تعمیر درب گاراژ M.G.A Dallas TX اکنون تخفیف ویژه در تعطیلات ارائه می دهد تا به ساکنان دالاس کمک کند وسایل نقلیه خود را ایمن کنند

دالاس، 14 نوامبر 2020 / PRNewswire / – تعمیر درب گاراژ M.G.A Dallas TX ، ارائه دهنده خدمات تعمیر درب گاراژ پیشگام دالاس ، اخیراً تخفیف های زیادی را در خدمات تعمیر و تعویض درب گاراژ خود اعلام کرده است. مالکان طی یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر اظهار داشتند که هدف آنها هدیه تعطیلات بدون نگرانی به تمام مشتریان محترم خود در و اطراف آن است هوستون. از آنجایی که بسیاری از دارندگان اتومبیل و گاراژ به دلیل هزینه های اضافه شده در آن ، در مراجعه به خدمات تعمیر درب گاراژ تردید دارند ، مالکان تصمیم گرفتند برای تشویق مشتریان خود برای تعمیر یا تعویض درب ، قیمت ها را پایین آورند.

اخبار مرتبط  شرکت صندلی های آمریکایی اعلامیه ای درباره وقوع امنیت داده ها ارائه می دهد

دنی جکسون، مدیر عامل شرکت دالاس مشاغل تعمیر درب گاراژ در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشتند که هدف از فروش آنها افزایش درآمد در پایان سال و در سه ماهه آخر سال است. آنها این واقعیت را تأیید کردند که تخفیف ها و پیشنهادات ویژه همیشه با استقبال مشتریان وفادار آنها روبرو شده است.

“مشتریان حتی می توانند از کدهای تبلیغاتی استفاده کنند ، ضمن پرداخت هزینه خدماتی که انتخاب می کنند ، از آنها استفاده کنند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این فصل جشن هرچه بیشتر برای مشتریان عزیز رنگارنگ و شاد باشد. در طول سال ، مشتریان ما عشق و علاقه خود را نشان داده اند. وفاداری برای ما ، و وقت آن است که به جامعه پاسخ دهیم. ما خوشحالیم که اعلام می کنیم همه خدمات تعمیر و تعویض اکنون با 50٪ تخفیف در دسترس هستند. اما این همه ماجرا نیست. اگر کسی کد تبلیغی داشته باشد ، می تواند از آن استفاده کنید تا تخفیف های بزرگتری هم بگیرید. “دنی جکسون ، مدیرعامل شرکت نصب درب گاراژ دالاس گفت.

اخبار مرتبط  فرصت های برجسته تجاری در آسیا برای صنعت زیبایی ایتالیا

وی همچنین گفت که هدف این شرکت ارائه راهکارهای موثر و مقیاس پذیر برای تعمیر درب گاراژ ضمن پایین نگه داشتن قیمت ها است. “ما یک شرکت محلی درب گاراژ دالاس هستیم که کاملاً نیازهای دقیق آن را درک می کنیم دالاس صاحبان گاراژها و ما همیشه تلاش می کنیم تا نیازهای دقیق آنها را با صد در صد حرفه ای و کارآمد برآورده کنیم. امسال کریسمس ، مراجعه کنندگان ما می توانند تخفیف بیشتری از ما انتظار داشته باشند ، در حالی که اطمینان از کیفیت سرویس هایی که ارائه می دهیم ثابت است. “

اخبار مرتبط  صنعت آزمایش ایمنی مواد غذایی در سراسر جهان تا سال 2027

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://garagedoorrepair-dallastx.org/

SOURCE M.G.A تعمیر درب گاراژ Dallas TX