Clorox برای ارائه در کنفرانس های آینده Bernstein، Morgan Stanley

اوکلند ، کالیفرنیا، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Clorox (NYSE: CLX) امروز اعلام کرد که دو نفر از رهبران ارشد آن در کنفرانس های آینده سرمایه گذاران معرفی می شوند. مدیر ارشد اجرایی لیندا رندل به عنوان بخشی از کنفرانس تصمیمات عملی برنشتاین در کنفرانس مجازی 2020 در یک گپ در کنار آتش شرکت خواهد کرد دوشنبه ، 16 نوامبر، برنامه ریزی شده است که پخش زنده اینترنتی در این ساعت آغاز شود ساعت 11 صبح ET (8 صبح PT) مدیر ارشد مالی کوین جیکوبسن به عنوان بخشی از کنفرانس جهانی مصرف کنندگان و خرده فروشی جهانی مورگان استنلی در یک گفتگوی کنار آتش شرکت خواهد کرد سه شنبه ، 1 دسامبر، برنامه ریزی شده است که پخش زنده اینترنتی در این ساعت آغاز شود ساعت 2 بعد از ظهر ET (11 صبح PT) از طریق Clorox Investor Events می توانید به هر دو پخش اینترنتی دسترسی پیدا کنید ، جایی که بازپخش ها نیز پس از رویداد در دسترس خواهند بود.

اخبار مرتبط  göt2b® ، نام تجاری و رنگارنگ تنظیم کننده روند Henkel ، از محصولات نسخه محدود به عنوان بخشی از همکاری منحصر به فرد با Paul 'DJ Pauly D' DelVecchio رونمایی می کند

شرکت کلوراکس

شرکت Clorox (NYSE: CLX) با تولید حدود 8،800 کارمند در سراسر جهان و فروش مالی 6.7 میلیارد دلاری در سال 2020 ، تولید کننده و بازاریاب برجسته تولید کننده کالاهای مصرفی و حرفه ای است. Clorox برخی از معتبرترین و شناخته شده ترین نام های تجاری مصرف کننده را به بازار عرضه می کند ، از جمله سفید کننده های نام آور و محصولات تمیز کننده آن. کاج سول® پاک کننده ها Liquid-Plumr® مسدود کننده ها شاعر® محصولات مراقبت از منزل؛ مرحله تازه® بستر گربه؛ خوشحالم® کیف و بسته بندی کینگزفورد® زغال چوبی؛ دره پنهان® سس ها و سس ها بریتا® محصولات تصفیه آب زنبورهای برت® محصولات مراقبت شخصی شخصی و RenewLife®، چراغ رنگین کمان®، آرامش حیات طبیعی ™ ، NeoCell® و اکنون پیری را متوقف کنید® ویتامین ها ، مواد معدنی و مکمل ها. این شرکت همچنین محصولات و فناوری های پیشرو در صنعت را برای مشتریان حرفه ای ، از جمله محصولات تحت CloroxPro ™ و Clorox Healthcare به فروش می رساند.® نام های تجاری. بیش از 80٪ از فروش این شرکت از مارک هایی حاصل می شود که در رده های خود دارای موقعیت شماره 1 یا شماره 2 بازار هستند.

اخبار مرتبط  سال به روز سفارش های هضم کننده مواد زائد مواد غذایی BioHiTech از شرکت کارناوال بیش از 3.3 میلیون دلار

کلوراکس امضا کننده پیمان جهانی سازمان ملل و تعهد جهانی اقتصاد پلاستیک جدید بنیاد الن مک آرتور است. این شرکت به دلیل تلاش های مسئولیت شرکتی خود شناخته شده است ، شماره 1 در رتبه بندی شهرت آکسیوس هریس نظرسنجی سال 2020 2020 و در لیست 100 شرکت پایدار Barron در سال 2020 و شاخص برابری شرکتی کمپین حقوق بشر در سال 2020 ، و غیره. در حمایت از جوامع خود ، شرکت Clorox و بنیادهای آن بیش از این کمک کردند 25 دلار میلیون دلار کمک هزینه نقدی ترکیبی ، کمک های مالی محصول و ایجاد بازاریابی در سال مالی 2020. برای اطلاعات بیشتر ، از TheCloroxCompany.com ، از جمله وبلاگ رشد خوب ، بازدید کنید و شرکت را در توییتر به آدرسCloroxCo دنبال کنید.

اخبار مرتبط  بازار کلاژن پپتیدها تا سال 2025 795 میلیون دلار ارزش دارند

CLX-F

منبع شرکت Clorox

لینک های مربوطه

http://www.thecloroxcompany.com