شرکت زیست دارویی انگلیس Grow Group PLC جمع آوری کمک 6 میلیون پوندی C سری برای گسترش بازار شاهدانه را اعلام کرد Français English Deutsch

امروز ، Grow اقدام به جمع آوری کمکهای مالی خود برای تأمین بودجه توسعه مدل تجاری بسیار موفق شرکت از طریقاروپا. Grow ترکیبی منحصر به فرد و هم افزا از عملیات یکپارچه در زمینه های توزیع شاهدانه پزشکی ، آموزش ، تحقیق و توسعه بیوتکنولوژی و تجارت بین الملل ایجاد کرده است. این شرکت اکنون به دنبال گسترش فعالیت های ملی خود و همچنین حضور بین المللی خود است.

پیش بینی می شود ارزش بازار حشیش پزشکی اروپا 3.3 میلیارد دلار و بازار جهانی 14.4 میلیارد دلار تا سال 2024 باشد. با وضع قوانین بیشتری در مورد حشیش پزشکی ، کشورهای در حال رشد سریع هستند. .

Grow گزینه سرمایه گذاری در سری C خود را فقط به سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا ، از جمله افراد ، صندوق ها ، سرمایه گذاران بالقوه تجارت شرکت ها و دفاتر خانوادگی ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  تقاطع ارزش و ارزشها

بن لنگلی ، مدیر عامل شرکت Grow که اخیراً توسط دیلی تلگراف و 10 عضو برتر در بخش مراقبت های بهداشتی به عنوان یکی از 100 کارآفرین برتر انگلستان انتخاب شده است ، گفت:

“ما در گذشته خوشبختانه بودیم که از سهامداران پشتیبانی صادقانه ای برخوردار بودیم که صمیمانه اعتقاد دارند تمرکز ما بر رفاه بیماران موتور موفقیت در تجارت اخلاقی خواهد بود. ما در این زمان بسیار هیجان انگیز برای Grow ، برای صنعت و از همه مهمتر ، برای بیماران در سراسر جهان مشتاقانه از سهامداران جدید در خانواده Grow استقبال می کنیم. “

دین گینسلی ، مدیر غیر اجرایی Grow و مشاور صنعت شاهدانه گفت:

“دستورالعمل های اخیر FCA برای اجازه دادن به لیست شرکت های شاهدانه پزشکی مجاز در انگلیس در بورس های سهام انگلستان ، سرانجام وضوح لازم برای اطمینان از حمایت از این صنعت مهیج و رو به رشد را به سرمایه گذاران ارائه داده است. سیر تکاملی. همراه با رشد عظیم بازار شاهدانه پزشکی در سراسر جهان ، این افزایش در سری C فرصتی استثنایی را برای مشارکت در موفقیت اولین تجارت شاهدانه پزشکی انگلیس فراهم می کند. “

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor جلد صندلی های بهداشتی (CBA-3778) را توسعه می دهد

برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت سر بزنید www.growgrouplc.com یا تماس بگیرید: [email protected]

درباره رشد

Grow Group PLC (“Grow”) یک شرکت بی دارو است که صرفاً بر روی داروهای حاوی حشیش و بهبود دسترسی بیماران به این داروها در سراسر جهان تمرکز دارد. این شرکت توزیع ، نوآوری و حل مشکلات اساسی صنعت به منظور ارائه داروهای ارزان قیمت دارویی مبتنی بر شاهدانه برای بیماران در سراسر جهان است. گرو به پزشکان قدرت و آموزش می دهد تا در هنگام تجویز شاهدانه پزشکی تصمیمات صحیحی بگیرند.

اخبار مرتبط  هربرت به عنوان رئیس Neogen استعفا داد. بورل به عنوان جانشین معرفی کرد

گروه رشد از بخشهای زیر تشکیل شده است:

Grow Pharma: سرمایه گذاری مشترک با IPS Pharma. در توزیع داروهای حاوی شاهدانه در انگلستان و ایرلند و همچنین آموزش متخصصان مراقبت های بهداشتی پیشرو است.

Grow Trading: پیشروترین شرکت تجارت حشیش پزشکی در جهان ، ارائه راه حل های صنعتی برای ایجاد یک زنجیره تأمین بدون وقفه برای منافع نهایی بیماران.

Grow Biotech: بخش تحقیق و توسعه بر توسعه فناوری های جدید با هدف کاهش هزینه تولید و بهبود کیفیت داروها متمرکز شد.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1333569/Grow_press_image.jpg
لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/1333570/Grow_Group_Logo.jpg

SOURCE Grow Group PLC