جایزه BBM Logistics 2020 بزرگترین شرکت ها و بهترین پروژه ها را در این بخش جمع می کند

SÃO PAULO ، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – جایزه BBM Logistics که هفت سال پیش ایجاد شده است ، بهترین پروژه ها و متخصصان بخش را برجسته و شناخته می کند و عرضهزنجیر، و اعتبار رو به رشد آن بیش از یک تفاوت در زندگی حرفه ای برندگان آن است.

با ابتکار Mundo Logística ، با حمایت مالی BBM Group ، یکی از بزرگترین اپراتورهای تدارکات در جاده Mercosur ، ابتکاری که به تازگی نامزدهای نهایی خود را برای این نسخه اعلام کرده است ، به پروژه هایی که از نظر نوآوری و نتایج برجسته هستند و همچنین دستاوردهای آنها ارزش دارد – مسئول پروژه و تیم شرکت کننده.

این پروژه ها در بخش بسیار مهمی مانند لجستیک ، که همیشه برای انجام نقش اساسی خود ، از جمله در زندگی شهروندان ، باید به بهترین شکل عمل کند ، برجسته می شوند – به عنوان مثال ، در مشکلات تأمین که در آغاز بحران ، خوشبختانه به زودی توسط چابکی و صلاحیت بار دیگر توسط بخش نشان داده شد.

“ما به پتانسیل و شناخت ارائه شده توسط این جایزه ، شناخته شده به عنوان جایزه اصلی در بخش ، ارزش گذاری پروژه ها و متخصصان در بخش ، سرمایه گذاری بیشتر و نوآوری در تدارکات ، اعتقاد داریم. از این نظر ، ما از ابتکار عمل حمایت و حمایت می کنیم ، همیشه در حال گسترش پتانسیل این گروه است “، توضیح می دهد آندره پرادو ، مدیر عامل BBM Logística.

با یک هیئت بررسی که توسط منابع این بخش تشکیل شده است – کارلوس تابوادا، استاد کامل و مدیر آزمایشگاه عملکرد لجستیک در UFSC ؛ سلسو پیجرl ، رئیس زنجیره تأمین در سوزانو ؛ سزار میرلز، رئیس اجرایی ABOL ؛ فرناندو تریگوئیرومدیر عامل Focus Trigueiro Consultoria e Training؛ لوئیس چکش، مجری زنجیره تأمین؛ مانوئل رییس، استاد FGV / SP و هماهنگ کننده پروژه در FGV Projetos ؛ مارس آنتونیو او.نیوز، رئیس Tigerlog Consultoria ؛نستور فلپي، مدیر توزیع و نوآوری در Natura ؛ اورلاندو فونتس لیما جونیور، استاد کامل در تدارکات و حمل و نقل در UNICAMP. پدرو موریرا، رئیس Abralog ؛ و ریکاردو رودریگز، مدیر اجرایی تدارکات در Dia Supermercados – این جایزه دانش و تحول بخش را تأیید می کند ، گواهی صلاحیت متخصصان در منطقه.

اخبار مرتبط  یام چین در صفحه اصلی HKEX لیست دارد

معیارهای جایزه عبارتند از: راه حل اتخاذ شده ، نتایج بدست آمده ، نوآوری های آورده شده توسط پروژه و شهادتسهامداران. هر پروژه توسط چندین عضو بانک ارزیابی شد ، به طوری که امکان دستیابی به درجه نهایی هر یک از آنها وجود داشت.

“ایجاد این بانک از متخصصان مشهور در این بخش یک امتیاز فوق العاده است. ما شاهد مواردی از بالاترین سطح هستیم که تحول مهمی در حرفه ما و شرکت های آنها ایجاد می کند ، اساسی برای توسعه تدارکات و زنجیره های تأمین ما. ما باید این ابتکار فوق العاده را برجسته کنیم BBM Logística و Mundo Logística. رویدادهایی از این دست سرمایه برای شناخت و انتشار نوآوری ها ، دانش و روشهای خوب بخش ماست “، گزارش می دهدپدرو موریرا، ریس جمهور، مدیر کلآبرالوگ– انجمن تدارکات برزیل.

شرکت در جایزه 2020 ، شرکت های نمایندگی 10 of از بزرگترین شرکت ها در برزیل ، با فروش کل معادل 770 دلار R میلیارد یا 10.5٪ از تولید ناخالص داخلی. از جمله این شرکت ها: Accenture ، Braskem ، COFCOInternational ، DHL ، General Mills ، گروه مورا، Henkel ، Levi’s Brasil ، MinervaFoods ، Mafrig ، Protege ، Whirlpool و دیگران.

