30 میلیون دلار درخواست مالی فوری مدرسه از 10،000 مدارس ایالات متحده سوخت مشارکتهای نوآورانه و نیاز روزافزون به منابع حیاتی

در حالی که 124،000 مدرسه آمریکایی تعطیل است ، 9 از 10 مدرسه دولتی در حال انجام عملیات وعده های غذایی مدرسه خود هستند. از طریق مشارکت در بخش های دولتی و خصوصی ، پاسخ GENYOUth به Coronavirus Global Pandemic متمرکز شده است بر 30 میلیون کودک که روزانه به وعده های غذایی مدرسه اعتماد می کنند ، و اکنون میلیون ها نفر دیگر به دلیل COVID-19. سازمان ملی غیرانتفاعی از شرکتها و سازمانهای پیشرو خواست تا با کمک به منابع مردمی و تخصص جمعی برای کمک به مدارس در این مواقع ضروری پاسخگوی تقاضای پشتیبانی باشند.

وی گفت: “من بیش از پنج سال است که با GENYOUth همکاری نزدیکی داشته ام و در هر صورت ، آنها به درخواست های من برای کمک پاسخ داده اند ، از جمله نصب صندوق های صبحانه Grab-and-Go در مدارس در سراسر فلوریدا جنوبیگفت: ” آلبرتو M. کاروالhoسرپرست شهرستان میامی-داد مدارس دولتی. “در طول این بحران ، آنها مثل همیشه همیشه در حال حرکت هستند تا بزرگترین چالش هایی را که مدارس ما با آن روبرو هستند شناسایی و برطرف کنند.”

صندوق تغذیه مدارس اضطراری GENYOUth COVID-19
راه اندازی شد 30 مارسهفتم برای تأمین بودجه فوری مورد نیاز برای متخصصان تغذیه مدارس برای تهیه منابع و تجهیزات لازم برای توزیع روزانه وعده های غذایی حیاتی مدارس ، صندوق جنیو اکنون درخواست های اعطای کمک مالی از بیش از 10،000 مدرسه آمریکایی را گزارش می دهد.

از زمان تأسیس صندوق تغذیه مدارس اضطراری COVID-19 ، GENYOUth تأمین کرده است 5 میلیون دلار به صورت نقدی و منابع مهربانی به بیش از 6000 مدرسه ، در بخش عمده از حمایت از کشاورزان لبنیات ، شرکت ها ، بنیادها ، تأثیرگذار و افراد متشکرم. مدارس درخواست کمک مالی برای موارد زیر را داشته اند: حمل و نقل / سرو غذا (28٪) ، سردخانه / کولرهای قابل فساد (23٪) ، سرویس بهداشتی (22٪) ، کمک هزینه برای کمک های اضافی (12٪) ، تهیه غذا / گرفتن و رفتن ظروف (9٪) و سایر موارد ضروری (6٪).

“من به عنوان یک مدیر تغذیه مدرسه ، من دست اول را دیده ام که COVID-19 در توانایی مدارس برای ارائه وعده های غذایی به دانش آموزان داشته است. کسانی که در سطح صفر هستند به کمک همه نیاز دارند و ما از GENYOUth ، بنیاد تغذیه مدرسه و سایر کسانی که در این زمان حیاتی قدم برداشته ایم تا از متخصصان تغذیه مدارس خود حمایت کنیم. ” گی اندرسونرئیس انجمن تغذیه مدرسه.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی رایگان برای استفاده از چتر (NWO-383) دارد

وی ادامه داد: “فقط در یک ماه ، ما از سطح نیازها غافل شده ایم. در 10 سال اقامت خود در GENYOUth ، ما هرگز شاهد این درجه از فشار بر روی ساختمانهای مدرسه خود برای تغذیه نبودیم. ما به لطف باور نکردنی ما در زمینه رفع نیازهای آنها پیشرفت کرده ایم. شرکای ما و هنوز می دانیم که کارهای بیشتری باید انجام شود. ” الکسیس گلیکمدیر عامل شرکت GENYOUth. وی گفت: “برای تأمین نیاز واقعی ، ما باید فوراً سه چیز را انجام دهیم. یک ، اطمینان حاصل شود که هر متخصص تغذیه در مدارس مقدماتی تجهیزات مورد نیاز خود را برای تغذیه بچه های کشور ما فراهم می کند. دو نفر ، رهبران مشاغل و افراد بیشتری را برای تجمیع دل خود جمع می کنند. آنها باید به خاطر مدارس به ما کمک کنند تا فرزندان کشورمان را تغذیه کنند. و سه ، دانش و توانایی لازم برای دسترسی به مواد غذایی و منابع مهم را به کودکان و خانواده ها ارائه دهیم تا به آنها کمک کنند تا از طریق این همه گیر و بعد از آن حرکت کنند. “

