیز به زیبایی کنار هم قرار گرفته است.” “جلوه ها و پارچه های موجود در لابی برای انعکاس بخشیدن به رنگ روشن تر شده است سن دیگو آفتاب ، و اتاقهای مهمان همیشه مثل راحتی و راحتی هستند. ایستگاه های کاری ارگونومیک ، ملافه های تخت خواب دار و درگاه های شارژ USB / شارژ به راحتی در اتاق های مهمان این امکان را فراهم می کنند. “

اخبار مرتبط  شرکای گوشه ای ورزشکاران با تغذیه آمریکا و ورزشکاران برای تأمین بیش از 1 میلیون وعده غذایی به خانواده های نیازمند

علاوه بر اتاقهای بزرگ که میهمانان به آن عادت کرده اند ، حیاط حیوانات امکانات دیگری از قبیل گسترش مرکز تناسب اندام برای اسکان بهتر و افزایش ظرفیت برای میهمانان نظامی خود و قرارگیری مجدد میله در وسط لابی برای احساس فراگیرتر فراهم می کند. هنگام ورود به هتل.

جانسون گفت: “نوار لابی مرکزی جدید از نظر بصری خیره کننده است ؛ این یک عامل واو است.” “این یک تفاوت از طراحی استاندارد حیاط است ، اما برای حجم زیاد مهمان این ملک عالی خواهد بود. به شما در تمایز آن از رقبای محلی کمک خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 6 سریال آقازاده

هتل 323 اتاقه از موقعیت خوبی برخوردار است که تا سه ماهه دوم سال 2021 تکمیل می شود ، امیدوارم با یک رونمایی باشکوه همراه باشد.

سطح 3 گروه طراحی ، در سطح ملی به عنوان 10 شرکت برتر طراحی و خرید مهمان نوازی و برنده 2019 شناخته شده است نوسازی سال جایزه توسط ماریوت اینترنشنال ، خدمات در زمینه طراحی ، خرید ، ساخت ، نصب FF&E و تراشکاری با همکاری شرکت خواهر خود ، JAC Construction را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 213.955.5881 تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  سگهای کوچک محبوب نان دیوانه ® می شود Goyey ، Melty ، پنیر چرخش

لینک های مفید:
نمونه کارها سفارشی / بوتیک:
https://level-3-design-group-2.foleon.com/level-3-design-group/custom-boutique-hotels/welcome/

نمونه کارها خرید:
https://level-3-design-group-2.foleon.com/level-3-design-group/purchasing-portfolio/cover/

گروه طراحی سطح 3:
www.level3designgroup.com

تماس با رسانه
نیچت اسمیت
مدیر ، بازاریابی و روابط عمومی
[email protected]

SOURCE سطح 3 گروه طراحی

لینک های مربوطه

http://www.level3designgroup.com