West Town Bank & Trust مشارکت راهبردی را با تیم متخصصان پردازش پرداخت برای تشکیل پرداخت های West Town آغاز می کند

RALEIGH، N.C.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – West Town Payments، LLC ، یک ارائه دهنده خدمات بازرگانی که به تازگی تاسیس شده است ، و West Town Bank & Trust ، یک شرکت تابعه از Integrated Financial Holdings، Inc (OTCPK: IFHI) ، امروز یک همکاری استراتژیک را اعلام کردند که به کسب و کارهای کوچک امکان می دهد مشتریان در سراسر ایالات متحده برای دستیابی به بهترین محصولات و راه حل های خدمات مالی در کلاس. این اتحادیه از قابلیت های پیش پرداخت ارائه شده توسط West Town Payments برای تسهیل خرید و فروش فیزیکی ، پرداخت آنلاین ، بدون تماس و تلفن همراه بهره خواهد برد ، بانک West West & Trust حساب های سپرده بازرگان و خدمات مدیریت خزانه داری را در قسمت انتهایی ارائه می دهد. علاوه بر مشارکت استراتژیک بانکی ، West Town Payments یک خریدار مستقیم از طریق Visa ، Mastercard ، Discover و American Express است و به خوبی با تجربه ، منابع و چارچوب مبتنی بر انطباق برای سرویس دهی به عمودی های هدفمند و عمومی نیاز دارد. خدمات پردازش پرداخت.

وی گفت: “سرویس های عمودی سنتی ، مانند پارکینگ و مراقبت های بهداشتی ، به تیم ما این امکان را می دهد که از دهه ها تجربه در این مناطق استفاده کند ، در حالی که تمرکز بر بخشهای مبتنی بر انطباق به تمایز شرکت به عنوان یک رهبر مدیریت ریسک در فضای پردازش پرداخت کمک می کند.” تام لینین، رئیس و مدیرعامل پرداخت West Town. “در مورد مورد دوم ، مشارکت ما با بانک به شما کمک می کند تا شکاف بین توانایی های سیستم های بانکی سنتی و تقاضاهای پرداخت نظارتی مورد نیاز صنایع خاص را که ممکن است در دسترسی به یک ارائه دهنده خدمات بازرگان قانونی و قابل اعتماد مشکل داشته باشند ، کمک کند. یک صنعت به ویژه ما از طریق اکوسیستم کلید در اختیار ما شاهدانه است. “

اخبار مرتبط  Grun Style برای خاتمه فروش آنلاین به افتخار روز یادبود

افزایش پتانسیل درآمد برای مشاغل شاهدانه که گزینه های پرداخت بدون پول نقد را ارائه می دهند همچنان قانع کننده باقی مانده است ، همچنین این واقعیت که بسیاری از این مشاغل هنوز در تلاش برای یافتن موسسات مالی امن و مطمئن برای رشد در کنار یکدیگر هستند. از آنجا که صنعت شاهدانه صنعتی و تعداد معاملات پرداخت دیجیتال به رشد ادامه می دهند (1نرخ رشد سالانه مرکب را 34٪ تا سال 2025 تخمین زده و 233 درصد افزایش سالانه به ترتیب تخمین زده شده در سال 2020) ، بنابراین نیاز ذاتی به دقت لازم نیز وجود دارد ، زیرا تقریباً 75 درصد از شرکتهای مرتبط با کنف گزارش داده اند که هنوز طبق خدمات تجارت ماری جوانا 2019 به خدمات مالی دسترسی ندارند.

