InventHelp Inventor توزیع کننده نوشیدنی داغ هوشمند (NJD-1991) را توسعه می دهد

پیتزبورگ، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – با موفقیت تلفن های هوشمند ، تلویزیون ها و سایر دستگاه های الکترونیکی ، مخترع از Orange ، N. J. ، فکر کرد ، چرا یک توزیع کننده نوشیدنی هوشمند نیست؟

او SMART BREW را برای فراهم کردن خودکار توزیع چندین گزینه نوشیدنی گرم برای افزایش لذت بردن از نوشیدنی های گرم توسعه داد. به این ترتیب ، نیاز به تهیه نوشیدنی دستی را برطرف می کند و همزمان شرایط بهداشتی را تسهیل می کند. این کارواش و تمیز کننده تمیز ، ایمن ، عملی و آسان نیز باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش ، فضای و هزینه می شود. علاوه بر این ، مناسب ، موثر و قیمت مناسب است.

اخبار مرتبط  راولینگز برای به دست آوردن ورزش های الماس ایستون به توافق قطعی می رسد

تجربه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “بعد از گذشت بیش از 20 سال در صنعت خدمات غذای لوکس در هتل لوکس و شنوایی از خطر آلودگی متقاطع و میکروب بر روی ماشین آلات نوشیدنی شکایت کرد”.

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-NJD-1991 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  جواهرات و سنگهای قیمتی ASEAN بانکوک برای اولین بار در نوامبر 2021 برگزار می شود

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید