Willow Biosciences گزارش نتایج سه ماهه سوم 2020 و به روزرسانی عملیاتی

کالگری ، AB، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Willow Biosciences Inc. (“درخت بید” یا “شرکت“) (TSX: WLLW) (OTCQX: CANSF) نتایج مالی و عملیاتی خود را برای سه و نه ماه پایان یافته منتشر کرده است 30 سپتامبر 2020، گزارش پیشرفت قابل توجه در عملیات خود و نقدینگی قوی.

“سه ماهه سوم یک حرکت قابل توجه دیگر به جلو برای ما بود ، زیرا ما اولین مبارزات آزمایشی خود را به عنوان بخشی از مرحله توسعه نهایی قبل از شروع تولید تجاری ، که پیش بینی می شود از اواسط سال 2021 آغاز شود ، به پایان رساندیم. از خلبان ، و با ما فرآیند پایین دستی پیشرفته ، ما قادر به تولید مقادیر قابل توجهی از CBG به عنوان ماده نمونه با خلوص بیش از 99 no بدون THC قابل تشخیص بودیم. ما برای نمونه CBG خود از انواع لوازم آرایشی ، غذایی و آشامیدنی ، و شرکتهایی که به دنبال واجد شرایط بودن محصول ما برای خرید تجاری در سال 2021 هستند. با توجه به این نتایج ، ما قصد داریم حداقل یک آزمایشی دیگر در سه ماهه چهارم سال 2020 اجرا کنیم تا هم روند ما برای تولید تجاری بیشتر بهینه شود و هم تقاضای مواد نمونه را برآورده کنیم. CBG از مشتریان بالقوه است. ما از نظر مالی و فنی از نظر اقتصادی قادر به تولید در مقیاس در سال 2021 و انتقال از یک تحقیق مستقر هستیم. سازمانی به شرکتی با عملیات تولید درآمد. “

نکات برجسته برای این محله

  • بید در طی سه ماهه گذشته نیز به طور ایمن و م operateثر به کار خود ادامه داد ، همانطور که از ابتدای شیوع COVID-19 در حال انجام است. بالاترین اولویت شرکت ، سلامت و ایمنی کارکنان ، شرکا و جوامعی است که در آن فعالیت می کند. در طول سه ماهه بید اقدامات خود را که برای محافظت از رفاه این ذینفعان در نظر گرفته شده است ، ادامه داد و به فداکاری نیروی کار خود برای حفظ عملیات ایمن و تداوم تجارت در طی همه گیر شدن بیماری افتخار می کند.
  • در نتیجه رسیدن به نقاط عطف توسعه پیش از موعد مقرر و با همکاری شریک توسعه خود ، آلبانی مولکولی تحقیق ، شرکت (“آمری“) ، Willow با موفقیت برنامه آزمایشی 500 لیتری خود را در Q3 2020 به پایان رساند ، و این اولین شرکتی است که مقادیر مواد کانابینوئیدها را به صورت بیوسنتز تولید می کند.
  • Willow با موفقیت یک فرآیند مقیاس پذیر برای تولید کانابایگرول ایجاد کرد (“CBG“) با خلوص بیش از 99٪ و بدون THC قابل تشخیص.
  • Willow سبد محصولات خود را با تولید سویه های آزمایشگاهی تولید مواد مخدر Varin Cannabinoids ، Cannabigerovarin (“CBGV“) ، Cannabidivarin (“CBDV“) ، و تتراهیدروکانابابارین (“THCV“) ، برای بهینه سازی بیشتر نسبت به اهداف تجاری.
  • Willow تجارت خود را در OTCQX Best Market آغاز کرد ، این از OTCQB Venture Market ارتقا یافته است. این به سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد افشای مالی فعلی و قیمت واقعی سطح 2 برای این شرکت را در سایت www.otcmarket.com پیدا کنند.
  • بید این سه ماهه را با نقدینگی قوی ، از جمله تقریباً به پایان رساند 9.1 میلیون دلار پول نقد در دست همانطور که در 30 سپتامبر 2020.
  • پس از سه ماهه ، در 29 اکتبر 2020، این شرکت 17،692،307 واحد را با قیمت 0.65 دلار برای هر واحد درآمد ناخالص 11.5 میلیون دلار. هر واحد از یک سهم مشترک Willow تشکیل شده است (“سهام مشترک“) و نیمی از یک حکم خرید مشترک Willow (هر حکم کامل ، یک”حکم“). ضمانت نامه ها قیمت اعتصاب دارند 0.85 دلار در هر سهم مشترک ، یک مدت 24 ماهه و یک بند شتاب دهنده اجباری که به شرکت اجازه می دهد در صورت معامله Willow با VWAP 20 روزه 1.20 دلار یا بیشتر
اخبار مرتبط  Farm to Fork Meals اولین فروشگاه وعده های غذایی را برای خرید در Fort Lauderdale افتتاح کرد