سال گذشته ، West Town Bank & Trust پیشرفت استراتژیکی را در صنعت بانکداری شاهدانه با تمرکز بر ایجاد روابط بانکی قابل اعتماد و بلند مدت انجام داد. با انجام این کار ، بانک در RiskScout ، Inc ، یک ارائه دهنده هواپیمایی پیشرفته و مراقبت دقیق از موسسات مالی ، صنایع کم بهره ، سرمایه گذاری و همکاری کرد. رعایت نکات مهم همچنان در هنگام مشارکت با این مشاغل به عنوان نقطه کانونی مورد استفاده قرار خواهد گرفت که بسیاری از آنها در معامله با موانع ایجاد روابط بانکی و تجاری با پردازنده های تجاری ناامیدکننده بوده اند. هنگامی که چشم اندازهای علاقه مند با پرداخت های West Town پرداخت می شوند ، RiskScout دقت لازم را برای پذیرش این عنوان به عنوان “قابل حمل” تأیید می کند و به طور مستقیم به بانک و West Town West کمک می کند تا نظارت و اعتبار سنجی معاملات بانکی را ادامه دهد.

اخبار مرتبط  شرکت ALJ Regional Holdings ، Inc. به روزرسانی سرمایه گذار برای سه ماهه مالی چهارم و سال پایان یافته به راهنمای 30 سپتامبر 2020

ملیسا مارسال، مدیر عامل West Town Bank & Trust ، در ادامه گفت: “مشارکت با West Town Payments یک تراز استراتژیک است که هدف آن ارائه خدمات بهتر ، سریعتر و قابل اطمینان تر به مشتریان ما ، از تجارت کنف است. از طریق تخصص ترکیبی در تجارت بانکداری ، مراقبت های شبانه روزی ، نظارت بر انطباق و پردازش پرداخت ، شرکت های ما به طور منحصر به فرد در این بازار قرار دارند تا تأثیر فوری بگذارند ، به کسب و کارها در افزایش فروش ، بهبود جریان وجه نقد و در نهایت کاهش هزینه های تجارت برای مشاغل مرتبط با کنف کمک می کنند “

قرار است West Town Payments پلتفرم پردازش پرداخت کنف خود را با سرویس کامل و در اواخر Q4 سال 2020 راه اندازی کند. این شرکت در حال حاضر گزینه ای را برای مشاغل مرتبط با کنف ارائه می دهد تا در وب سایت خود پیش ثبت نام کنند.

اخبار مرتبط  JAMNOLA ™ ، نخستین پنجره تجربی جدید نیواورلئان ، اول اوت افتتاح می شود

درباره West Town Payments، LLC

West Town Payments، LLC ارائه دهنده راه حل های پردازش پرداخت مبتنی بر انطباق و فناوری فعال برای بازرگانان در سراسر ایالات متحده است. این شرکت یک پلت فرم تجارت بسیار امن و جامع برای محل فروش فیزیکی ، تجار آنلاین ، بدون تماس و تلفن همراه ارائه می دهد. از طریق ارزش های قدیمی به محور شفافیت و فن آوری مدرن ، West Town Payments متعهد به اجرای راه حل های پرداخت متناسب با اهداف عمودی تجاری مبتنی بر انطباق و سنتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.westtownpayments.com مراجعه کنید.

درباره بانک شهرک غربی و اعتماد

West Town Bank & Trust یکی از شرکتهای تابعه Integrated Financial Holdings، Inc است (OTCPK: IFHI) ، کارولینای شمالیشرکت هولدینگ خدمات مالی مبتنی بر. West Town Bank & Trust در سال 1922 تاسیس شد ایلینویبانک مرکزی دفتر مرکزی آن شمال رودخانه که خدمات بانکی سنتی را ارائه می دهد اما به طور انتخابی در وام های تضمینی دولت برای محصولات سپرده ملی و متناسب با مشاغل خاص مانند کنف و CBD تخصص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.westtownbank.com مراجعه کنید.

1 منبع – بازارها و بازارها ؛ بازار کنف صنعتی
2 منبع – استفاده از برنامه جهانی Fintech به طور قابل توجهی در H1 2020 رشد کرد ، توسط COVID-19 تسریع شد

مخاطب: اندرو شفر، (919) 861-8162

SOURCE West Town Payments، LLC

لینک های مربوطه

http://www.westtownpayments.com