دکتر W. Franklyn Richardson ، رهبر فعال مذهبی و حقوق مدنی ، شاهد شاهد را آزاد می کند: شهادت مورد علاقه

دیگران چه می گویند

“شاهد گریس شاهدی بر سفر چشمگیر وی است. او به عنوان رئیس هیئت مدیره شبکه ملی اقدام ، در حالی که گوشته تاریخی دخالت کلیسای سیاه در دستیابی به عدالت را بر عهده داشت ، به زندان و کاخ سفید رفته است. ”

~ احترام آل شارپتون ، بنیانگذار و رئیس جمهور ، شبکه اقدام ملی ، و میزبان ملت سیاست در MSNBC

“[Dr. Richardson] به ما می آموزد که چگونه در زندگی خود از موجودی واقعی فضل استفاده کنیم تا تشخیص دهیم فارغ از موقعیت و موقعیت زندگی شما ، شما محصول لطف هستید و بنابراین دلیلی برای امید دارید. ”

اخبار مرتبط  برای دریافت جوایز معتبر GLOBAL در "جوایز Quincy Jones" GLOBAL و مدل اسپانیایی Caterina Scorsone Grey و مدل اسپانیایی Mari Modeln Avila

~ دکتر هوارد جان وسلی، پاستور ، کلیسای باپتیست خیابان آلفرد، اسکندریه ، ویرجینیا

درباره نویسنده

دکتر دبلیو فرانکلین ریچاردسون ریاست تاریخی کلیسای باپتیست گریس با سه مکان در سراسر کشور. فارغ التحصیل دانشگاه ویرجینیا یونیون، دکتر ریچاردسون درجه الهی خود را از دریافت کرد مدرسه یوهی الوهیت و دکتر وی از وزارت حوزه علمیه متحد. دکتر ریچاردسون به عضویت مارتین لوتر کینگ جونیور ، هیئت مبلغان در این دانشگاه درآمده است کالج مورهاوس، سپس متعاقباً به سالن افتخار بین المللی خود راه یافت. دکتر ریچاردسون در سراسر جهان موعظه کرده و در کمیته مرکزی شورای جهانی کلیساها خدمت کرده است. دکتر ریچاردسون در حال حاضر به عنوان مدیر یا معتمد پپسی کولا (هیئت مشاوره قومی) خدمت می کند. انستیتوی رهبری تابستانی مدرسه الهیات دانشگاه هاروارد برای توسعه جامعه و اقتصادی مبتنی بر کلیسا ؛ شرکت Comcast و شورای تنوع مشترک جهانی NBC ؛ و Grace Community Development Corporation. او رئیس هیئت مدیره شبکه ملی اقدام ، کنفرانس کلیساهای ملی سیاه ، و دانشگاه ویرجینیا یونیون.

دکتر ریچاردسون ساکن است نیویورک با همسرش اینز نونالی ریچاردسون.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید. https://www.witnesstograce.org.

اخبار مرتبط  هیئت مدیره لنار افسران را به سمت های جدید اجرایی انتخاب می کند

تماس با رسانه:
بریتنه ترنر
کلیسای آنلاین
412.349.0049 داخلی 370
[email protected]

منبع The Church Online

لینک های مربوطه

https://thechurchonline.com