مشاغل افسانه ای با انتصابات جدید هیئت مشورتی را گسترش می دهد

لس آنجلس، 12 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Legendary Ventures (“افسانه ای”) امروز از گسترش هیئت مشورتی خود با افزودن چلسی گریسون و وندی کالهون برای کمک به هدایت ارزش استراتژیک در سراسر نمونه کارها شرکت از سرمایه گذاری های فن آوری خرده فروشی مصرف کننده. می گوید: “ما از پیوستن چلسی و وندی به تیم ما بسیار افتخار می کنیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها از طرف شرکت های خود هستیم.” جیسون کیم، شریک عمومی ، سرمایه گذاری افسانه ای.

درباره مشاوران افسانه ای

چلسی گریسون به عنوان یکی از تأثیرگذارترین رهبران تجارت در صنعت خرده فروشی شناخته شده است اولین مدیر عامل زن و مدیر هیئت مدیره دین واقعی. پیش از این ، چلسی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره American Apparel ، یک تولید کننده پوشاک کاملاً یکپارچه بود که توسط Gildan Activewear Inc خریداری شده بود. روز جونز و Loeb & Loeb. در حال حاضر ، چلسی به عنوان مدیر هیئت مدیره شبکه های Spark (NYSE: LOV) و Vireo Health (CSE: VREO) فعالیت می کند. چلسی دریافت کننده جایزه تأثیرات داخلی از طرف The Recorder (وکیل آمریکایی) و جایزه “40 Under 40” از مشاور M&A است. خانم گریسون فارغ التحصیل است UCLA و دانشکده حقوق لویولا.

اخبار مرتبط  استنلی بلک و دکر سهامداران سهام ترجیحی را ترجیح دادند

وندی کالهون به عنوان یکی از پرکارترین توسعه دهندگان ، نویسندگان و تهیه کنندگان درام های تلویزیونی با زمان واقعی ، سریال های واقعیت بدون نسخه ، تولیدات واقعیت مجازی و برنامه های بازی های ویدیویی شناخته شده است. در حال حاضر ، وندی به عنوان تهیه کننده مشاور FBC فعالیت می کند پسر ولگرد. اعتبارات وندی شامل تهیه کننده اجرایی مشترک Fox’s EMPIRE و همچنین ساخت اولین فستیوال های ABC’s STATION 19 ، NASHVILLE، REVENGE و مجموعه برنده جایزه Peabody FX ، JUSTIFIED. وندی همچنین هشت سریال جدید با شخصیت های کم نمایان با CW ، HBO Max ، Touchstone TV ، WBTV ، NBC ، Netflix ، FX ، Twentieth و ABC Signature Studios ساخته است که از تنوع و گنجاندن صنعت سرگرمی پشتیبانی می کند. وندی دانش آموخته رشته است دانشکده هنر تیشک دانشگاه نیویورک.

درباره سرمایه گذاری های افسانه ای

اخبار مرتبط  TAICCA بهترین نمایشگاه ها را از تایوان در نمایشگاه بین المللی کتاب در گوادالاخارا نشان می دهد

Legendary Ventures یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که ایجاد ارزش برای شرکت های نوپا در مراحل اولیه در صنعت مصرف کننده ، خرده فروشی و فناوری را تسریع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت یا وجوه آن ، به https://legendary.vc مراجعه کنید.

روابط عمومی
ملیسا پرلمن
روابط عمومی افسانه ای
[email protected]

ربکا تیلور
روابط عمومی وندی کالهون
[email protected]

روابط سرمایه گذار
راشل وو
روابط افسانه ای سرمایه گذار
[email protected]

SOURCE سرمایه گذاری افسانه ای

اخبار مرتبط  SwabTek برای اهدا ماسک های محافظ به دفاتر اجرای قانون برنامه "یکی را بخر ، یکی بده" را راه اندازی کرد

لینک های مربوطه

http://legendary.vc