Dunlop کفش محافظ کفش با LineDrive برای معرفی مجدد راه خود برای بازاریابی در بخش صنعت همکاری می کند

“به عنوان Dunlop کفش محافظ برنامه های کسب و کار خود را در ایالات متحده آمریکا و محصولات و خدمات ارائه شده برای بخش های صنعتی ، فرآوری مواد غذایی ، نفت ، گاز و معدن را تقویت می کند که ما خوشحالیم که با LineDrive به نیروهای خود بپیوندیم. ” مری استاینبرنرمدیر کل Dunlop. “مشارکت ما با سازمان LineDrive دسترسی و منابع ما در کانال را به روشی کاملاً ساختار یافته گسترش می دهد که به ما امکان می دهد تا در آینده با هم به شکلی پایدار برای آینده رشد کنیم.”

“افزودن مارکی مانند Dunlop به راه حلهای ما برای بهبود ایمنی کارگران ، یک برد بزرگ برای LineDrive ، Dunlop و در نهایت مشتری نهایی است. کیفیت و نوآوری که آنها ارائه می دهند ، به تیم ما این امکان را می دهد تا تفاوت واقعی را در آن دسته از عمودی های مهم بازار ارائه دهند. در ، “اظهار داشت LineDrive فروش EVP کارلو امانوئل.

اخبار مرتبط  تحقیقات شرکت New Whirlpool تغییر در زندگی در خانه در طول سال 2020 را کشف می کند. کارشناس پیش بینی می کند تغییرات در اینجا باقی بمانند

LineDrive موتور اصلی رشد برای رونمایی از جدیدترین نوآوری Dunlop خواهد بود: Dunlop Snugboot. مجموعه جدید Snugboot نشان می دهد که چگونه یک بوت باید برای راحتی و محافظت در تمام روز مناسب باشد. LineDrive همچنین نمایانگر محدوده کفش های حفاظتی صنعتی Dunlop با مجموعه ای از نمادهای Purofort نمادین و بهترین کلاس در کلاس های ساخته شده در ایالات متحده آمریکا خط PVC برای OGM ، ساخت و ساز و سایر بخش های صنعتی.

اخبار مرتبط  اولین آبجو با چیپس تورتیلا در جهان

درباره کفش محافظ Dunlop

ما کفش محافظ Dunlop® ، تولید کننده پیشرو در جهان چکمه های ضد آب حرفه ای و اوقات فراغت است. در بیش از 50 کشور جهان ، ما کفش کار راحتی و محافظ برای شما ، کارگران کشاورزی و ماهیگیری ، فرآوری مواد غذایی ، صنعت و صنعت نفت ، گاز و معدن فراهم می کنیم. نوآوری مداوم ما همراه با یک دوز مستحکم از صنایع دستی ، بهترین کار را در جهان می سازد تا از شما محافظت و راحتی شما را شایسته کند.

اخبار مرتبط  LuckyGunner، LLC تغییر مالکیت را اعلام می کند

درباره LineDrive
LineDrive یک آژانس مشاوره و فروش خصوصی است که در زمینه افزایش ایمنی کارگران و بهره وری تسهیلات تمرکز دارد. مدل تجاری ما توسط صنعت نوآوری پیشرو و رشد مداوم طی 20 سال گذشته تعریف شده است. LineDrive برای ایجاد اتصالات قدرتمند صنعت و سراسر کشور قابل اعتماد است!

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و راه حل های LineDrive ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: https://www.linesriveu.com/how-we-can-help

سوالات رسانه ای:
کالین کلارک
کفش های محافظ دونلوپ ، مدیر برند جهانی
ه: [email protected]
پ: 443 608 6996

آنتونی R. کریسی
فعال سازی فروش EVP
ه: [email protected]
پ: 847 531 0512

SOURCE LineDrive

لینک های مربوطه

linedriveu.com