A&G گروه گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل دارایی را تشکیل می دهد

MELVILLE ، نیویورک، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکای املاک و مستغلات A&G امروز به طور رسمی ایجاد یک گروه گزارشگری مالی و تجزیه و تحلیل املاک اختصاصی را که به ذینفعان در تمام بخش های املاک و مستغلات خدمت می کند اعلام کردند.

به سرپرستی مدیر عامل ارشد داگلاس بنتمعاون استاندارد تجزیه و تحلیل و استراتژی تجارت در خرده فروشی جهانی اشلی مبلمان صنایع – این تیم 5 نفره سالها تجربه در تجزیه و تحلیل مالی ، علم داده و استراتژی املاک و مستغلات را ترکیب می کند. امیلیو آمندولا، رئیس مشترک A&G.

وی توضیح داد: “A&G مدتی است که قابلیت تجزیه و تحلیل دارد ، اما ما در بهار امسال که نیاز فوق العاده بهینه سازی اوراق بهادار در بخشهای مختلف املاک و مستغلات آشکار شد ، تمرکز خود را بر روی آن تیز کردیم.” “به عنوان بخشی از این فرایند ، همه افراد VP خرده فروشی سابق با دهه ها تجربه در رویکردهای داده محور ، تا تحلیلگران باهوش فناوری را که در نرم افزار تجزیه و تحلیل داده ها و زبان های برنامه نویسی تحصیل کرده اند ، به خدمت گرفته ایم. نکته مهم ، این گروه توانایی ما را به سرعت گسترش می دهد مشتریان خدمات در شرایط پریشان و همچنین رسیدگی به نیازهای شرکت های کوچک و متوسط ​​با توسعه فکر که به دنبال برون سپاری از تمام یا بخشی از توابع املاک و مستغلات خود هستند. “

تیم جدید علاوه بر مشاوره در مورد استراتژی تصویر بزرگ ، داده های مربوط به انتخاب سایت و خدمات جمعیتی ، پایگاه داده های اختصاصی ، اسناد اجاره و مجموعه ای از منابع دیگر را برای ایجاد داشبورد جذاب و گزارش های خودکار برای استفاده توسط A&G و مشتریان خود ادغام می کند. . طبق گفته Amendola ، گروه جدید این شرکت را قادر می سازد:

  • تعیین اینکه کدام یک از مکانهای تحت مالکیت یا اجاره برای کوچک سازی ، بستن یا دور انداختن در خرده فروشی و سایر بخشها هستند.
  • تجزیه و تحلیل اجاره نامه ها برای جدا کردن نامزدهای اصلی برای کاهش یا اشغال هزینه های اشغال ؛
  • به سرعت سایت های جدید متناسب با استراتژی های املاک و مستغلات مشتریان خود را شناسایی و هدف قرار دهید. و
  • به طلبکاران ، مشاوران و سایر ذینفعان اصلی گزارشات هر دقیقه در مورد پیشرفت بازسازی ها ، چرخش ها و وضعیت های پیشگامانه A&G را ارائه دهید.

رئیس A&G اندی گریزر، که مانند Amendola ، دهه ها تجربه در استراتژی نمونه کارها املاک و مستغلات دارد ، گفت که این اقدام در زمان نیاز بی سابقه به رویکردهای کارآمد در مورد املاک و مستغلات انجام می شود.

