Animal Ortho Care با Miracle’s Mission شریک است

ARDEN HILLS ، مین.، 14 نوامبر 2020 / PRNewswire / – حیوان مراقبت از ارتو (AOC) همکاری خود را با Miracle’s Mission ، خیریه حیوانات انگلیس اعلام کرد. خرده فروش آنلاین حیوانات خانگی بر روی پرانتزهای حیوانات ، پروتزهای حیوانات و محصولات تسکین دهنده درد حیوانات خانگی متمرکز شده است و در گذشته با تعدادی از سازمان های غیرانتفاعی کار می کرده است ، اما هرگز به عنوان ابتکار عمل جمع آوری کمک مالی مانند اینها نیست.

میراکلس مأموریت به ارائه مراقبت های پزشکی از حیوانات در مکان هایی مانند بورنئو و مصر. بسیاری از این حیوانات سگهای خیابانی هستند و مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. مأموریت این سازمان همچنین آموزش جوامع در مورد اهمیت نوتراسیون و رفاه حیوانات است.

اخبار مرتبط  اپسون از اولین راه حل چاپ چاپ پارچه با رنگ و تصعید رنگی در اینچ 76 اینچی رونمایی کرد تا بتواند با سرعت بالا کالاهای قابل فروش را تولید کند

وی گفت: “هدف ما از این طرح گسترش آگاهی و كمك به سازمانهای غیرانتفاعی كوچك مانند Miracle’s Mission است كه سرانجام برای زندگی بهتر این سگها فراهم می شود. حیوانات نمی توانند از خود دفاع كنند ، بنابراین ما باید صداپیشه آنها باشیم” راشل آنکنی، معاون بازاریابی و ارتباطات.

سایت AOC در حال حاضر دارای دو سگ است که اخیراً از آنها آورده شده است مصر به ماموریت معجزه. اندام هر دو سگ وجود ندارد. اعتقاد بر این است که پای جلوی پا و انگشتان پای جلو مانده و همراه با دررفتن هر دو باسن بریده شده است. اعتقاد بر این بود که سندی توسط قطار مورد اصابت قرار گرفته و هر دو پنجه پشت خود را از دست داده است.

اخبار مرتبط  Stix ، روش جدید برای جمع آوری و تبادل امتیاز خرده فروشی برزیل

“امیدواریم که با شروع این مکالمه و افشای واقعیتی که سگهای خیابانی با آن روبرو هستند ، می توانیم به مردم درمورد رفاه حیوانات آموزش دهیم و یک کاتالیزور برای پذیرش بیشتر کودکان برای نجات باشیم. ما خوشحالیم که با ویکتوریا کار می کنیم و به این حیوانات کمک می کنیم زندگی آنها هرگز داشته است ، “گفت Aneeta Boor Boor ، معاون بازاریابی و تبلیغات.

Batel & Sandy هر دو در مرحله دریافت پروتز از Animal Ortho Care هستند. تمام وجوه جمع آوری شده مستقیماً برای پرداخت قبض های پزشکی برای جراحی ها ، پروتزهای مصنوعی و معالجه اعضای قطع شده است.

اخبار مرتبط  تأثیرات و انحرافات رشد ناشی از COVID-19

ماموریت معجزه
Miracle’s Mission یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال 2015 توسط تاسیس شد ویکتوریا برایسسون، و در واقع است کارلایل ، انگلستان. این سازمان با پناهگاه هایی در انگلستان کار می کند ، بورنئو و مصر برای توانبخشی ، و سگهای نیازمند را دوباره در آنها اسکان دهید
بیشتر بیاموزید: www.miraclesmission.org

حیوان مراقبت از ارتو
حیوان مراقبت از ارتو، آ مینه سوتا شرکت دامپزشکی مستقر ، به بهبود کیفیت زندگی حیوانات خانگی از طریق توسعه فن آوری نوآورانه اختصاص داده شده است.
بیشتر بدانید : www.aocpet.com

تماس با رسانه: Aneeta Boor Boor ، [email protected]

SOURCE مراقبت از ارتو حیوانات

لینک های مربوطه

http://www.aocpet.com