Buc-ee’s میزبان مراسم پیشگامانه مرکز مسافرت فلورانس در 19 نوامبر است

فلورانس ، اس. سی.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Buc-ee’s، خانه تمیزترین حمام های جهان ، تازه ترین غذا و دوست داشتنی ترین بیور ، در مرکز سفر جدید خود در فلورانس ، کارولینای جنوبی، بر 19 نوامبر 2020، در 11 صبح EST.

واقع شده در جاده 3390 شمالی ویلیستون در گوشه شمال شرقی از بین ایالت 95 و جاده ویلیستون شمالی، Buc-ee’s فلورانس اولین مرکز سفر Buc-ee در است کارولینای جنوبی. فروشگاه به گسترش چندین دولت Buc-ee در جنوب ادامه می دهد و به مکان های Buc-ee در می پیوندد گرجستان، آلاباما، و فلوریدا. Buc-ee در حال حاضر 38 فروشگاه را در سراسر کشور اداره می کند تگزاس، جایی که در آن تأسیس شد.

Buc-ee’s فلورانس بیش از 53200 فوت مربع را اشغال خواهد کرد و 120 موقعیت سوخت را در خارج از فروشگاه خود با هزاران گزینه میان وعده ، غذا و نوشیدنی برای مسافران در حال مسافرت ارائه می دهد. این مرکز مسافرتی جدید همچنین دارای همان سرویس های بهداشتی برنده جایزه ، گاز ارزان ، محصولات با کیفیت و خدمات عالی خواهد بود که قلب ، اعتماد و تجارت میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است. تگزاس و آلاباما برای نزدیک به 40 سال. موارد دلخواه Buc-ee از جمله تگزاس باربیکیو ، فاج خانگی ، کولاچ ، ناگت های بیور ، شیرینی های تند و تازه هم در دسترس خواهند بود.

مراسم پیشگامانه Buc-ee فلورانس شامل اظهارات از فرماندار هنری مک مستر؛ Arch “Beaver” Aplin، بنیانگذار Buc-ee؛ سناتور ایالتی هیو چرمن؛ نماینده ایالتی مورل اسمیت؛ شهردار منتخب ترزا مایرز اروین فلورانس؛ رئیس شورای شهرستان فلورانس ویلارد دوریتی ، جونیور. و رئیس شورای فلورانس کشیش ویمون مامفورد. استاد مراسم روز خواهد بود مدیر توسعه اقتصادی شهرستان فلورانس جو دبلیو کینگ.

فلورانس بهترین مکان برای اولین مرکز سفر Buc-ee در است کارولینای جنوبی، “گفت استن ریش از Buc-ee است. “یک شهر زیبا که اتفاقاً در امتداد ایالت اصلی ساحل شرقی واقع شده است ، فلورانس خود مقصدی شده است. ما برای مسافران ، بازدید کنندگان و افراد محلی بسیار هیجان زده هستیم که می توانند به Buc-ee وابسته باشند. “

مرکز سفر Buc-ee سنگ بنای یک پارک 500 هکتاری چند منظوره و لنگرگاه 80 هکتار خرده فروشی / مهمان نوازی مجاور محل تبادل است 170 در I-95. علاوه بر مرکز مسافرتی ، فاز اولیه منطقه خرده فروشی / مهمان نوازی شامل هشت لوازم جانبی آماده پد است. این پارک همچنین 190 هکتار از تراکتورهای توسعه صنعتی و تحقیقاتی واقع در بین توسعه خرده فروشی / مهمان نوازی در جنوب و 225 هکتار اختصاص یافته به تحقیقات ، آموزش و فضای سبز در شمال را در اختیار شما قرار می دهد ، دارای کوههای بالغ چوب سخت در توپوگرافی نورد و تالابهای بکر در امتداد پشت آبراه باتلاق. نکته برجسته این منطقه گسترش منطقه است دانشگاه فرانسیس ماریون پردیس به شکل یک مرکز تحقیقات و کنفرانس زیست محیطی آب شیرین واقع در دریاچه ای با چشمه 20 جریب.

در طول پروژه ، تیم توسعه شرکت Buc-ee در کنار رهبری ایالتی و محلی همکاری نزدیک خواهند داشت. Buc-ee’s فلورانس بیش از 200 شغل جدید ، دائمی و تمام وقت با مزایای عالی ، مزایای کامل ، 401 کیلوگرم و سه هفته مرخصی. Buc-ee همچنان متعهد به ایجاد یک توقف دوستانه ، ایمن و سرگرم کننده برای مسافران در همه جا است. Buc-ee’s فلورانس پیش بینی می شود این مکان در اوایل سال 2022 برای عموم باز شود.

درباره Buc-ee’s
Buc-ee محبوب ترین مرکز سفر در جهان است. Buc-ee در سال 1982 تاسیس شد و هم اکنون 39 فروشگاه در سراسر کشور دارد تگزاس، آلاباما و گرجستان، و قصد دارد اولین آن را افتتاح کند فلوریدا پایگاه Buc-ee برای حمامهای بکر ، بنزین با قیمت مناسب ، خدمات دوستانه ، لباس Buc-ee و غذاهای تازه و خوشمزه شناخته شده است. در اصل راه اندازی شد و هنوز هم مقر اصلی آن وجود دارد تگزاس، Buc-ee کیفیت سنتی و کارایی مدرن را برای تعریف مجدد سفر برای مشتریان خود ترکیب کرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.buc-ees.com مراجعه کنید.

عکس ها: اینجا را کلیک کنید

تماس با رسانه:
راشل آستین
713-305-0419 ، [email protected]

پرونده های مرتبط

Buc-ee’s فلورانس ، SC پیشگامانه. pdf

تصاویر مرتبط

buc-ees-rendering-florence-sc.jpg
رندر Buc-ee //فلورانس ، SC

منبع Buc-ee’s

اخبار مرتبط  بازار خمیر ارگانیک و پوره | اندازه آن تا سال 2026 3.5 میلیارد دلار ارزش دارد