Animal Ortho Care دو محصول جدید برای پشتیبانی سگ منتشر می کند

ARDEN HILLS ، مین.، 14 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Animal Ortho Care (AOC) دو محصول جدید ، حمایت از شانه و بالابر بدن برای سگ ها را به بازار عرضه کرده است. این محصولات به خط پشتیبانی نرم و ارتوپدی EMOC آغشته AOC اضافه می شوند.

خط EMbrace خرده فروش آنلاین حیوانات خانگی حیوانات شامل حمایت از مچ دست ، زانو ، هاک و پنجه است. “ما از مشتریان درخواست ایجاد یک حمایت از شانه کرده ایم ، زیرا بسیاری از نژادهای بزرگ مستعد ابتلا به شرایطی مانند دیسپلازی شانه هستند. پشتیبانی از شانه EMbrace می تواند برای رگ به رگ شدن شانه ، دررفتگی ، دیسپلازی ، بی ثباتی شانه داخلی و بهبودی بعد از جراحی استفاده شود. این حمایت برای شلی مفصل مفید است ، زیرا به محدود کردن حرکت کمک می کند. ” Aneeta Boor جایگزین Boor و بازاریابی و تبلیغات.

اخبار مرتبط  تماشای آنلاین و دانلود فیلم خارجی

در حالی که ساپورت شانه به طور مرتب پوشیده می شود ، از بالابر EMbrace برای کمک به سگهایی استفاده می شود که قادر به عبور از موانعی مانند سوار شدن به ماشین یا بالا رفتن از پله های بلند نیستند.

“آسانسور EMbrace با یک ماده نئوپرن نرم ساخته شده و در امتداد کناره ها به سختی می ایستد تا ستون فقرات سگ در حین بلند شدن مرتب باشد. برای سگهایی که فلج هستند یا برای بلند شدن به وسیله نقلیه نیاز به کمک دارند ، EMbrace Lift اجازه می دهد تا راه ایمن و ایمن برای حمل حیوان خانگی بدون خطر صدمه به ستون فقرات سگ و پشت صاحب “، به اشتراک گذاشته شد راشل آنکنی، معاون ارتباطات بازاریابی و توسعه محصول.

اخبار مرتبط  RNR Tire Express سالگرد بیستمین سالگرد را جشن می گیرد ، رشد چشمگیر را در Q1 و Q2 گزارش می کند

پشتیبانی شانه EMbrace برای 170 دلار، در حالی که آسانسور EMbrace از این شروع می شود 150 دلار. هر دو محصول در 3 اندازه کوچک ، متوسط ​​و بزرگ ارائه می شوند. آنكنی افزود: “خط پشتیبانی EMbrace ما ، از جمله پشتیبانی شانه می تواند همراه با سایر گزینه های درمانی مانند فن آوری تسكین دهنده درد خودمان ، دستگاه EMpower مورد استفاده قرار گیرد.”

اخبار مرتبط  کمپین Comeback ، بازگشت از فروشگاه های طنز و بازی های مستقل را برجسته می کند

حیوانات مراقبت از ORTHO
حیوان مراقبت از ارتو (AOC) یک شرکت نوین پزشکی دامپزشکی است که متخصص در مهاربندی و مدیریت درد است. این شرکت به بهبود کیفیت زندگی حیوانات اختصاص داده شده است. از زمان تاسیس این شرکت در سال 2005 ، AOC به درمان بیش از 25000 حیوان کمک کرده است. علاوه بر این ، این شرکت در حال توسعه محصولات دامپزشکی پیشرفته از نظر فناوری است که تأثیر فوری در زمینه پزشکی دامپزشکی و توان بخشی حیوانات دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.aocpet.com

مخاطب: Aneeta Boor Boor ، [email protected]

SOURCE مراقبت از ارتو حیوانات

لینک های مربوطه

http://www.aocpet.com