شرکت Biopharmaceutical UK Grow Group PLC اعلام کرد 6M پوند سری C جمع آوری سرمایه برای گسترش بازار شاهدانه Deutsch English

امروز Grow اقدام به جمع آوری کمکهای سری C خود جهت تأمین بودجه توسعه مدل تجاری بسیار موفق خود در سراسر اروپا کرد. Grow ترکیبی منحصر به فرد و هم افزا از عملیات یکپارچه در توزیع شاهدانه پزشکی ، آموزش ، تحقیق و توسعه بیوتکنولوژی و تجارت بین الملل ایجاد کرده است. Grow اکنون در تلاش است فعالیت های ملی و حضور بین المللی خود را گسترش دهد.

بازار شاهدانه پزشکی اروپا می تواند تا سال 2024 به 3.3 میلیارد دلار و بازار جهانی به 14.4 میلیارد دلار رشد کند. با قانونی شدن فزاینده شاهدانه حشیش ، بازارها به سرعت در حال رشد هستند.

Grow فقط به سرمایه گذاران متمول و باهوش فرصت سرمایه گذاری در سری C-Round خود را می دهد ، از جمله افراد ، صندوق ها ، سرمایه گذاران احتمالی تجارت شرکت ها و دفاتر خانوادگی.

اخبار مرتبط  مستر کونگ برای راه اندازی غذای فوری فضائی با CSF موافقت کرد

بن لنگلی، مدیر عامل توسط رشد، که اخیراً توسط Daily Telegraph در میان 100 کارآفرین برتر انگلستان و بهداشت برتر 10 ذکر شده است ، توضیح می دهد:

ما خوشبختانه از پشتیبانی خارق العاده گذشته سهامدارانی که به ما اعتقاد داشتند و احساس می کردند تمرکز ما بر رفاه بیمار است ، ما را به موفقیت تجاری اخلاقی می رساند ، خوشبختانه بوده ایم. در این زمان بسیار مهم برای Grow ، برای صنعت و البته بیماران مخصوصاً در سراسر جهان ، ما مشتاقانه منتظر استقبال از سهامداران جدید در خانواده Grow هستیم. “

دین گینسلی مدیر غیر اجرایی توسط رشد و مشاور در صنعت شاهدانه گفت:

“توصیه اخیر FCA برای اجازه دادن به شرکت های شاهدانه پزشکی مجاز انگلیس برای لیست در بورس سهام انگلیس ، سرانجام به سرمایه گذاران این وضوح را داده است که برای اطمینان از حمایت از این صنعت پویا و به سرعت در حال رشد ، نیاز به اطمینان دارند. در همان زمان ، بازار شاهدانه پزشکی پتانسیل رشد عظیمی را در سراسر جهان ارائه می دهد. بنابراین ، این افزایش سرمایه سری C فرصتی استثنایی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد تا در موفقیت شرکت پیشگام شاهدانه پزشکی انگلیس سهیم شوند. “

اخبار مرتبط  بینش های موجود در بازار جهانی ظروف هیدراتاسیون تا سال 2027

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.growgrouplc.com یا تماس بگیرید: [email protected]

اطلاعات در مورد رشد

Grow Group PLC (“Grow”) یک شرکت بیودارویی است که صرفاً بر روی داروهای مبتنی بر شاهدانه و بهبود دسترسی بیماران به این داروها در سراسر جهان متمرکز شده است. ارائه درجه دارویی. رشد به پزشكان قدرت داده و آنها را آموزش می دهد تا هنگام تجویز شاهدانه دارویی تصمیمات درستی بگیرند.

اخبار مرتبط  شرکت تور غذا پورتلند جعبه های مواد غذایی و دستور العمل های محلی را حمل می کند

گروه رشد از مناطق تجاری زیر تشکیل شده است:

Grow Pharma – یک سرمایه گذاری مشترک با IPS داروسازی. پیشرو در توزیع داروهای شاهدانه در انگلیس و ایرلند و آموزش متخصصان بهداشت.

Grow Trading – اولین شرکت تجارت حشیش پزشکی در جهان راه حل هایی را برای صنعت به منظور توسعه یک زنجیره تأمین بدون وقفه ارائه می دهد که به نفع بیماران است.

Grow Biotech – بخش تحقیق و توسعه که بر توسعه فناوری های جدید برای کاهش هزینه های تولید و بهبود کیفیت دارو متمرکز است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1333569/Grow_press_image.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1333570/Grow_Group_Logo.jpg

SOURCE Grow Group PLC