شرکت قهوه تفنگ سیاه میزبان جریان خیریه Twitch برای بهره مندی از کمپین Boot است

سن آنتونیو، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت قهوه تفنگ سیاه (BRCC) اعلام کرد دومین جریان خیریه Twitch سالانه خود را در 15 نوامبر در 10 صبح CST به نفع کمپین Boot ، یک سازمان غیر انتفاعی است که تلاش می کند تا آمریکایی ها را برای احترام و احیای زندگی جانبازان و خانواده های نظامی از طریق مراقبت های فردی متحد کند.

در طول این رویداد 12 ساعته به میزبانی سابق ارتش رنجر و بنیانگذار BRCC مات بهترین و تولید کننده اجرایی و پیشکسوت ارتش الی کوئوس، و با شخصیت های محبوب جریان Baddie ، Kings ، Klean ، Willerz ، Donut Operator ، Tweek ، Tay و بسیاری دیگر ، پخش کنندگان “Call of Duty: Warzone” را بازی می کنند و این فرصت را دارند که با وسایل اهدایی شرکای طرفدار کهنه کار پیشنهاد دهند.

اخبار مرتبط  RetailMeNot معاملات روز آزاد و تبلیغات را جمع آوری نمی کند

پخش کنندگان می توانند در کل رویداد کمک مالی کنند و همه عواید آن مستقیماً به کمپین Boot اختصاص می یابد.

طی جریان مستقیم سال گذشته ، BRCC و Leupold Optics بیش از 72000 دلار در حمایت از سلامتی کهنه سربازان از طریق کمپین Boot. با در دست داشتن لیستی از حامیان مالی که شامل Leupold Optics، Hiperfire Triggers، Shooting Surplus، FN، FN Herstal، Victory Archery، 1791 Gunleather، Scent Crusher، CanCooker Inc.، Cortland Line Company، Mountain Primal Meats، دوک کانن، Mammoth Coolers و Eberlestock ، BRCC امیدوار است که بیش از 100000 دلار در جریان امسال.

شرکت قهوه تفنگ سیاه امتیاز میزبانی این جمع آوری کمک مالی را دارد ، اما این قدرت و سخاوت جامعه است که باعث موفقیت آن خواهد شد. ” رنجر ارتش سابق و م Matسس BRCC مات بستی “برای ما ، این موضوع سرگرم کردن ، معاشرت آنلاین با دوستان و انجام برخی کارهای خوب است در حالی که در آن هستیم. پخش کننده هایی که در اینجا حضور می یابند و قهرمانان واقعی هستند. با کمک های مالی خود به Boot Campaign ، آنها حمایت می کنند یکی از نوآورترین گروه های پشتیبانی جانبازان در کشور. ”

اخبار مرتبط  4600 والدین درمورد کشتی با یادگیری از راه دور در بررسی ملی صحبت می کنند

درباره کمپین Boot:

مأموریت Boot Campaign که در سال 2009 تأسیس شد ، اتحاد آمریکایی ها برای تکریم و احیای زندگی جانبازان و خانواده های نظامی از طریق برنامه های منفرد است. بیش از 87٪ وجوه جمع آوری شده توسط Boot Campaign توسط برنامه Better Business Bureau معتبر و با امتیاز Platinum از GuideStar معتبر هستند و مستقیماً به برنامه های مأموریت آن می روند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.bootcampaign.org مراجعه کنید و ما را در Facebook ، Twitter و Instagram با استفاده از دستهbootcampaign دنبال کنید.

اخبار مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

درباره شرکت قهوه تفنگ سیاه:

شرکت قهوه Black Rifle یک شرکت قهوه متعلق به کهنه سربازان است که قهوه برتر را به افرادی که عاشق آمریکا هستند ، ارائه می دهد. در سال 2014 توسط Green Beret تأسیس شد ایوان هافر، Black Rifle با همان تمرکز ماموریتی که در حین خدمت در ارتش آموختند ، پروفایل های کباب منفجره خود را توسعه می دهد. آنها متعهد به حمایت از جانبازان ، اولین پاسخ دهندگان و سبک زندگی آمریکایی هستند. با هر خرید انجام شده ، آنها پس می دهند. در این مورد بیشتر بیاموزید: blackriflecoffee.com/pages/about-us.

تماس با رسانه:

فرحان مورگان

[email protected]

276.393.5677

SOURCE شرکت قهوه تفنگ سیاه