“فقط در این سال ، شرکت ما با تغییر ساختار اجاره ، کاهش هزینه اشغال و خاتمه اجاره در بیش از 11000 مکان در سراسر آمریکای شمالی وی به نمایندگی از مشتریان مختلف در خرده فروشی ، رستوران ، سوپرمارکت ، سرگرمی ، آموزش ، بهداشت و تناسب اندام ، دفاتر و بخش های صنعتی گفت: “توانایی های پیشرفته تجزیه و تحلیل داده ها در این محیط ضروری است. رویکردهای کند باعث کاهش آن نمی شوند. ”

بنت ، مدیر ارشد گروه جدید ، اوایل سال جاری از صنایع مبلمان اشلی به A&G پیوست ، جایی که وی یک بخش تجزیه و تحلیل را ایجاد کرد و زمینه های اصلی تجارت خرده فروش جهانی را دگرگون کرد. وی پیش از پیوستن به اشلی در سال 2015 ، مدیر آزمایش استراتژیک و تجزیه و تحلیل برای اسباب بازی های “R” Us بود. پیش از این ، بنت به عنوان محقق و تحلیلگر شرکت Lockheed Martin Systems Integration و شرکت تجاری Wilmorite Management Group فعالیت می کرد.

گزارش به بنت است کریستوفر پین، که سپتامبر گذشته به عنوان مدیر عامل به گروه جدید پیوست. پین قبلاً هشت سال در نقش تحلیلی و املاک و مستغلات در کالاهای ورزشی دیک خدمت می کرد. اخیراً ، به عنوان مدیر ارشد املاک و مستغلات ، مسئولیت های وی شامل معامله برای فروشگاه های دیک ، گلف کهکشان و میدان و جریان در ساحل شرقی ، رسیدگی به همه چیز از انتخاب سایت ، تمدید ، بازسازی ، تغییر مکان و تعطیلی فروشگاه ها بود. پیش از این ، او هدایت تلاش های تجزیه و تحلیل بازار ملی برای مارک های مختلف خرده فروش را بر عهده داشت.

سام میشرا، تحلیلگر ارشد این تیم ، تجربه گسترده ای در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، خریدها ، خرید و فروش معاملات و توسعه تجارت دارد و تمرکز زیادی روی رویکردهای پیشرفته تجزیه و تحلیل داده ها و مدل سازی دارد.

تحلیلگران پروژه این تیم هستند اریک پوتوسک، که قبلاً به عنوان شیکاگومبتنی بر تحلیلگر مالی Colyers International ، و براندون آلیکسون، پیش از این تحلیلگر مالی در تیم FIT مک کینزی و شرکت در سن پترزبورگ ، فلوریدا.

درباره شرکای املاک و مستغلات A&G
A&G تیمی متشکل از متخصصان فصلی املاک و مستغلات و کارشناسان موضوعی است که استراتژی های ارائه شده برای ارائه بالاترین ارزش ممکن برای املاک و مستغلات مشتریان را ارائه می دهد. زمینه های کلیدی تخصص شامل کاهش هزینه اشغال ، فسخ اجاره ، اختیارات ، فروش ساخت و ساز املاک و مستغلات ، رسیدگی به دلیل املاک و مستغلات ، ارزیابی ها ، خریدها و تسهیل فرصت های رشد است. A&G با استفاده از دانش بازاریابی ، شهرت و فناوری پیشرفته خود ، برجسته ترین خرده فروشان و شرکتهای ملی را در هر دو شرایط سالم و پریشان توصیه کرده است. تیم این شرکت نزدیک به پس اندازهای کاهش اجاره و هزینه اشغال شده است 6 میلیارد دلار به نمایندگی از مشتریان در هر بخش املاک و مستغلات ، در حالی که فروش بیش از 12 میلیارد دلار از خصوصیات و اجاره های غیر اصلی. دفتر مرکزی A&G در سال 2012 تاسیس شده است ملویل ، نیویورک و همچنین دارای یک دفتر در شیکاگو. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.agrep.com/

مخاطبین رسانه ای: در ارتباطات Jaffe ، بیل پارنس، (732) 673-6852 ، [email protected]، یا الیسا كرانتز ، (908) -789-0700 ، [email protected]

SOURCE A&G Real Estate Partners

لینک های مربوطه

http://www.agrep.com

اخبار مرتبط  سواره نظام - افتخار تعجب آور از نخبگان ویسکی ژاپنی