Palm Beach Grill Center West توسط Grill Tanks Plus

ساحل West DELRAY ، فلوریدا.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Grill Tanks Plus از افتتاحیه بزرگ Palm Beach Grill Center West خبر می دهد.

همه چیز با یک فکر شروع شد. پل ریکارد، مالک و بنیانگذار Grill Tanks Plus ، شرکتی را تصور کرد که می تواند با در دسترس قرار دادن تمام نیازهای خدمات خود ، تجربه ای منحصر به فرد را برای علاقه مندان به آشپزی در فضای باز فراهم کند. در این صورت ، مشتری های وی می توانند نظافت و تعمیرات منظم کوره BBQ را برنامه ریزی کرده و در حالی که در آن حضور داشتند ، مخازن پروپان خود را دوباره پر کنند. این امر باعث ایجاد Grill Tanks Plus شد.

این شرکت در عرض چند سال به طرز وحشیانه ای موفق شد و بر آن سلطه داشته است ساحل نخل و صنعت شهرستان Broward بیش از 10 سال است. از این گذشته ، 300+ مرور 5 ستاره ترکیبی نمی تواند اشتباه باشد.

در اوایل سال جاری ، پل با داشتن چشم انداز حتی بزرگتر ، متوجه شد که مشتریانش می توانند از یک شرکت واقعی در سبک زندگی خارج از منزل استفاده کنند. در اینجا ، آنها تمام محصولات BBQ Grills و Gas Fire را که می توانند هرگز لازم داشته باشند ، پیدا می کنند. دومین شرکت با نامی تعمید داده شد و این تولد Palm Beach Grill Center بود. با این حال ، این شرکت بسیار آتش سوزی کرد و منجر به افتتاحیه امروز ما ، افتتاحیه بزرگ Palm Beach Grill Center West شد.

این شرکت هیچ هزینه ای نکرد و فروشگاه های آنها را پر از انواع کوره و لوازم آشپزخانه در فضای باز تهیه کرد. قیمت ها و سطح کاربر مارک های آنها به طور گسترده ای متفاوت است و مطمئناً لطفا PBGC از سطح ساده ورود به سطح پیشرفته ، از فرد گریل گاه به گاه گریل گرفته تا مشتاق ترین استادان گریل ، چیزی برای همه دارد. مارک هایی مانند: Weber Grills، گریل ناپلئون، آتش سحر و جادو آتش ، و Big Green Egg از جمله موارد موجود در انبار موجود برای آماده سازی ، مونتاژ و آزمایش برای اطمینان از بی نقص بودن همه چیز هستند.

علاقه مندان به آشپزی همچنین می توانند شیار خود را در این مکان ها پیدا کنند زیرا آخرین وابستگی این شرکت به مارک معروف Spiceology متعلق به آشپز است. با طعم و تأثیر از سراسر جهان ، این مالش های BBQ ، چاشنی ها و شیرینی های میوه ای / ادویه ای کاملاً عطر و طعم خارق العاده ای را تضمین می کنند که قبلاً هرگز نمی شناختید.

از این پس تا آغاز سال جدید ، Palm Beach Grill Center West میزبان افتتاحیه بزرگ خود با رویدادهای فروش ویژه و تبلیغات است. آینده مطمئناً برای این شرکت تازه تاسیس درخشان به نظر می رسد.

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟

تصاویر مرتبط

palm-beach-grill-center-wests.jpg
افتتاحیه بزرگ Palm Beach Grill Center West
پل ریکارد و اعضای تیم در Palm Beach Grill Center جشن افتتاحیه Palm Beach Grill Center West را برگزار می کنند.

لینک های مربوطه

درباره Grill Tanks Plus

درباره مرکز گریل پالم بیچ

ویدیو مرتبط

http://www.youtube.com/watch؟v=8gk5BHv8TsU

SOURCE Palm Beach Grill Center

اخبار مرتبط  برخيز و درخشش ، طرفداران Slurpee®