Natura & Co با رشد فروش شدید و بهبود حاشیه ، عملکرد قابل توجهی در بازار جهانی CFT در Q3 دارد

سائو پائولو، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Natura & Co (NYSE – NTCO؛ B3 – NTCO3) در سه ماهه سوم رشد چشمگیری در درآمد کسب کرده و عملکرد چشمگیری در بازار جهانی لوازم آرایشی ، عطر و لوازم آرایشی دارد ، زیرا به طور مداوم در فروش دیجیتال افزایش می یابد. مارک ها ادامه یافت. فروش تلفیقی در ایستاد 10.4 میلیارد دلار R، در رئال برزیل 31.7٪ و با ارز ثابت 11.6٪ افزایش یافته است.

این گروه همچنین با تکمیل موفقیت آمیز در ماه اکتبر ساختار سرمایه خود را تقویت کرد 1 میلیارد دلار جمع آوری سرمایه این معامله امکان بهینه سازی ترازنامه را با تسریع در کاهش نرخ بهره و در عین حال امکان سرمایه گذاری برای رشد در اولویت های استراتژیک از جمله فراهم می کند آون ادغام ، دیجیتالی شدن گروه ، گسترش جغرافیایی و تعهدات پایداری گروه در سال 2030.

یک نقطه عطف اصلی پایداری شامل گواهینامه Aesop به عنوان B Corp بودTM؛ پیوستن به Natura ، The Body Shop و جنبشی از مشاغل اختصاص داده شده برای دستیابی به بالاترین استانداردهای اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی.

Natura & Co همچنین با راه اندازی & Co Pay ، بستر خدمات انحصاری مالی خود ، گام دیگری به جلو در ادامه دیجیتالی شدن خود برداشت. & Co Pay با اجازه دادن به آنها برای دسترسی به خدمات مالی اصلی ، ارتقا. شمول دیجیتال و مالی ، به افزایش بهره وری برای مشاوران و نمایندگان کمک می کند. راه اندازی اولین بار در آمریکای لاتین، و شرکت پرداخت طی دو سال آینده در سطح جهانی ارائه می شود.

روبرتو مارکز، رئیس اجرایی و مدیرعامل گروه Natura & Co ، اعلام کرد: “مارک های ما با سهولت دیجیتالی سازی ، با رشد چشمگیر فروش و بهبود حاشیه ، در سه ماهه سوم نتایج قدرتمندی را به ارمغان آوردند. از بیماری همه گیر Covid-19 ، ما نتایج بهتری نسبت به بازار CFT در سطح جهانی و برزیل. عملکرد ما در این سه ماهه به قدرت اصول اساسی ما ، دسترسی بی نظیر مستقیم به مصرف کننده و انعطاف پذیری مدل چند مارک همه کاره ما نشان می دهد. “

اخبار مرتبط  Nardelli's Grinder Shoppe یک دسته کوچک موسیقی جاز ایتالیایی مبتنی بر گیاه ارائه می دهد

رشد درآمد خالص تلفیقی Natura & Co به دلیل عملکرد بهتر Natura و Aesop ، رشد ثابت توسط The Body Shop و رشد فروش در Reais توسط آون. EBITDA تنظیم شده بود 1،547.3 میلیون دلار R، با حاشیه 14.8٪ ، سود 330 واحد پایه ، که ناشی از رشد درآمد ، حاشیه ناخالص بهبود یافته و انضباط هزینه در همه مشاغل است.

حتی در هنگام بازگشایی بسیاری از بازارهای خرده فروشی ، این گروه در فروش اجتماعی دیجیتال و تجارت الکترونیکی شتاب زیادی را تجربه کرد ، در کل فروش تجارت الکترونیکی در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 115 درصد رشد کرد. در Natura و آون فروش تجارت الکترونیکی ترکیبی از طریق مشاورانی که فروشگاه های آنلاین خود را به اشتراک گذاشته اند بیش از 80٪ رشد داشته است. فروش آنلاین در Aesop 264٪ افزایش داشت و فروش تجارت الکترونیکی در The Body Shop 103٪ رشد کرد. فروش اجتماعی دیجیتال نیز پیشرفت کرد. در آون در سطح جهانی ، فروش از طریق نمایندگانی که بروشورهای الکترونیکی را به اشتراک می گذارند بیش از دو برابر شده است و تعداد مشتریانی که به آن دسترسی دارند آون بروشور الکترونیکی در مقایسه با Q3-19 تقریبا 70٪ افزایش یافته است. در Natura ، اشتراک محتوا از سه ماهه اول سال جاری بیش از 170 درصد رشد کرده است و تعداد سفارشات از طریق بیش از 1 میلیون فروشگاه آنلاین مشاوره 45 درصد در مقابل Q3-19 افزایش یافته است (+ 75 درصد در مقابل Q3-19) )

