سوم CIIE با امضای معاملات در نظر گرفته شده برای سال آینده 72.6 میلیارد دلار امضا شد

شانگهای ، 15 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با وجود عدم اطمینان بازار جهانی ناشی از همه گیری COVID-19 ، اعتماد و علاقه شرکت های خارجی به بازار چین بدون تغییر به نظر می رسد ، با توجه به ارزش توافقات موقت برای خریدهای سالانه کالاها و خدمات در سومین نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE) 72.62 دلار میلیارد ، افزایش سالانه 2.1 increase.

این نمایشگاه که در تاریخ 10 نوامبر به پایان رسید ، تقریباً 360،000 متر مربع فضای نمایشگاه را اشغال کرده است که تقریباً 30،000 متر مربع افزایش نسبت به نسخه قبلی دارد. نزدیک به 400000 بازدید کننده حرفه ای و بیش از 3000 روزنامه نگار چینی و خارجی در این مراسم شرکت کردند.

اخبار مرتبط  هانتکی تصفیه کننده هوا قابل حمل را توسعه می دهد

آمار نشان داد که 411 محصول ، فناوری و خدمات جدید اولین معرفی خود را در این کشور داشتند چین طبق گفته سان چنگهای ، معاون مدیر کل دفتر CIIE ، یا در سراسر جهان در CIIE امسال.

منطقه نمایشگاه تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی مسئول بیش از 120 اولین محصول و فناوری بود. 10 شرکت بزرگ دارویی در جهان و 14 بزرگترین تولیدکننده تجهیزات پزشکی در این رویداد شرکت کردند.

تقریباً 80 درصد شرکتهای جهانی Fortune 500 در نمایشگاه امسال شرکت می کنند. کالاهای مصرفی امسال 90،000 مترمربع فضای نمایشگاه را اشغال کردند ، که بزرگترین قسمت در همه بخشها است.

اخبار مرتبط  غیر انتفاعی Bellevue با تشکر از برنامه محلی اهدای منطقه ناهار خوری مجموعه Bellevue ، وعده های غذایی 56 کیلوگرم + به خانواده ها ارائه می دهد

در همین حال ، محوطه نمایشگاه محصولات غذایی و کشاورزی میزبان هزار و 264 شرکت از 93 کشور جهان بود که بیشترین تعداد غرفه داران در بین همه بخشها بود.

در بخش خودرو ، آخرین محصولات از هفت خودروساز بزرگ جهان به نمایش گذاشته شد.

کنفرانس همسان سازی تجارت و سرمایه گذاری ، بخشی از سومین CIIE ، هم در تجارت جدید و هم در سرمایه گذاری های دو طرفه جواب داد. در این رویداد دو روزه که در 7 نوامبر به پایان رسید ، 861 قرارداد همکاری امضا شد.

این نمایشگاه همچنین شامل نمایشگاهی از 100 مورد از میراث فرهنگی ناملموس ملی و بین المللی و 81 مارک چینی افتخارآمیز بود.

اخبار مرتبط  شرکت Rollins ، شرکت از تصویب رئیس هیئت مدیره خبر داد

صدها شرکت برای شرکت در چهارمین دوره CIIE که از شش حوزه نمایشگاه تجاری تشکیل شده است – صنعت هوشمند و فناوری اطلاعات ، کالاهای مصرفی ، محصولات غذایی و کشاورزی ، تجهیزات پزشکی و محصولات بهداشتی ، تجارت اتومبیل و خدمات .

ثبت نام کنندگان برای اولین بار باید اطلاعات شرکت را در وب سایت نمایشگاه www.ciie.org ارسال کنند. شرکت کنندگان در نمایشگاه امسال می توانند با استفاده از اطلاعات موجود ، وضعیت غرفه دار خود را تمدید کنند.

صفحه ثبت نام برای CIIE چهارم به شرح زیر است:

https://www.ciie.org/ciie/f/book/register؟locale=en

تماس خانم نی چینگ شین
تلفن: 0086-21-67008870 / 67008988

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1077995/CIIE_Logo.jpg

SOURCE CIIE

SOURCE CIIE