ایندیاناپولیس کلتس استنت آنتونی واکر رهبری اشلی خانه در خانه امیدوارم که به رژه رویاهای تختخواب های جدید برای کودکان مستحق محلی بپردازیم

هندوستان، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – به سرپرستی خط دفاع خط ایندیاناپولیس کلتس آنتونی واکر، رژه اتومبیل های تزئین شده و کامیون های تحویل پر از 100 تخت کودک جدید به سه راه رسید ایندیاناپولیس– سازمان های امدادی منطقه که در آنها به کودکان محلی که تختخواب خود ندارند توزیع می شود.

واکر ، یکی از بازیکنان برجسته کلت که اکنون سومین سال حضورش در تیم است ، می گوید: “خواب خوب برای من همه چیز را معنی می کند.” “و این با داشتن تختخواب خود شروع می شود. با تشکر از برنامه Ashley HomeStore’s Hope to Dream ، ما این امکان را فراهم می کنیم.”

اخبار مرتبط  بینش بازار فرمول نوزادان شیر بز (2020 تا 2025)

با تشویق هواداران ایندیاناپولیس کلت ، طلسم کلت بلو و داوطلبان پیوستن به واکر ، رژه Hope to Dream اولین بار در کلیسای Traders Point در شهر سفید به دنبال ایستگاه ها در کلیسای همیلتون هیلز در ماهیگیران و خواب در انبار صلح آسمانی در ایندیاناپولیس.

این هفتمین سال برنامه امید به رویای Ashley HomeStore است که با Colts همکاری می کند و ست های جدید تختخواب را به کودکان مستحق محلی ارائه می دهد. از سال 2013 ، خرده فروش اثاثیه منزل با کلت ها همکاری کرده و در مجموع 700 تختخواب جدید به ایندیاناپولیس-محل جوانان نیازمند

اخبار مرتبط  Cardi B اسباب بازیهای جنسی Bellesa ، ویبراتورها و کیک تولد پنج لایه WAP فوق العاده را برای پیروان 80M خود نشان می دهد

توضیح داد: “امسال بیش از هر زمان دیگری ، ما خوشبخت هستیم که با کلت ها ، ارتش های فرشته و در آسمان آسمانی می خوابیم تا بتوانیم با یک تختخواب خود به کودکان کمک کنیم تا رویای بزرگی داشته باشند.” چاد اسپنسر، مدیرعامل دارنده پروانه محلی اشلی هوم استور ، گروه Dufresne Spencer (DSG). “ما می دانیم که خواب برای سلامت جسمی و روانی چقدر برای این بچه ها مهم است. سازمان های محلی مانند اینها بخش عظیمی از کار است که همه ما می توانیم برای ایجاد تغییر در جوامع خود انجام دهیم!”

اخبار مرتبط  سوم CIIE با امضای معاملات در نظر گرفته شده برای سال آینده 72.6 میلیارد دلار امضا شد

Hope to Dream یک ابتکار ملی است که از زمان تأسیس در سال 2010 میلادی ، هدیه خواب را به بیش از 100000 کودک اهدا کرده است.

برای معرفی کودکی برای تختخواب جدید Hope to Dream ، به هر فروشگاه اصلی اشلی مراجعه کنید یا به صورت آنلاین در www.AHopeToDream.com اقدام کنید.

منبع: فروشگاه اشلی

لینک های مربوطه

https://www.ashleyfurniture.com/