شرکت Energizer Holdings ، جانشینی مدیر عامل شرکت را اعلام می کند

ST لوئیز، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Energizer Holdings، Inc. (NYSE: ENR) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که آلن آر. هوسکینز هیئت مدیره شرکت را از تصمیم خود برای بازنشستگی به عنوان مدیر اجرایی ، موثر مطلع کرده است 1 ژانویه 2021. هیئت انتخاب کرده است مارک اس لاوین، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Energizer ، برای جانشینی آقای Hoskins به عنوان مدیر عامل بعدی شرکت. آقای هوسکینز پس از انتخاب در مجمع سهامداران سالانه 2021 و به عنوان مشاور این شرکت به عنوان مدیر ادامه خواهد داد. 30 سپتامبر 2021. هیئت مدیره در نظر دارد آقای لاوینی را برای انتخاب به عنوان مدیر در مجمع سالیانه سهامداران سال 2021 معرفی کند.

پت مور ، رئیس مستقل هیئت مدیره ، گفت: “آلن یک رهبر استثنایی است که Energizer را از طریق تبدیل فوق العاده به یک شرکت عمومی مستقل و یک رهبر جهانی محصولات جهانی با پایه قوی برای موفقیت طولانی مدت راهنمایی کرده است.” “او تقریباً چهار دهه فعالیت شغلی قابل توجه در شرکت ما داشته است و در طول مدت مدیرعاملی خود تیم Energizer را از طریق دو خرید استراتژیک و در ساخت مارک های ماندگار ، یک زیرساخت جهانی و یک تامین کننده قوی و روابط مشتری هدایت کرده است. با آلن به تمرکز بی وقفه خود بر نوآوری ، عملیات و افراد کمک کرده است تا یک تیم رهبری با استعداد را تشکیل دهند که در ارائه اولویت های استراتژیک Energizer متمرکز باشد. خوشحالم که او تا سپتامبر به عنوان مدیر و مشاور این شرکت باقی خواهد ماند تا به شما اطمینان دهد یک انتقال آرام در حالی که او به سمت فعالیت های خیرخواهانه شخصی خود روی می آورد. “

آقای هوسکینز اظهار داشت ، “مانند بسیاری از افراد ، در طول چند ماه گذشته ، من این فرصت را داشتم که در مورد زندگی خود ، آینده ام و آنچه برای من مهم است تأمل کنم. پس از یک حرفه حرفه ای در Energizer که حدود 40 سال طول کشید ، از جمله پنج نفر آخر به عنوان مدیرعامل ، من در رابطه با هیئت مدیره تشخیص دادم که اکنون زمان مناسب برای انتقال Energizer به رهبری جدید است. قابلیت های مارک و درک عمیق از بازارهای مختلف ، فعالیت ها و همکاران Energizer باعث می شود که او به طور منحصر به فرد صلاحیت هدایت Energizer را به مرحله بعدی خود داشته باشد. وقتی وارد فصل بعدی ام می شوم ، مشتاقانه منتظر می مانم که وقت بیشتری را با خانواده ام بگذرانم و فرصت های بشردوستانه را دنبال کنم. من می خواهم از همه همکاران ما بخاطر فداکاری و تلاشهایشان در جهت قرار دادن Energizer به عنوان پیشرو در محصولات مصرفی تشکر کنم. امروز است ، به ویژه از طریق چالش های اخیر همه گیر ، و من مطمئن هستم که مارک و بقیه اعضای تیم اجرایی حرکت شرکت را برای بسیاری ادامه خواهند داد سالهای آینده “

اخبار مرتبط  تیم های UNFI در نیویورک قرارداد را با توزیع کننده مواد غذایی کامل تصویب می کنند

آقای مور ادامه داد ، “انتصاب مارک اوج برنامه ریزی دقیق جانشینی توسط هیئت مدیره است و ما اطمینان زیادی داریم که او یک مدیرعامل عالی برای Energizer خواهد بود. مارک یک مدیر برجسته است که به تعریف و اجرای ابتکارات استراتژیک Energizer کمک کرده است و بر آن نظارت داشته است. مدل عملیاتی یکپارچه این شرکت با تمرکز بر رشد پلت فرم و موقعیت های بازار در دسته های باتری ، چراغ و مراقبت از اتومبیل. در طول سال گذشته وی به عنوان رئیس جمهور و COO ، به همراه نقش های قبلی خود در Energizer و خارج از سازمان ما ، مارک مهارت ها و مهارت های رهبری قدرتمندی را در اختیار شرکت قرار می دهد که در آینده به خوبی خدمت خواهد کرد. ”

