Kodella NetSuite را برای طراحی Peak برای رشد پایگاه مشتری پیاده سازی می کند

ساحل NEWPORT ، کالیفرنیا، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Peak Design ، a سانفرانسیسکوشرکت طراحی مبتنی بر این که جعبه های حمل را برای عکاس در حال حرکت ایجاد می کند ، Oracle NetSuite را برای کمک به ارائه خدمات برتر نسبت به مشتری در حال رشد خود انتخاب کرده است. با استفاده از NetSuite ، Peak Design با خودکارسازی فرایندهای اصلی کسب و کار از قبیل امور مالی ، مدیریت موجودی کالا و انبار و تحقق آن ، وقت و منابع ارزشمندی را آزاد می کند. Peak Design Kodella را که یک شرکت توسعه دهنده NetSuite باتجربه است ، برای پیاده سازی NetSuite انتخاب کرد.

Peak Design در سال 2010 تاسیس شد و در وب سایت سرمایه گذاری جمعی Kickstarter به شهرت رسید و رشد سریعی را تجربه کرد و با داشتن 59 کارمند تمام وقت ، 100+ محصول و یک کارخانه شریک برای راه اندازی ، گسترش یافت. تیم Peak Design با وجود سیستم های متلاشی مانند QuickBooks و Stitch Labs با داده های نادرست ، فرایندهای دستی زمانبر و هیچ راهی برای مدیریت کارآمد موجودی خود روبرو شده است. Peak Design برای مقابله با این چالش ها ، بهبود کارایی و دستیابی به نمای نهایی از عملیات خود ، NetSuite را انتخاب کرد.

اخبار مرتبط  ثبت اختراع جدید Flirtey برای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین ابزاری است

وی گفت: “ما به دلیل افزایش سریع تقاضا به یک پلت فرم واحد برای مدیریت و مقیاس کاری خود نیاز داشتیم.” مارک وانگ، CTO ، Peak Design. “Kodella توصیه کرد که ما NetSuite را پیاده سازی کنیم ، که همزمان سیستم های درهم و برهم را از بین می برد و فرآیندهای تجاری بهینه سازی شده را انجام می دهد. تیم Kodella در کل پروژه پیاده سازی بسیار آگاه و بسیار ارتباطی بود. بدون راهنمایی و پشتیبانی آنها ، ما نمی توانستیم به ما ضربه بزنیم. جدول زمانی و در نهایت اهداف ما را برآورده می کند. “

با استفاده از NetSuite ، Peak Design توانسته است کنترل کامل تجارت خود را حفظ کرده و نظم و مدیریت موجودی خود را بهبود بخشد. علاوه بر این ، بینش پیشرفته مشتری که توسط NetSuite ارائه می شود ، باعث بهبود عملکرد در کل تجارت Peak Design می شود ، این امکان را برای برنامه های حمل و نقل دقیق تر ، تحویل به موقع تر ، و در نهایت مشتریان خوشحال و وفادار فراهم می کند.

اخبار مرتبط  آیا به تصویب انگور فکر کرده اید؟

وی ادامه داد: “در حالی که دنیای خرده فروشی ممکن است با چالش های شدیدی روبرو باشد ، Peak Design کاملاً با NetSuite آماده شده است تا ضمن مدیریت بهینه سازی فرآیندهای کلی ، به مدیریت عملیات روزمره کمک کند. اریک بی بی، مدیر عامل گروه ، کودلا. “ما برای کمک به مشتریان خود و ارائه تخصصی که آنها برای موفقیت لازم دارند متعهد هستیم. با این حساب ، من افتخار می کنم که Kodella به عنوان شریک عمودی سال 2020 انتخاب شد – خرده فروشی توسط Oracle NetSuite. ما مشتاقانه منتظر ارائه پیاده سازی های بی نظیر از NetSuite و خدمات برتر مشتری برای سالهای آینده. ”

اخبار مرتبط  چشم انداز به طبقه جهانی صنعتی تا سال 2027

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات Kodella ، به وب سایت Kodella مراجعه کنید ، یا با ما در Linkedin ارتباط برقرار کنید.

درباره Kodella
Kodella یک شرکت مشاوره برنامه های سازمانی با تجربه گسترده در SaaS و تجارت الکترونیکی است. Kodella با شفافیت و تأکید بر عالی بودن اعدام ، به مشاوره نزدیک می شود. متخصصان داخلی Kodella به بیش از 100 مشتری کمک کرده اند تا قدرت NetSuite را در صنایع گسترده مانند خرده فروشی ، تولید ، توزیع و غیره باز کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.kodella.com مراجعه کنید.

علائم تجاری

Oracle و Java علائم تجاری ثبت شده Oracle و / یا شرکت های وابسته به آن هستند. نامهای دیگر ممکن است علامت های تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

تماس با رسانه

بازاریابی کدلا

[email protected]

844-KODELLA (563-3552)

تصاویر مرتبط

kodella-logo.png

آرم کودلا
Kodella شریک عمودی سال 2020 است – خرده فروشی

لینک های مربوطه

وب سایت Kodella

Kodella LinkedIn

منبع کدلا