شرکت قهوه Black Rifle RECORDS GUINNESS WORLD را تنظیم می کند … عنوان بیشتر شرکت کنندگان در کنفرانس ویدیویی مزه قهوه

شهر “سالت لیک، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت قهوه تفنگ سیاه (BRCC) ، پیشرو در شرکت قهوه متعلق به کهنه سربازان و اداره شده ، رسمی را تنظیم کرد رکوردهای جهانی GUINNESS ™ عنوان برای اکثر شرکت کنندگان در یک کنفرانس ویدیویی مزه قهوه در طی یک کنفرانس ویدئویی سیسکو Webex بر شنبه 7 نوامبر. در طی این رویداد نزدیک به دو ساعت به رهبری Green Beret و بنیانگذار و مدیر عامل BRCC ایوان هافر، جانباز دریایی و مدیر عامل شرکت BRCC تام داوین، Mat Best ، و بنیانگذار سابق ارتش رنجر و BRCC ، و جانباز دریایی و شریک BRCC لوگان استارک، نزدیک به 3000 شرکت کننده با 979 شرکت کننده در حال ارائه عکسهای واجد شرایط از خود لذت بردن از یک فنجان قهوه برای ادعای عنوان بودند.

اخبار مرتبط  یک کنفرانس مجازی برای بیرون آمدن

بنیانگذار و مدیر عامل BRCC گفت: “قهوه تفنگ سیاه” فقط یک شرکت نیست ، بلکه جامعه ای از مردم است که قهوه عالی را دوست دارند و از اعضای خدمات و پیشکسوتان پشتیبانی می کنند. ایوان هافر. “و این جامعه در مرکز هر کاری است که انجام می دهیم. به همین دلیل است که ما دائما در تلاش هستیم تا قهوه بهتری تفت دهیم ، محصولات بهتر بسازیم و محتوای الهام بخش بیشتری ایجاد کنیم. و مشتریان در شکستن این رکوردهای جهانی GUINNESS عنوان و همیشه. بدون آنها جایی که هستیم نخواهیم بود. “

اخبار مرتبط  شراب الکلی VINADA Premium Spanish ZERO در فصل تعطیلات و ژانویه خشک در ایالات متحده آمریکا موجود است

برای تصاویر و اطلاعات بیشتر ، لطفاً به مخاطبین رسانه ای زیر مراجعه کنید.

درباره شرکت قهوه تفنگ سیاه:

شرکت قهوه Black Rifle یک شرکت قهوه متعلق به کهنه سربازان است که قهوه برتر را به افرادی که عاشق آمریکا هستند ، ارائه می دهد. در سال 2014 توسط Green Beret تأسیس شد ایوان هافر، Black Rifle با همان تمرکز ماموریتی که در حین خدمت در ارتش آموختند ، پروفایل های کباب منفجره خود را توسعه می دهد. آنها متعهد به حمایت از جانبازان ، اولین پاسخ دهندگان و سبک زندگی آمریکایی هستند. با هر خرید انجام شده ، آنها پس می دهند. در این مورد بیشتر بیاموزید: blackriflecoffee.com/pages/about-us.

اخبار مرتبط  Carbon Lighthouse برنده جایزه سریع ایده های تغییر یافته جهانی شرکت 2020 در گروه AI و Data Data شد

تماس با رسانه:

فرحان مورگان

[email protected]

276.393.5677

SOURCE شرکت قهوه تفنگ سیاه