از سلول گرفته تا اتاق نشیمن و مراکز فرهنگی

یکی از اولین پروژه هایی که درگیر آن شد ، ایده آل سازی کتابخانه جامعه Império de Candaces ، واقع در سائو پائولو (SP) بود. مکان دیگری که دوست دارد باشد ، دانش خود را به اشتراک بگذارد و وظایف خود را به اشتراک بگذارد ، مرکز شهرداری فرهنگهای سیاه Mãe Sylvia de Oxalá است ، جایی که او اکنون مدیر است. مکانی که کار ارزش گذاری فرهنگ سیاه را دوست دارد. او همچنین یک نماینده جامعه در JB Favela در Jabaquara ، در سائو پائولو است.

اخبار مرتبط  رشد دستمال مرطوب مراقبت های شخصی بر اساس افزایش آگاهی بهداشتی در بین مصرف کنندگان تا سال 2025 ، به سمت پیشروی می رود

در سن 32 سالگی ، متاهل ، دو فرزند و ساکن سائو برناردو دو كمپو، در مناطقی که نیاز به توجه دارند ، گردش می کند. این کار را از طریق کارهای اجتماعی و فرهنگی و همچنین از طریق شرکت Ori Mentoria de Projetos انجام می دهد. توصیه می کند که در رشد یک شخص یا توسعه یک ایده یا پروژه سهیم باشد.

صحبت کردن در مورد پروژه های خودش ، او در حال نوشتن اولین کتاب با عنوان “تکامل: از اتاق به سلول ، از سلول به اتاق دیگر” برای بازگویی این قسمت است که زندگی او را دگرگون کرد. علاوه بر این کتاب ، وی به عنوان مدیر ، قصد دارد کار Centro de Culturas Negras را گسترش دهد. “مبارزه با تعصب در من ریشه دوانده است. داشتن سیاه پوستان بیشتر در موقعیت های شغلی بالا ، اشغال صندلی های دانشگاه و قدم زدن در خیابان ها بدون اینکه در حالت آماده باش مکرر باشید تا به عنوان مجرمان بالقوه شناخته نشوید ، زندگی را سبک می کند. در برابر نژادپرستی باید به همه باشد “، برجسته می کند دانیل سوزا، که یک فعال سیاسی-اجتماعی نیز هست.

اخبار مرتبط  مولی لانگنشتاین به مدیر عامل و رئیس FAS Chico معرفی شد

درباره بیشتر بیاموزید دانیل سوزا و مبارزه او در پروفایل اینستاگرام dnielsou @

تماس مطبوعاتی: گیلهرم گونسالس ، [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1334342/Daniel_Souza.jpg

FONTE NG Produtora و Guilherme Gonçalves

SOURCE NG Produtora و Guilherme Gonçalves