یاب منابع ملی SAP4Kids
GENYOUth و SAP ، رهبر بازار در نرم افزارهای کاربردی سازمانی ، در ایجاد SAP4Kids مشارکت کرده اند ، که ترکیبی از فناوری SAP و روابط GENYOUth با جوامع مدارس است تا یک فرایند ساده را ایجاد کند که نیازها را با منابع مرتبط کند. SAP4Kids با استفاده از یک برنامه وب سازگار با تلفن همراه آسان و کاربردی ، خانواده ها را قادر می سازد سایت های تغذیه محلی مدرسه و سایر منابع موجود را در نقشه یاب منبع شهودی بشناسند. بیش از 26000 سایت تغذیه در هر 50 ایالت و مناطق دیگر منطقه کلمبیا در نقشه گنجانده شده است ، با آن تعداد روزانه از طریق اطلاعات مبتنی بر جمعیت و تصویب سازمانی در حال رشد است.

دی جی پونی ، رئیس SAP آمریکای شمالی و عضو هیئت مدیره GENYOUth گفت: “خانواده ها به دلیل COVID-19 اختلالات اساسی در زندگی خود را تجربه می کنند ، خواه از طریق تعطیل شدن مدارس ، اخراج و یا خزعرها.” “در نتیجه ، عمل ساده قرار دادن غذا روی میز کاری است که بسیاری از افراد برای خانواده های خود تلاش می کنند انجام دهند. مهم است که ما مردم را به منابع مورد نیاز خود وصل کنیم و SAP4Kids به افرادی که در این دوران دشوار دچار مشکل می شوند ، کمک می کند. با اطمینان و آسانی آنچه را که برای خانواده هایشان لازم است پیدا کنید. “

اخبار مرتبط  MIZSEI MFG CO. ، LTD. خبر از راه اندازی جمعیت جمع آوری شده آن برای Showerhead میکروبی حبابی انقلابی ژاپن خبر داد

SAP4Kids همچنین از بستر SAP Ariba برای شناسایی نیازهایی که شرکتهای بزرگ می توانند برآورده کنند ، استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال ، SC Johnson ، یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان برای ذخیره سازی منزل ، اهدا کرده است 1 میلیون دلار در کیسه های Ziploc به شیکاگو و سنگ کوچک مدارس دولتی برای گرفتن وعده های غذایی خود در مدارس. و سایر شرکت های پیشرو از جمله Voss و Thermos محصولات خود را برای کمک به پشتیبانی مدارس برای کودکان و خانواده اهدا کردند.

پشتیبانی از بنیاد راکفلر
بنیاد راکفلر با شناخت نیاز اساسی در جوامع سراسر کشور ، بودجه صندوق تغذیه مدارس اضطراری GENYOUth-19 را برای حمایت از مدارس روستایی و حومه تأمین می کند و همچنین به تصویب ابزار SAP4Kids کمک خواهد کرد.

“قبل از شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، مدارس روزانه 30 میلیون کودک تغذیه می کردند و این نیاز اکنون به صورت تصاعدی در سرتاسر کشور رو به افزایش است. ما مفتخریم که از GENYOU حمایت می کنیم تا تلاش کنیم تا خانواده ها بتوانند به وعده های غذایی تغذیه شده خود دسترسی پیدا کنند. نیاز ، “گفت: دکتر Rajiv J. شاهرئیس بنیاد راکفلر.