نسخه 2020 نیز به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن دوره برجسته شد ، مارکو آنتونیو گواپو، مدیر و سردبیرلجستیک جهانی: “برگزاری جایزه BBM Logistics مخصوصاً در سال جاری بسیار خرسند است. از طریق این جایزه ، ما در یکی از پیچیده ترین سالهای تاریخ خود موفق شده ایم به پروژه هایی در بخشی که برزیل را متوقف نکرده است ، اهمیت دهیم. تدارکات عرضه را در هنگام شیوع همه گیری تضمین می کند ، و زندگی مردم را کمی طبیعی تر می کند. درست مثل متخصصان بهداشت ، ما باید از متخصصان تدارکات تشکر کنیم! ”

اخبار مرتبط  دنباله دار بیو که توسط فراست و سالیوان برای فیبر پری بیوتیک Arrabina ed اعطا شده است

“تدارکات یکی از مهمترین بخشهای اقتصاد ملی است و در موارد مختلفی به اندازه اهمیت خود به رسمیت شناخته نمی شود. جایزه BBM Logistics از شرکتهای پیشرو جهانی به استارتاپهای پر رونق جمع می شود و فرصت لازم را برای استعدادها توسط بانکی تشکیل می شود که توسط مقامات دانشگاهی و بازرگانی در این بخش تشکیل شده است. این زمینه مناسب برای استعدادها ، نمایندگی تدارکات را تقویت می کند ، بهره وری عمومی کشور ما را بهبود می بخشد و فضای خارق العاده ای برای معیار باز می کند “، توضیح می دهدآندره پرادو ، مدیر عامل BBM Logística.

لیست برگزیدگان دوره امسال (بر اساس دسته بندی) را بررسی کنید:

دسته بهبود عملیاتی

 • Grupo Pão de Açúcar
 • Logicalis برزیل
 • مارتین براور
 • ProfarmaSpecialty
 • ببر

دسته نوآوری

 • BigBelt
 • گفتگوی لجستیک
 • مجله لوئیزا
 • موتورهای MWM
 • تاگن

گروه اجتماعی-محیطی

 • CofcoINTL
 • DHLSupplyChain برزیل
 • گروه مورا
 • MSD
 • RGLOG

دسته راه اندازی

 • گلها
 • پلاگین GTI
 • Onisys
 • OptimumSupply
 • کامیون

دسته ها و روش

جایزه BBM Logistics 2020 شامل دسته های زیر است:

 • بهبود عملیاتی: به پروژه هایی گفته می شود که از هر لحاظ عملیات لجستیکی بهبود یافته داشته باشند (کاهش هزینه ، بهبود ساختاری ، بهینه سازی و …)
 • نوآوری: پروژه هایی که تمرکز ابتکاری دارند و انقلابی در عملیات ایجاد می کنند.
 • اجتماعی و زیست محیطی: پروژه هایی با هدف بهبودهای اجتماعی یا زیست محیطی.
 • استارت آپ: استارتاپ هایی که بر خدمات لجستیکی تمرکز دارند و می توانند نتایج و نوآوری های خود را نشان دهند.
اخبار مرتبط  کفش های کتانی قرمز برای اوکلی نمایش برتر "بازیگران شخصیت هایی را که از آگاهی از آلرژی غذایی حمایت می کنند" ارائه می دهند و "Un-Gala" را رونمایی می کنند

برای رقابت ، پروژه ها باید با نتایج اثبات شده بین سال های 2019 و 2020 تکمیل شده یا در حال انجام باشند. در مجموع ، از هر گروه دو پروژه اهدا می شود که یکی از آنها به عنوان برنده و دیگری به عنوان معاون طبقه بندی می شود.

لازم به یادآوری است که برندگان (اول و دوم هر رده) در مراسم اهدای جوایزی که در تاریخ 17 نوامبر به صورت آنلاین برگزار می شود و توسط تند ، قهرمان والیبال المپیک و جهان معرفی می شوند ، مشخص می شوند.

درباره BBM Logística

BBM Logística در زمینه حمل بار جاده ای ، با فعالیت در بخشهای عمومی و تقسیم شده ، بین المللی (Mercosur) ، علاوه بر عملیات اختصاص داده شده به جنگلداری ، مواد شیمیایی ، گازهای صنعتی و سایر بخشها ، تخصص دارد. با خرید Translovato ، در نوامبر 2019 ، وTranslag، در ژوئیه سال 2020 ، این ناوگان تقریباً 2000 تجهیزات دارد ، از جمله کامیون و تجهیزات جاده ای ، با بیش از 4000 کارمند.

BBM در سال 1996 ، در São José dos Pinhais – در ایالت Paraná تاسیس شد. در سال 2016 این شرکت یک طرح رشد را که با ورود صندوق در سال 2017 اجرا شد ، ترسیم کرداستراتوسدر ساختار سرمایه – زمانی که یک ساختار اجرایی و حکومتی جدید نیز اجرا شد. BBM یک ثبت نام در معاملات عمومی به دست آورد و یک قرارداد لیست با B3 در سال 2019 امضا کرد ،اما هنوز پیشنهادی سهام در بازار ثبت نکرده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت دسترسی پیدا کنیدwww.bbmlogistica.com.br

BBM Logística SOURCE

SOURCE BBM Logística