مطبوعات آزاد دیترویت Randazzo Heating & Cooling برنده جایزه Detroit Top Workplaces 2020 برای دومین سال پیاپی

مکومب ، میش، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مطبوعات آزاد دیترویت به Randazzo Heating and Cooling جایزه برتر Workplaces 2020 را اعطا کردند. این لیست صرفاً بر اساس بازخورد کارکنان است که از طریق نظرسنجی از شخص ثالث که توسط شریک فناوری تعامل کارمندان Enerorage، LLC اداره می شود ، جمع آوری شده است. نظرسنجی ناشناس به طور منحصر به فرد 15 محرک فرهنگ درگیر را که برای موفقیت هر سازمانی حیاتی است ، اندازه گیری می کند: از جمله ترازبندی ، اجرا و اتصال ، به نام چند مورد.

وی گفت: “در زمان تغییرات بزرگ ، حفظ ارتباط بین کارمندان بیش از هر زمان دیگری مهم است.” اریک روبینو، مدیرعامل انرژی “هنگامی که به کارمندان خود صدا می دهید ، گرد هم می آیید تا از چالش ها استفاده کرده و مسیر خود را بر اساس بینش زمان واقعی آنچه که برای سازمان شما بهتر است شکل دهید.”

“این جایزه برای ما فوق العاده ویژه است ، به خصوص در یک سال پر از چالش های جدید و منحصر به فرد برای مشاغل واقعاً هر صنعت” ، مایک راندازو، رئیس گرمایشی و گرمایشی Randazzo. “من به اعضای تیم خود بسیار افتخار می کنم که چطور با هم متحد شده اند تا Randazzo را نسبت به مشتریان خود وفادار نگه دارند. مهم نیست که شرایط این امر همیشه مراقبت از مشتریان و یکدیگر باشد و ما از پس همه چیز بر خواهیم آمد. “

درباره Randazzo Heating & Cooling

Randazzo Heating & Cooling یک خانواده است ، میشیگانشرکت مبتنی بر ، نگه داشتن میشیگان ساکنان از سال 1988 در خانه یا محل کار راحت هستند. ما متعهد هستیم که بهترین گزینه های راحتی در خانه را برای مشتریان خود ارائه دهیم. تکنسین های خدمات ما آموزش دیده اند تا در همه مارک های اصلی مانند Lennox ، York ، Bryant ، Carrier و Trane کار کنند تا خدمات عالی و تجربه فراموش نشدنی برای شما تضمین شود.

برای تماس با Randazzo در مورد این اطلاعیه مطبوعاتی ، لطفا با ما تماس بگیرید: راب روتوندو، معاون بازاریابی برای خدمات خانگی هارتلند ، (586) 265-5815 ، [email protected]

درباره انرژی

Enerorage یک پلت فرم کاملاً متحد SaaS ، به علاوه پشتیبانی و خدمات حرفه ای ، برای کمک به سازمان ها در جذب و حفظ استعداد مناسب ارائه می دهد. به عنوان یک عضو بنیانگذار شرکت B ، Enerorage خود را متعهد کرده است تا جهان را به مکانی بهتر برای همکاری با یکدیگر تبدیل کند. بر اساس 14 سال تحقیق فرهنگ ، موتور پشت برنامه های 51 کارگاه برتر در سراسر کشور ، و داده های جمع آوری شده از بیش از 20 میلیون کارمند در 60،000 سازمان ، Enerorage 15 راننده فرهنگ درگیر را که برای موفقیت در هر تجارت حیاتی است ، جدا کرده است ، و ابزارها و تخصصهایی را برای کمک به سازمانها در اندازه گیری ، شکل دادن و نمایش فرهنگ منحصر به فرد خود برای دستیابی به یک مزیت رقابتی پایدار ، توسعه داد برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس energage.com مراجعه کنید.

تصاویر مرتبط

randazzo-top-workplaces-2020.jpg
Randazzo – Top Workplaces 2020

لینک های مربوطه

نمایه برتر محل کار

SOURCE Randazzo گرمایش و سرمایش

اخبار مرتبط  A. O. Smith نرخ سود سه ماهه را به 0.26 دلار برای هر سهم افزایش می دهد