گلیک گفت: “در گنیو ، ما می دانیم که هیچ کس از ما نمی تواند به تنهایی این کار را انجام دهد.” “مشارکتها برای توانایی ما در حمله به فزاینده نیاز فزاینده در آمریکا بسیار حیاتی هستند. با پشتیبانی باورنکردنی SAP و بنیاد راکفلر و شرکای ما در USDA ، انجمن تغذیه مدارس ، انجمن نظارت بین مدارس و بسیاری موارد دیگر ما را حل خواهیم کرد. نیاز فوری و رو به رشد برای تغذیه فرزندان کشورمان و کسب اطلاعات و منابع مهم برای خانواده های آنها برای زندگی روزمره آنها. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SAP4Kids و نقشه منبع یاب ، به www.sap.com/sap4kids مراجعه کنید

برای اهداء کمک مالی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد GENYOUth’s For Sakes مدارس – به ما کمک کنید تا از کمپین بچه های ملت ما تغذیه کند ، به آدرس های اینترنتی یا دانشکده های متنی تا سال 20222 به آدرس www.genyouthnow.org/donate یا متن های مدرسه مراجعه کنید.

درباره GENYOUth
GENYOUth یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 است که اجتماعات مدرسه سالم تری ایجاد می کند. ما شبکه ای از شرکای خصوصی و دولتی ، از جمله شرکت ها و بنیادهای Fortune 100 را برای جمع آوری بودجه برای طرح های سلامتی جوانان که به جوانان الهام بخش ، انگیزه و برنامه ها را برای دانش آموزان با پیشرفت بالا فراهم می کند ، تشکیل می دهیم. برنامه پرچمدار GENYOUth ، Fuel Up to Play 60 ، بیش از 73،000 مدرسه آمریکایی را ثبت می کند و به بیش از 38 میلیون دانش آموز می رسد. کمک های مالی مدرسه ما دسترسی به وعده های غذایی سالم مدرسه را در بین دانش آموزان ناامن مواد غذایی افزایش می دهد. NFL FLAG-In-School سریعترین برنامه در حال رشد GENYOUth است که بیش از 20،000 مدرسه مدرسه در آن به بیش از 11 میلیون دانش آموز می رسد در حالی که AdVenture Capital روح و کارآفرینی دانش آموزان را با پشتیبانی مربیان شرکت برای حل مشکلات دنیای واقعی به ارمغان می آورد. برای اطلاعات بیشتر در مورد GENYOUth ، به سایت www.genyouthnow.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازار اسید سالیسیلیک تا سال 2027 به 731.4 میلیون دلار برسد | CAGR: 7.2٪

درباره SAP
SAP رهبر بازار در نرم افزارهای کاربردی سازمانی است و به شرکتها در همه ابعاد و در کلیه صنایع کمک می کند تا به بهترین وجه خود را اجرا کنند: 77٪ از درآمد معاملات جهان یک سیستم SAP را لمس می کند. یادگیری ماشینی ، اینترنت اشیاء (IoT) و فناوریهای پیشرفته تحلیلی به تبدیل مشاغل مشتریان به شرکتهای هوشمند کمک می کنند. مجموعه برنامه ها و خدمات نهایی ما به مشتریان امکان می دهد تا با سودآوری فعالیت کنند ، به طور مداوم سازگار شوند و تغییر ایجاد کنند. SAP با داشتن شبکه جهانی مشتریان ، شرکا ، کارمندان و رهبران فکر ، به جهان کمک می کند تا بهتر و بهتر زندگی مردم را اداره کند.

درباره بنیاد راکفلر
بنیاد راکفلر مرزهای جدید علمی ، داده و نوآوری را برای حل چالش های جهانی مربوط به بهداشت ، غذا ، قدرت و تحرک اقتصادی پیش می برد. بنیاد راکفلر به عنوان یک انسان دوستانه علمی محور بر ایجاد روابط مشترک با شرکاء و کمک هزینه ها ، به دنبال الهام بخشیدن و تقویت تأثیرات انسانی در مقیاس بزرگ است که با شناسایی و تسریع راه حل های موفقیت ، ایده ها و گفتگو. برای اطلاعات بیشتر ، در خبرنامه ما در rockefellerfoundation.org ثبت نام کنید و ما را در توییتر دنبال کنید RockefellerFdn.

منبع گنیو

لینک های مربوطه

http://www.genyouthnow.org


پاسخی بگذارید