مراقبت از چمن سبز ویرجینیا اهداهای COVID-19 را اعلام کرد

RICHMOND ، وا.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز ، مراقبت از چمن سبز ویرجینیا اهدا کرد 25000 دلار به صندوق های امدادی COVID-19 از پنج بنیاد جامعه منطقه ای در هر یک از بازارهایی که این شرکت در آن سرویس می کند – ریچموند، ویلیامزبورگ، شارلوتزویل، فردریکسبورگو ویرجینیا شمالی. هر بنیاد دریافت می کند 5000 دلار، ولی ویرجینیا گرین متعهد است که به دیگری اهدا کند 5000 دلار از طریق یک کمپین رسانه های اجتماعی

ویرجینیا گرین بسیار سپاسگزارم که توانستیم با خیال راحت به کار خود ادامه دهیم ، همکاران خود را به کار بگیریم و از چمن های مشتریان خود در فصل مهم بهار مراقبت کنیم. اما از آنجا که می دانیم این زمان برای بسیاری بسیار دشوار است ، ویرجینیا گرین متعهد است که از جوامع ما حمایت کند. ” گیل گراتان، ریس جمهور، مدیر کل مراقبت از چمن سبز ویرجینیا.

ویرجینیا گرین بنیادهای جامعه منطقه ای را انتخاب می کنند ، زیرا آنها از سازمان های مختلف جامعه و سازمان های عمومی پشتیبانی می کنند که نیازهای افراد و خانواده هایی را که از همه گیر رنج می برند ، تأمین می کنند. این صندوق ها با توجه به تغییر نیازها در طول زمان ، و برای تکمیل سایر منابع و پاسخ ها در سطح ملی ، ایالتی و محلی به گونه ای انعطاف پذیر در نظر گرفته شده اند.

اخبار مرتبط  مصرف کنندگان ایالات متحده هنوز هم هنگام خرید الماس فروشگاه اینترنتی را به صورت آنلاین ترجیح می دهند ، اما احساس امنیت بسیار مهم است

قسمت دوم اهدای عضو از طریق یک کمپین رسانه های اجتماعی مشخص خواهد شد که در آن ویرجینیا گرین از مشتریان ، دوستان و اعضای جامعه می خواهد تا با ایجاد نوعی قلب بر روی چمن خود ، گرفتن عکس ، و برچسب زدن به شرکت ، “عشق را به اشتراک بگذارند”. برای هر عکس ، ویرجینیا گرین یک مبلغ اضافی اهدا می کند 10 دلار در هر تصویر (حداکثر اضافی) 5000 دلار)

مبارزات انتخاباتی راه اندازی شد چهارشنبه 29 آوریل، و از همه دعوت می شود با ایجاد قلب از اسباب بازی ، ابزار باغبانی ، تجهیزات ورزشی ، افراد ، حیوانات خانگی و ارسال یک تصویر (برچسب زدن) ویرجینیا گرین، #SharetheLove ، و #VirginiaGreen).

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت بسته بندی شیر تا سال 2026

لیزا بیورمدیر ارتباطات در بنیاد جامعه در منطقه رودخانه راپاهانوک با ابراز قدردانی از گفتن گفت: “ما بسیار سپاسگزاریم ویرجینیا گرین بخاطر اهدای سخاوتمندانه آنها به صندوق امداد جامعه. این به افرادی در منطقه ما و در سراسر ویرجینیا کمک خواهد کرد که واقعاً در این زمان بحرانی دست و پنجه نرم می کنند. ما از حمایت آنها و همچنین همه اهدا کنندگان خود که #ShareTheLove تشکر می کنیم ، قدردانی می کنیم! “

اخبار مرتبط  شیرین کننده های پلیول اندازه بازار ارزش 9.3 میلیارد دلار تا سال 2027

در باره مراقبت از چمن سبز ویرجینیا
مراقبت از چمن سبز ویرجینیا یک شرکت متعلق به محلی است که دارای خدمات جامع مراقبت از چمن های تجاری و مسکونی در کشور می باشد ریچموند، ویلیامزبورگ، شارلوتزویلو فردریکسبورگ مناطق. ویرجینیا گرین در سال 2004 برای تجارت باز شد و به سرعت با اشتغال بیش از 185 همکار ، از جمله تیم زراعت داخلی و نمایندگان اختصاصی خدمات به مشتریان ، روی تأمین 100٪ رضایت مشتری متمرکز شده است. ویرجینیا گرین در نظرسنجی در نظرسنجی ریچموند تایمز-دیسپچ در سال های 2017 و 2018 در فهرست “بهترین خدمات چمن زنی / محوطه سازی” به عنوان شماره 1 قرار گرفت.

منبع مراقبت از چمن سبز ویرجینیا

پاسخی بگذارید