نکاتی برای یک فصل تعطیلات امن و لذت بخش

آمریکایی ها پیدا خواهند کرد شکرگذاری 101 به خصوص در سال جاری که صنعت بوقلمون همه را به پیروی از دستورالعمل های CDC برای یک اجتماع جشن و ایمن تشویق می کند ، بسیار مفید است. در آینده که جشن های سنتی بیشتری از سر گرفته شود ، به عنوان یک منبع ارزشمند ادامه خواهد داد. از نظر تهیه غذا ، شکرگذاری 101 می تواند به شما کمک کند خواه اشتیاق طعم های سنتی را دارید یا می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید.

شکرگذاری 101 مجهز به نکات ساده پخت و پز و ایمنی غذا برای اولین بار بوقلمون و جوانب مثبت تعطیلات است – یادتان باشد دماسنج گوشتی مفید باشد. با کل پرنده سنتی می روید؟ شکرگذاری 101 شما را در زمینه اصول راهنمایی می کند و روشهای محبوب پخت و پز ، مانند اسپاچ کوک ، کباب کردن یا سرخ کردن (همه گزینه های پخت و پز با خیال راحت در فضای باز) را ارائه می دهد. این همچنین شامل راهنمایی مختص افرادی است که وعده غذایی خود را تنظیم می کنند یا امسال برنامه “Zoomsgiving” را دارند. خیلی چیزهای دیگر وجود دارد و فقط با یک کلیک فاصله دارد.

اخبار مرتبط  Rochelle Foods مکث در تولید را اعلام کرد

مقیاس کوچک ، عطر و طعم بزرگ
آشپزی برای جمعیت کوچکتر؟ برش بوقلمون ، مانند سینه استخوان دار یا طبل ، طعم های بزرگ شکرگذاری را ارائه می دهد. راز استفاده از یک کره مرکب ساده برای مرطوب نگه داشتن بوقلمون و بدست آوردن آن پوست ترد است.

شکرگذاری بوقلمون با یک پیچ و تاب
به دنبال پیچ و تاب در سنتی هستید؟ یک رولاد سینه بوقلمون پر از سیب ، رازیانه و سوسیس را برای یک پذیرایی زیبا اما آسان امتحان کنید. بوقلمون ران هایی که در شراب بورگوندی پخته می شوند ، طعم های غنی تعطیلات را تکمیل می کنند و با یک جفت شراب ساخته شده اند. بیرون اجاق فکر کنید! آشپزی را با سینه بوقلمون دودی لعاب خورده خارج کنید. یا بگذارید گلدان فوری با یک سینه بوقلمون ساده با پوسته خردل شیرین و خوشمزه دیژون کار را انجام دهد.

اخبار مرتبط  قیمت لوو 4 میلیارد دلار یادداشت ارائه می دهد

به دنبال مانده به سمت چپ
باقی مانده دلیل کافی برای پخت کمی بوقلمون اضافی است. در حالی که یک ساندویچ حماسی بوقلمون یک کلاسیک است ، شما می توانید آن غذاهای باقی مانده شکرگذاری را به غذاهای جدید تبدیل کنید. شکرگذاری 101 شامل دستور العمل هایی برای پیتزا BBQ بوقلمون ، رول های تخم مرغ شکرگذاری ، ماکارونی بوقلمون تایلندی ، Eggs Turkey Benedict و موارد دیگر است. باقیمانده مواد غذایی همچنین برای به اشتراک گذاشتن با همسایگان یا مسدود شدن ایمن برای بعداً عالی است.

اخبار مرتبط  Animal Ortho Care با Miracle's Mission شریک است

با این وجود تعطیلات را سپری می کنید ، یادتان باشد که از قبل برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که امنیت دوستان و خانواده در اولویت قرار دارد. تولیدکنندگان بوقلمون در آمریکا همیشه افتخار می کنند که در وعده غذایی شکرگذاری حضور دارند. ما برای شما شکرگذاری مبارک آرزو می کنیم.

درباره فدراسیون ملی ترکیه
فدراسیون ملی ترکیه طرفدار ملی كشاورزان و تولیدكنندگان بوقلمون آمریكا است ، ضمن آگاهی از محصولات اعضای خود ضمن تقویت توانایی آنها در ارائه سودآوری و ایمن غذای سالم ، با كیفیت و مقوی به مصرف كنندگان در سراسر جهان.

منبع فدراسیون ملی ترکیه

لینک های مربوطه

www.eatturkey.com