به روز رسانی عملیاتی

در طی سه ماهه سوم سال 2020 ، Willow روند تولید کانابینوئید خود را از طریق ترکیبی از بهینه سازی فشار و تخمیر بیشتر بهبود بخشید و یک فرآیند پایین دستی تجاری مربوط به تولید بیش از 99٪ CBG خالص را توسعه داد. این فرآیند CBG با موفقیت در مقیاس آزمایشی 500 لیتری در سه ماهه سوم سال 2020 توسط شریک توسعه Willow ، AMRI مقیاس بندی شد تا نمونه های خالص CBG را برای ارزیابی توسط مشتریان احتمالی کالاهای بسته بندی شده مصرف کننده ارائه دهد. Willow ادامه کار خود را در مقیاس آزمایشی با هدف پیشرفت به مخازن تخمیر بزرگتر در مقیاس تجاری در نیمه اول سال 2021 ادامه خواهد داد. بید در مراحل نهایی انتخاب شریک توسعه (مراحل توسعه) خود است.

موفقیت پلتفرم تولید مخمر اختصاصی این شرکت ، Willow را قادر به شروع کار در مورد Varin Cannabinoids طی Q3 کرده است. Willow سویه های آزمایشگاهی اولیه ای را برای تولید CBGV ، CBDV و THCV ایجاد کرده است و اکنون بر روی بهینه سازی فرآیند فشار و تخمیر در مقیاس نیمکت متمرکز شده است تا تولید بیشتر Varin Cannabinoids به سمت اهداف تجاری را افزایش دهد. انتظار می رود کار مقیاس دهی شخص ثالث برای مواد مخدر Varin Cannabinoids در نیمه اول 2021 آغاز شود و در نیمه اول 2022 به پایان برسد. اولین تولید نمونه های تحقیقاتی Caninabinoids Varin در نیمه دوم سال 2021 با فروش تجاری پیش بینی می شود در نیمه اول سال 2022.

این شرکت همچنین به پیشرفت قابل ملاحظه ای برای افزایش تولید CBD و یک ماده مخدر کانابینوئید که هنوز قابل فهم نیست از طریق استفاده از فن آوری های مهندسی فشار کرنشی خود ادامه داد. فشار داخلی و بهینه سازی فرآیند تا سال 2020 با توسعه مقیاس از اوایل سال 2021 ادامه خواهد یافت.

بروزرسانی مالی

Willow سه ماهه را در یک موقعیت مالی قوی و تقریباً به پایان رساند 9.1 میلیون دلار به صورت نقدی در دست.

نتایج مالی شرکت به شرح زیر خلاصه می شود:


سه ماه تمام شد

30 سپتامبر


2020

2019

ترازنامه (000 دلار):پول نقد و معادل

9،092

24،042

کل دارایی

16،048

38،623

حقوق صاحبان سهام

3،627

24،727

سهام متوسط ​​توزین شدهپایه و رقیق (000)

78،892

78،634

چشم انداز

Willow پیش بینی می کند که در سال 2021 به یک شرکت توسعه دهنده درآمدزایی تبدیل شود. در ماه ها و سه ماهه آینده ، این شرکت اولین مکان تولید و شریک خود را برای شروع تولید تجاری انتخاب می کند. همزمان ، این شرکت در تلاش است تا مشتریان تجاری اولین کانابینوئید خود ، CBG را با هدف داشتن یک کتاب سفارش قوی هنگام شروع تولید تجاری ، تأمین کند. Willow از نظر حوزه های قضایی متعدد برای CBG و همچنین سایر کانابینوئیدهایی که Willow در حال توسعه فرآیندهای تولید است ، مورد توجه قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  پرونده Pritzker Hageman وکلای ایمنی غذا پرونده E.coli برای مشتری پس از مصرف غذا در Chipotle بیمار شد

