کتاب جدید فرناندو ساکوتو ، عبور از آن سوی افق ، اثری عمیق و واقع گرایانه درباره مشکلات مهاجران فاقد سند. ایالات متحده آمریکا – اسپانیایی ایالات متحده آمریکا – انگلیسی

فرناندو لوئیس ساکوتو، در Biblián متولد شد ، اکوادور، در سپتامبر 1967. وی در کشور خود تحصیل کرد و در رشته برق تخصص داشت. در سال 1988 ، وی با عبور از مرزهای گواتمالا-مکزیک و مکزیک-ایالات متحده به ایالات متحده مهاجرت کرد ، در حال حاضر در نیوجرسی. وی در ارتش ایالات متحده خدمت کرد و تابعیت خود را به دست آورد.

این داستان شجاعت و عزم راسخ است ، شخصیت هایی که کمبود هیچ مهاجر را ندارند. داستانی که با وجود همه دشواریها و مشکلات تجربه شده ، پایانی دارد که به نفع فرد است. که در اکثر شرایطی که افراد زیادی درگیر آن هستند غیرمعمول است. در بیشتر موارد به جدایی خانواده ها منجر می شود ، افرادی که تنها جرم آنها در جستجوی روزهای بهتر برای بستگانشان و ایجاد درد و رنج فراوان برای شخصیت های اصلی آنها است ، به مدت نامحدود زندانی می شوند. مهمترین نکته در این داستان تصمیم شخصیت برای به خطر انداختن حتی زندگی اش برای تحقق یکی از آرزوهایش است.

اخبار مرتبط  تحلیل جهانی خدمات اتوبوس مدرسه و کارمندان کارمندان 2020-30

قهرمانان اصلی افرادی هستند که به دلیل ضرورت و سیاست های بد اجتماعی دولت ها ، مجبور می شوند کشورهای خود را ترک کنند و در جستجوی فرصت های بهتر برای تأمین مایحتاج ضروری خانواده های خود هستند.

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، کتاب شدید از فرناندو ساکوتو، عبور از آن سوی افق این یک پیچ و خم غیرقابل کنترل ، افراد واقعی در موقعیت های ناامیدانه ، فقط برای عبور از این افق را به ما نشان می دهد.

اخبار مرتبط  UFCW Local One دوباره از بازارهای دوستانه درخواست می کند تا مشتریان را بدون ماسک ممنوع کند

برای خوانندگانی که مایلند این تجربه باورنکردنی را تجربه کنند ، می توانند این کار را با خواندن این کتاب ، با خرید خرید انجام دهند عبور از آن سوی افق در هر فروشگاه کتاب ، یا در فروشگاه های اینترنتی iTunes ، Amazon ، Google Play یا Barnes و Noble در Apple iTunes.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است ، که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه وابسته نباشند. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  Dial® به تلاشهای امداد FEMA COVID-19 متعهد شد و آمریکایی ها را به شرکت در کمپین اجتماعی #IWashMyHandsFor دعوت کرد

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1333483/Fernando_L__Sacoto.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه