Herbmax همکاری استراتژیک با غول تدارکات شرکت McLane Global را اعلام کرد

این همکاری استراتژیک هیجان انگیز با اجرای اخیر کمپانی Herbmax از یک محصول تجاری موفق دوباره در سطح شرکت و در کنار گسترش و سرمایه گذاری جدید در فرآیندهای تولیدی ، به خوبی زمان برده شده است. فروش هورمالاکس در صنعت شلوغ بیوتکنولوژی همچنان فراتر از عملکرد است ، و این شرکت معتقد است زمان آن رسیده است که گام های ابتکاری و جسورانه ای بردارید تا به بازارهای جهانی بهداشت خانگی دامن بزنید.

“تخصص McLane Global شامل طیف گسترده ای از کانال های توزیع است ، و به Herbmax طیف گسترده ای از خدمات را در 3PL ، فروش بین المللی ، تدارکات ، برچسب خصوصی و فروش ایالات متحده ارائه می دهد ، که باید برای مشتریان فعلی و آینده ما بسیار ارزشمند باشد.” گفت: دکتر گرانت مارشالمدیر عامل شرکت Herbmax.

اخبار مرتبط  Cameo مشارکت با (RED) را برای مبارزه با ایدز و COVID-19 در روز جهانی ایدز و # دادن سه شنبه گسترش می دهد

مشارکت جدید با مرحله بعدی در استراتژی اصلی رشد شرکت مطابقت دارد و بیش از 20 سال به عنوان مبتکر در بازار بیوتکنولوژی پایه و اساس محکمی بنا شده است.

رئیس جمهور مک لین جهانی گفت: “ما همکاری واقعی با Herbmax می بینیم ، برندی که اختصاص به کیفیت ، تخصص و خدمات به مشتریان دارد.” تاد فریز، در مورد مشارکت هیجان انگیز “آنها به عنوان یک رهبر در رده بندی خود ، آنها کاملاً برای جهشی که قرار است در یک بستر توزیع گسترده در سراسر جهان قرار بگیرند قرار گرفته اند. ما خوشحالیم که آنها McLane Global را برای کمک به گرفتن محصولات عالی خود به مشتریان در سراسر جهان انتخاب کردند.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 27 سریال آقازاده

داستان موفقیت مداوم Herbmax به دلیل عزم شرکت وسواس انگیز شرکت در ارائه بالاترین کیفیت ، پیری سالم ، سلامتی و 100٪ محصولات طبیعی مواد مغذی طبیعی توسط تیمی از متخصصان پزشکی ، محققان و مهندسین است که با علم پیشرو هستند و به طرز فکر پالایش هر محصول و روند.

درباره Herbmax:
به عنوان دانشمندان ، تیم Herbmax از نظر اخلاقی ملزم به برخورداری از طیف گسترده ای از شرایط بهداشتی و نگرانی در مورد راه حل های ایمن ، 100٪ طبیعی زیست مهندسی طبیعی است.

اخبار مرتبط  چرا تجارت الکترونیکی باید مدیریت مالیات را خودکار کند؟

گروه مهندسین و محققان با استعداد Herbmax در فداکاری خود نسبت به فرمولهای سازگار و مطمئن وسواس دارند و هر روز از نیازهای مصرف کننده بهداشت خانه الهام می گیرند.

درباره شرکت جهانی مک لین:
شرکت مک لاین با داشتن بیش از 50 سال تعالی در لجستیک و حمل و نقل ، به واردات و صادرات محصولات با کیفیت ، زمینه ای را توسعه داده است که کره زمین را گسترش می دهد.

لینک های مربوطه:
فیس بوک
توییتر
لینکدین

SOURCE Herbmax

لینک های مربوطه

http://www.herbalmax.com