با توجه به مقیاس پذیری تولید بیوسنتز از طریق تخمیر ، بید توانایی افزایش چشمگیر تولید را دارد تا هم تقاضا را برآورده کند و هم هزینه های تولید هر واحد را کاهش دهد. در نتیجه مشخصات خلوص بالا ، سازگاری ، ایمنی و پایداری محیط زیست در ارتباط با فناوری ساخت Willow ، این شرکت تقاضای زیادی را برای انواع کانابینوئیدهای خود از شرکت های مختلف محصولات مصرفی در حال توسعه دارد.

شرح کاملی از نتایج سه ماهه سوم 2020 بید را می توان در صورتهای مالی تلفیقی فشرده حسابرسی نشده بین ویلیو و بحث و تحلیل مدیریت مربوطه که در SEDAR در سایت www.sedar.com موجود است ، یافت.

درباره Willow Biosciences Inc.

Willow یک شرکت بیوتکنولوژی کانادایی است که در آن واقع شده است ونکوور ، بریتیش کلمبیا، که خلوص بالا ، ترکیبات گیاهی تولید می کند که عناصر سازنده ای برای صنایع دارویی ، بهداشت و سلامتی و کالاهای بسته بندی شده مصرفی در جهان فراهم می کند. تمرکز فعلی بید در تولید کانابینوئیدها برای درمان درد ، اضطراب ، چاقی ، اختلالات مغزی و سایر علائم قابل توجه است. تیم علمی Willow سابقه اثبات شده ای در زمینه توسعه فن آوری های تولید ترکیبات با خلوص بالا در درمان های درد و سرطان دارد. روند تولید Willow محصولی سازگار ، مقیاس پذیر و پایدار ایجاد می کند که امکان کشف و توسعه داروهای جدیدی را فراهم می کند که زندگی را تغییر می دهند.