آقای لاووین گفت: “من افتخار می کنم که نقش مدیرعامل را بر عهده بگیرم و Energizer و همکاران فداکار آن را در سراسر جهان رهبری می کنم.” “علیرغم چالشهای بی سابقه امسال ، استراتژیهای بلند مدت ما دست نخورده باقی مانده است و ما از موقعیت خوبی برخوردار هستیم که می توانیم رهبری خود را در میان گروهها تقویت کرده و رشد پایدار را ایجاد کنیم. ما تشخیص می دهیم موانعی برای غلبه بر آنها داریم ، اما من به سازمان خود اطمینان کامل دارم و من فوق العاده در مورد چشم انداز آینده Energizer هیجان زده هستم. من از آلن به خاطر رهبری و همکاری اش تشکر می کنم و مشتاقانه منتظر همکاری با او برای اطمینان از انتقال بی وقفه هستم. ”

اخبار مرتبط  رهبران شهر ، حامیان آموزشگاه های بعد از مدرسه ، بیلبوردهای سراسر کشور را روشن می کنند تا کار برنامه های پس از مدرسه را در زمان شیوع بیماری روشن کنند

بازنشستگی آقای هوسکینز یک کار شگفت انگیز ، تقریباً چهار دهه طولانی را با Energizer به پایان رساند ، از جمله به عنوان مدیرعامل از سال 2015 خدمت می کند. او نقش مهمی در رشد و تحول شرکت ایفا کرده است ، تأسیس Energizer به عنوان یک شرکت دولتی مستقل و تعریف استراتژیک آن اولویت ها – همراه با نوآوری ، عملکرد عالی و بهره وری محرک – و همچنین نظارت بر دو شرکت تحول آفرین باتری و روشنایی قابل حمل از برندهای طیف و مشاغل جهانی مراقبت از اتومبیل. در طول دوره تصدی آقای هوسکینز ، Energizer به یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات جهانی تبدیل شده است و در حال حاضر به عنوان رهبر جهانی ارزش سهم در دسته باتری و مراقبت از خودرو و رهبر سهم مارک در گروه روشنایی قابل حمل است. تمرکز آقای هوسکینز بر روی استعداد و فرهنگ به عنوان عوامل اصلی موفقیت شرکت ، همکاران را قادر به کنترل ، تحولات قابل توجه و تحقق تعهدات و همچنین ایجاد تنوع به عنوان یک ارزش اساسی در سازمان ، با تقریباً نیمی از نقش های حیاتی این شرکت اکنون توسط زنان و رنگین پوستان انجام می شود. در نتیجه این تلاش ها ، Energizer نتایج قدرتمند مالی را تحت رهبری آقای هوسکینز ارائه داده است ، از جمله پنج سال متوالی رشد فروش ارگانیک و فروش خالص قابل توجه ، EBITDA تنظیم شده و رشد جریان نقدی رایگان در یک بازه زمانی مشابه ، و از موقعیت خوبی برخوردار است برای تولید ارزش سهامداران بلند مدت برای سالهای آینده.

نتایج سه ماهه چهارم و سال مالی 2020

این شرکت همچنین امروز در بیانیه مطبوعاتی جداگانه نتایج سه ماهه چهارم و سال مالی 2020 خود را اعلام کرد. برنامه ریزی شده پخش وب در ساعت 10:00 صبح ET آغاز شود و از طریق زبانه های “سرمایه گذاران” و “رویدادها و ارائه ها” می توانید به سایت www.energizerholdings.com دسترسی پیدا کنید. پخش مجدد از پخش وب در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

درباره شرکت Energizer Holdings، Inc.

شرکت انرژی دهنده ، شرکت (NYSE: ENR) ، دفتر مرکزی آن در سنت لوئیس ، میسوری، یکی از بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان باتری های اولیه ، چراغ های قابل حمل و محصولات مراقبت از خودکار ، عملکرد ، مبرد و عطر است. نمونه کارها مارک های شناخته شده جهانی شامل Energizer® ، Armour All® ، Eveready® ، Rayovac® ، STP® ، Varta® ، A / C Pro® ، Refresh Car Your! ® ، California Scents® ، Driven® ، Bahama & Co. ® ، LEXOL® ، Eagle One® ، Nu Finish® ، Scratch Doctor® و Tuff Stuff®. ماموریت Energizer به عنوان یک شرکت تولید کننده کالاهای مصرفی با مارک جهانی ، هدایت هزینه برای ارائه ارزش به مشتریان و مصرف کنندگان ما بهتر از دیگران است.

بیانیه های آینده نگر

برخی از اطلاعات موجود در این خبرنامه ممکن است “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 باشد. این اظهارات تضمین کننده نتایج یا عملکرد آینده نیستند و شامل برخی از خطرات ، عدم قطعیت ها و پیش فرض هایی است که پیش بینی آنها دشوار است خارج از کنترل ما. شما نباید به هیچ یک از اظهارات آینده نگرانه اعتماد نکنید و باید عدم اطمینان و خطرات مورد بحث در گزارش سالانه ما را در مورد فرم 10-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“کمیسیون”) در مورد 19 نوامبر 2019 و پرونده های بعدی کمیسیون. اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که هر گزاره آینده نگرانه را به روز کنیم تا تأثیر شرایط یا حوادثی را که پس از تاریخ اظهارنظر آینده نگر بوجود می آیند ، نشان دهد.

SOURCE Energizer Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

www.energizer.com