WWP Beauty در طول هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، نوآوری های پایدار را به نمایش می گذارد

قطره چکان Side Button به طور عمدی برای بالا بردن تجربه کاربر طراحی شده است ، قطره چکان Side Effect به شما یک دوز بدون دردسر و دقیق از محصولات زیبایی مورد علاقه شما را می دهد. با فشار دادن ساده یک دکمه (واقع در کنار درپوش) این م componentلفه دوز فوری رضایت را به شما می دهد. این بسته بندی همه کاره یک ترکیب ایده آل برای فرمولاسیون سرم و رنگ مایع ، مراقبت از پوست ، مراقبت از ناخن و درمان مو است. این بسته اکنون در 100٪ PCR (ویال ، درپوش و دکمه) موجود است. این گزینه ماده میزان انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد و بسته ای سازگار با محیط زیست را ارائه می دهد.

لوله Eco-Pac از نیاز به یک لوله لوله سیاره دوست تر الهام گرفته است ، خانواده ما Eco-Pac طراحی متمایزی را ارائه می دهد که باعث صرفه جویی در پلاستیک می شود در حالی که تمام انعطاف پذیری و عملکرد لوله های سنتی را ارائه می دهد. طراحی سبک Eco-Pac Tube در نهایت منجر به استفاده از 19٪ ماده کمتر در هر لوله و تا 93٪ میزان انتشار کمتر در هر قطعه می شود. علاوه بر این ، این لوله از 100٪ Bio-PE ساخته شده است ، یک رزین پلاستیکی مبتنی بر زیست ، مشتق شده از نیشکر که نه تنها تعداد مواد ورودی به جریان زباله را کاهش می دهد ، بلکه دفع پس از استفاده برای مصرف کننده نهایی را آسان می کند. به ازای تولید هر 1 میلیون لوله Eco-Pac ، 5 تن پلاستیک صرفه جویی می شود.

اخبار مرتبط  بنیاد Barilla و Food Tank شما را به این کنفرانس دعوت می کنند: "بازنشانی سیستم غذایی از مزرعه به چنگال

WWP Beauty متعهد به توسعه راه حل های پایدار و آینده نگر برای صنعت زیبایی جهانی از طریق همکاری نزدیک ، چابکی استثنایی و مقیاس بی نظیر است. ارائه خدمات کامل فرمول ، بسته بندی و لوازم جانبی این شرکت ، جفت شده با قابلیت های تولید داخلی ، به آنها این امکان را می دهد که به عنوان منبع زیبایی هر یک از آنها برجسته باشند. از طریق تیمی متشکل از متخصصان زیبایی در سراسر جهان آمریکای شمالی، اروپا و آسیا، WWP Beauty در سطح محلی به مشتریان خود پشتیبانی جهانی می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما به آدرس www.wwpbeauty.com یا

اخبار مرتبط  فرصت های جدید برای شرکت های گوشتی مبتنی بر گیاهان ، زیرا زنجیره تأمین گوشت با شیوع COVID-19 با اختلال مواجه است

مخاطب
مگان گان، WWP زیبایی
(973) 805-6500
[email protected]

Cosmoprof Asia ، نمایشگاه بین المللی تجارت زیبایی B2B در منطقه ، به تازگی اولین هفته دیجیتال را راه اندازی کرده است که در مدت 5 روز میزبان 640 غرفه دار بین المللی است ، محصولات و روندهای جدید ، بسته بندی و مواد اولیه نوآورانه را به نمایش می گذارد. برای 5 روز ارتباط و محتوای ما در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia به ما بپیوندید ، جایی که ما ابزارهای لازم را برای پیشگیری از منحنی و موفقیت در صنعت زیبایی به شما ارائه خواهیم کرد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کره بدون لاکتوز (2019 تا 2026)

برای ارائه تجربه بهتر به همه شرکت کنندگان ، Cosmoprof Asia اولین هفته دیجیتال را تا تاریخ تمدید می کند 6 عصر (UTC + 8) ، هفدهم نوامبر به طوری که همه شرکت کنندگان می توانند از 4 روز ارتباط دیگر لذت ببرند. اگر هنوز آن را تجربه نکرده اید ، اکنون برای ثبت نام اقدام کنید. آخرین فرصت برای پیوستن به بزرگترین رویداد مجازی زیبایی را از دست ندهید آسیا.

SOURCE Cosmoprof Asia