بیانیه های آینده نگر

این نسخه خبری ممکن است شامل اظهارات آینده نگرانه از جمله نظرات ، پیش فرض ها ، تخمین ها و ارزیابی شرکت از برنامه ها و عملیات آینده باشد ، و به ویژه ، اظهارات مربوط به: پیش بینی های برجسته اصلاح شده بید ، از جمله زمان و مقدار مقیاس توسعه (از جمله پروژه های آزمایشی بیشتر) و مقیاس تجاری سازی زمان فروش تجاری و درآمد حاصل از آن ؛ کاهش هزینه های پیش بینی شده از آغاز تولید تجاری ؛ بحث و گفتگو با مشتریان بالقوه (از جمله میزان سفارشات از آن) ، شرکای تولیدی و سایر سهامداران اصلی ؛ زمان انتخاب مکان تولید و شریک شیوع مداوم COVID-19 و تأثیر آن بر شرکت. پتانسیل اندازه بازار صنعت کانابینوئید مصنوعی ، تقاضا برای محصولات بید و توانایی بید برای گرفتن سهم بازار ؛ ورود بید به بازارهای جدید جهانی ؛ و برنامه تجاری شرکت ، به طور کلی ، از جمله تحقیق و تولید کانابینوئید. هنگام استفاده در این خبر ، کلمات “اراده” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن است” ، “پروژه” ، “باید” و عبارات مشابه در نظر گرفته شده است از جمله عباراتی باشد که گزاره های آینده نگر را شناسایی می کند. اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات و پیش فرض های ارائه شده توسط شرکت استوار است که شامل موارد زیر است: موفقیت همکاری های استراتژیک Willow ، از جمله توسعه مشارکت های استراتژیک آینده ؛ قدرت مالی شرکت ؛ توانایی شرکت در تأمین بودجه برنامه تجاری خود با استفاده از پول نقد موجود و منابع موجود ؛ بازار محصولات Willow؛ توانایی شرکت در اخذ و حفظ مجوزهای قابل استفاده ؛ توانایی شرکت در به دست آوردن شرکای تولیدی مناسب و سایر روابط استراتژیک ؛ و بطور کلی اجرای موفقیت آمیز استراتژی تولید Willow. اظهارات آینده نگر در معرض طیف وسیعی از خطرات و عدم اطمینان است و اگرچه شرکت معتقد است انتظارات ارائه شده توسط چنین اظهارنظرهای آینده نگر منطقی است ، اما نمی توان اطمینان حاصل کرد که چنین انتظاراتی محقق خواهد شد. هر تعداد از فاکتورهای مهم می توانند نتایج واقعی را با آنچه در گزاره های آینده نگر متفاوت است ، از جمله خطرات مرتبط با: شامل صنعت کانابینوئید ، به طور کلی ، متفاوت کنند. موفقیت در استراتژی های تحقیق و توسعه شرکت ؛ نقض مالکیت معنوی عدم بهره مندی از مشارکت یا ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ اقدامات و ابتکارات دولت های فدرال و استانی و تغییر در سیاست های دولت و اجرای و تأثیر این اقدامات ، ابتکارات و سیاست ها. محدودیت های واردات / صادرات و تحقیق برای عملیات مبتنی بر کانابینوئید ؛ اندازه بازار مصرف کانابینوئید برای استفاده پزشکی و بزرگسالان ؛ رقابت از دیگر شرکت کنندگان صنعت؛ شرایط نامساعد اقتصادی ایالات متحده ، کانادا و جهانی ؛ حوادث ناگوار جهانی و بحران های بهداشت عمومی ، از جمله شیوع COVID-19 فعلی ؛ عدم رعایت برخی مقررات ؛ خروج پرسنل مدیریت کلیدی یا عدم توانایی در جذب و حفظ استعداد ؛ و سایر عوامل هر از گاهی به طور کاملتر در گزارش ها و پرونده های تهیه شده توسط شرکت با مقامات تنظیم کننده اوراق بهادار شرح داده می شود. لطفاً برای عوامل خطر اضافی مربوط به بید ، به AIF و MD&A مراجعه کنید ، که می توانید به آنها در وب سایت Willow به آدرس www.willowbio.com یا با مشخصات شرکت در www.sedar.com دسترسی پیدا کنید.

اخبار مرتبط  عصاره زهرهای فرعی 100٪ متعلق به Hollister Bioscience ، درآمد ماهانه رکورد ماه مه را تولید می کند

هر چشم انداز مالی و اطلاعات مالی آینده گرا که در این سند در مورد عملکرد مالی احتمالی ، وضعیت مالی یا جریان های نقدی موجود است ، بر اساس مفروضات مربوط به رویدادهای آینده است ، از جمله شرایط اقتصادی و اقدامات پیشنهادی براساس ارزیابی مدیریت اطلاعات مربوط به اطلاعات فعلی در دسترس. اطلاعات عملیاتی پیش بینی شده حاوی اطلاعات آینده نگر است و براساس تعدادی از فرضیات و عوامل مهم ، همانطور که در بالا ذکر شده است. همچنین ممکن است این پیش بینی ها حاوی اطلاعات مالی آینده نگر یا چشم انداز مالی باشد. نتایج واقعی عملیات شرکت برای هر دوره به احتمال زیاد از مقادیر تعیین شده در این پیش بینی ها متفاوت خواهد بود و چنین تغییراتی ممکن است قابل توجه باشد. نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده متفاوت خواهد بود. به خوانندگان هشدار داده می شود كه هرگونه چشم انداز مالی و اطلاعات مالی آینده گرا كه در این مقاله وجود دارد ، نباید برای مقاصدی غیر از آنچه در اینجا افشا می شود ، مورد استفاده قرار گیرد.

اظهارات آینده نگرانه مندرج در این خبر منتشر شده از تاریخ این گزارش است و شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در هر یک از اظهارات آینده نگرانه شامل نمی کند ، مگر در مواردی که در قانون قابل اعمال است. اظهارات آینده نگرانه مندرج در این مقاله صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

SOURCE Willow Biosciences Inc.

لینک های مربوطه

https://www.willowbio.com/