نگرش کارآفرینی کارول اسکوبار ، یک تکنسین زیبایی

Studio CA فضایی دنج و طبیعی است که برای ایجاد رفاه جسمی و روحی برای مشتریان طراحی شده است. خدمات برنزه سازی طبیعی و دارویی ، درمان های جامع ، میله های دسترسی (بدن درمانی) ، ماساژ در فضای باز ، فضای عالی ، نمایش های زنده و اوقات خوش را ارائه می دهد. همچنین در همان فضا سخنرانی ، کارگاه و دوره ارائه می دهد. این در قلب Foz do Iguaçu ، چند متری مرز پاراگوئه است.

اخبار مرتبط  سیستم استراحت HOGO با هدف ارائه "استراحت عالی"

این کارآفرین در Cidade do Leste ، پاراگوئه و ساکن Foz do Iguaçu ، جایی که با دخترش زندگی می کند ، به عنوان یک مدل در تبلیغات تجاری بازی می کند ، یک خانم بازیگر با صحنه های فیلم در Netflix است و یک تأثیرگذار دیجیتال است. او همیشه در کنگره ها و آموزش ها شرکت می کند ، از طریق Studio CA دوره هایی را با هدف افزایش عزت نفس زنان برگزار می کند.

اخبار مرتبط  CPSC هشدار می دهد مصرف کنندگان هنگام استفاده از ژنراتورهای قابل حمل به عنوان دو طوفان قدرتمند به خلیج مکزیک احتیاط کنند.

این شرکت با بیش از 20 شرکت ، کوپن هایی با 10٪ تخفیف به مشتریان ارائه می دهد.
او با کمک شبکه های اجتماعی در حال توسعه یک وبلاگ تجاری است. هدف اصلی آن “تأثیرگذاری بر زنان در جهت پذیرش خود ، صرف نظر از شکل جسمی یا شرایط مالی” است.

اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

او داستانهای واقعی بسیاری از غلبه بر آنها را شنیده است و می خواهد در کانالهای ارتباطی خود به این موضوع بپردازد. و Studio CA نیز فضایی برای تلفیق این اثر است. اطلاعات بیشتر در مورد کارول را در اینستاگرام @ carolescobar.90 وstudioca_universofeme مشاهده کنید.

تماس مطبوعاتی: گیلهرم گونسالس ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1333618/Carol_Escobar.jpg

FONTE NG Produtora و Guilherme Gonçalves

SOURCE NG Produtora و Guilherme Gonçalves