درآمد خالص Natura & Co Latam با 29.5٪ افزایش در BRL. درآمد خالص مارک Natura با 41.2٪ افزایش در BRL ، و توسط هر دو پشتیبانی شد برزیل (+ 30.5٪) ، بهتر از بازار داخلی CFT و اسپانیایی Latam (+ 65.7٪). آون درآمد خالص برند 19.3٪ در BRL (+ 9.9٪ در CC) افزایش یافت. به استثنای اثر حادثه سایبری که تغییر کرده است 390 میلیون دلار R در فروش به Q3 ، آون فروش 3.3٪ از جمله + 6.1٪ در سال بود برزیل، به لطف افزایش تعداد نمایندگان و فعالیت بیشتر ، اولین رشد خود در این کشور از Q4-18 است. EBITDA تنظیم شده برای Natura & Co Latam بود 1،002.8 میلیون دلار R، 96.1٪ افزایش و حاشیه EBITDA تنظیم شده 16.5٪ (+560 bps) بود.

اخبار مرتبط  North Lane International، LLC راه اندازی DECO BOKO ، نمایشگاه تجاری دیجیتال برای اولین بار با تمرکز بر مارک های ژاپنی

Avon International ، متشکل از آون فعالیت در 50 بازار در سراسر اروپا، آسیا، آفریقا، و خاورمیانه، شاهد خالص درآمد Q3 خود با 22.5٪ رشد در BRL بود زیرا بیشتر بازارها علائم بهبودی را نشان می دادند. به استثنای اثر مرحله ای مثبت از 60 میلیون دلار R از حادثه سایبری ، رشد 19.5 بود. آون کمپین مارک جدید ، مرا تماشا کن ، در سپتامبر در بیش از 30 کشور به نمایش درآمد. EBITDA تنظیم شده بود 183 میلیون دلار R، با حاشیه 7.4٪ (-200 bps).

درآمد خالص Body Shop در BRL 51.9٪ افزایش یافته است که عملکرد بسیار خوبی در فروش آنلاین و مستقیم دارد. مصرف کنندگان با رشد بیش از 103 and و 333 respectively ، به ترتیب به تجارت الکترونیکی و در خانه (فروش مستقیم) روی آوردند ، که به طور قابل توجهی جبران کندتر بهبود فروش خرده فروشی است. در پایان سه ماهه ، 97٪ فروشگاهها دوباره بازگشایی شدند. EBITDA در Q3 تنظیم شده است 308.3 میلیون دلار R، با حاشیه تنظیم شده 22.3٪ (+360 bps).

Aesop داستان موفقیت خود را از Q2 ادامه داد ، با رشد دو رقمی قوی در هر دو فروش و سودآوری در Reais. فروش خالص در Q3 67.2٪ رشد کرد زیرا 264٪ افزایش فروش دیجیتال به جبران تعطیلات جزئی خرده فروشی مربوط به Covid-19 در بازارهای بزرگ مانند ایالات متحده و استرالیا. 95٪ شبکه خرده فروشی در پایان سه ماهه بازگشایی شده بود. EBITDA در Q3 رشد 121.6٪ به 154.4 میلیون دلار R، با 770 امتیاز پایه حاشیه به 31.3٪ رسیده است. تعهد ازوپ به اقدامات تجاری پایدار با صدور گواهینامه به عنوان یک شرکت B تأیید شدTM بر 9 نوامبر.

درباره Natura & Co

اخبار مرتبط  در طول گرسنگی ترین سال تاریخ معاصر ، به کودکان خوراک تعطیلات گرسنگی برای خانواده های سراسر ملت منتقل نکنید

Natura & Co یک گروه لوازم آرایشی جهانی ، هدفمند ، چند کاناله و چند مارک است که شامل آون، Natura ، فروشگاه بدن و ازوپ. Natura & Co درآمد خالص از 14.4 میلیارد دلار R در سال 2019 و 32.9 میلیارد دلار R بر اساس پروفرما ، از جمله آون. چهار شرکتی که این گروه را تشکیل می دهند متعهد به ایجاد تأثیرات مثبت اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی هستند. به مدت 130 سال آون برای زنان ایستاده است: ارائه محصولات زیبایی نوآورانه و با کیفیت که در درجه اول از طریق زنان به زنان فروخته می شود. Natura در سال 1969 تاسیس شد ، یک شرکت چند ملیتی برزیلی در بخش لوازم آرایشی و مراقبت شخصی ، رهبر در فروش مستقیم است. در سال 1976 در تاسیس شد برایتون ، انگلیس، توسط آنیتا رودیک، The Body Shop یک برند جهانی زیبایی است که به دنبال ایجاد تغییر مثبت در جهان است. مارک زیبایی استرالیایی Aesop در سال 1987 با هدف ایجاد طیف وسیعی از محصولات عالی برای پوست ، مو و بدن تاسیس شد.

تماس را فشار دهید

گروه برانزویک
NATURA و[email protected]

تریستان بوراسین: +1 (917) 200 8667

SOURCE Natura & Co