گروه دادا فروش بالایی را در طول جشنواره روز مجردهای 2020 اعلام کرد

روز مجردها ، 11 نوامبر (11/11) هر سال ، می باشد چین بزرگترین رویداد ملی خرید آنلاین. اهرم فشار دادن دادا اکنون ، پلت فرم تحویل درخواستی گروه دادا معروف به خدمات تحویل یک ساعته و JDDJ ، پلت فرم خرده فروشی محلی و محلی خرده فروشان و مارک های دادا ، دادا به پلت فرم خرید O2O ترجیحی برای مصرف کنندگان در سراسر جهان تبدیل شده است. چین در طول جشنواره.

امسال ، فروش JDDJ در روز مجردها بیش از دو برابر بیشتر از سال گذشته گزارش شد و Dada Now به نقاط عطفی مختلفی دست یافت ، از جمله تعیین یک بالاترین قیمت برای تحویل سفارش یک ساعته 1.1 میلیون سفارش بین 10 – 11 صبح بر 11 نوامبر و تحویل 10 میلیون سفارش ، بیشترین سفارش در طول یک روز ، در 12 نوامبر. در طول جشنواره ، JDDJ رویدادهای تبلیغاتی مانند Super CP Day و خریدهای مستقیم را برگزار می کرد که خرده فروشان و خریداران با استقبال خوبی روبرو شدند.

برای همگام سازی با این افزایش تقاضا ، Dada Now از فناوری لجستیک پیشگام خود برای ایجاد سه شبکه اصلی خدمات تحویل استفاده می کند: تحویل آخرین مایل ، تحویل درون شهری و تحویل سفارشی برای افراد. با هم ، این سه سیستم خدمات تحقق سفارش را ارائه می دهند که نه تنها پایدار ، کارآمد و سریع هستند ، بلکه به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا بتوانند نیازهای گسترده ای از سناریوهای خرید را برآورده کنند. در حقیقت ، متوسط ​​زمان تحویل سال به سال تقریباً هشت دقیقه کاهش یافته است.

اخبار مرتبط  Straight Hemp برای حمایت از ده بورس تحصیلی برای یک دوره آنلاین زنده ماندن ضربه

مشارکت در جشنواره نیز در سال 2020 گسترش یافت. بیش از 100000 فروشگاه آجر و ملات در بستر JDDJ شرکت کردند ، و هر دو زنجیره سوپرمارکت ملی و خرده فروشی های منطقه رشد چشمگیری در فروش آنلاین در طول جشنواره داشتند. قدرت JDDJ همچنان در مواد غذایی و مایحتاج روزمره است ، اما امسال تلفن های همراه دومین رده پرفروش شدند. در روز مجردها ، فروش تلفن های هوشمند در JDDJ بیش از 200 درصد در مقایسه با جشنواره خرید 618 افزایش یافت و مارک های پر فروش اپل ، هواوی ، آنر ، ویوو و وان پلاس بودند.

برترین فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت از نظر فروش در JDDJ Walmart ، Yonghui ، CR Vanguard ، BBK و Lotus بودند. علاوه بر این ، خرده فروشی های منطقه ای مانند انبار Zhongbai ، سوپرمارکت جیارونگ ، چانگ داچانگ و سوپرمارکت Sanhe ، سوابق فروش جدیدی را در این سیستم عامل ثبت می کنند. مارک های برتر کالاهای مصرفی سریع (FMCG) ، داخلی و بین المللی ، با فروش Yili ، Mengniu ، P&G ، Unilever ، فروش در سیستم عامل JDDJ را افزایش دادند. مارس وریگلی و Nestle در مقایسه با سال قبل بیش از دو برابر فروش داشته است.

اخبار مرتبط  تصاویر سالن های مجلل ناخن لوکس 5 میلیون دلار ادعا برای دستور بسته شدن سالن ناخن ارائه می دهند که جامعه ویتنام را جدا می کند

وی گفت: “ما خوشحالیم كه موفقیت جشنواره Single’s Day امسال را اعلام كردیم و مفتخریم كه گزارش فروش و تحویل ركورد را ارائه می دهیم.” فیلیپ کوآی، بنیانگذار ، رئیس و مدیر عامل گروه دادا. “نتایج چشمگیر ما توسط خرده فروشان شرکت کننده ، مارک ها ، شرکا و سواران اختصاصی که در زمین تحویل می گرفتند امکان پذیر شد. با رشد فروش قوی و همکاری های هیجان انگیز ، مدل تجارت الکترونیکی درخواستی JDDJ به کانال مهم فروش زنجیره های سوپرمارکت تبدیل شده است. و خرده فروشان در سراسر کشور ، و ما اطمینان داریم که این روند به سمت خرده فروشی O2O درخواستی در ماه ها و سال های آینده همچنان برجسته خواهد شد. ”

اخبار مرتبط  کودکان و نوجوانان می توانند از وعده های غذایی سالم و سالم در تابستان استفاده کنند

درباره گروه دادا

گروه دادا یک پلت فرم پیشرو در خرده فروشی محلی و تحویل در سفارش است چین. این JDDJ ، یکی از چین بزرگترین سیستم عامل های خرده فروشی محلی درخواستی برای خرده فروشان و دارندگان مارک ها و Dada Now ، یک پلت فرم محلی تحویل درخواستی محلی که برای بازرگانان و ارسال کنندگان فردی از طریق صنایع مختلف و دسته های محصول باز است. دو سیستم عامل شرکت بهم پیوسته و سودمند هستند. پلتفرم Dada Now از طریق راه حل های دستیابی آسان برای دستیابی و زیرساخت های تحویل درخواستی ، تجربه تحویل بهتر را برای شرکت کنندگان در بستر JDDJ فراهم می کند. در همین حال ، حجم گسترده سفارشات تحویل درخواستی از بستر JDDJ باعث افزایش حجم و تراکم سفارشات برای پلتفرم Dada Now می شود. که در ژوئن 2020، گروه دادا معاملات خود را در بازار جهانی Nasdaq و با نماد “DADA” آغاز کرد.

مخاطب

گروه دادا
پست الکترونیک: [email protected]

ژول فرانک، ویلکینسون بریمر کاتچر
اد تریسل / کیت تامپسون / جولیا سوتوسانتی
تلفن: 212-355-4449
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE گروه دادا