I-nvention + Cone را با یک فیلتر کربن مخروطی شکل ارائه می دهد

اجزای ادویه دار که باعث تحریک گلو در اثر کشیدن حشیش خالص می شوند ، بدون کاهش اثرات مطلوب ، بطور قابل توجهی کاهش می یابند. به نظر می رسد طعم طبیعی حشیش پس از فرآوری به سادگی بهبود می یابد زیرا برخی از اجزا بدون تأثیر بر طعم فیلتر می شوند.

I-nvention مترادف با نوآوری واقعی در بازار شاهدانه است. Cone + ادامه منطقی معرفی موفقیت آمیز فیلتر CTIP است که برای سیم پیچ دستی استفاده می شود و یک سال پیش توسط این شرکت راه اندازی شد.

اخبار مرتبط  جشن کاهو! Saladworks سالاد سوپر تابستانی خود را تا آگوست گسترش می دهد

CTIP ™ دارای یک پوشش آلومینیومی قابل بازیافت مخروطی شکل منحصر به فرد حاوی کربن فعال است که ، همانطور که همه ما می دانیم ، دارای ویژگی های فیلتراسیون عالی است و اغلب در فیلترهای هوا و آب استفاده می شود. امروزه متخصصان شاهدانه از سلامتی خود آگاه هستند. “این روند این است که مصرف کنندگان دخانیات را در سیگار کم یا زیاد بگذارند ، اما دود شاهدانه با احتراق خود اجزای ناخواسته ای را نیز تولید می کند. محتوای منومدیر عامل I-nvention خاطرنشان می کند که فیلتر CTIP several چندین مورد از این اجزای ناخواسته را از بین می برد.

اخبار مرتبط  Tanger به روزرسانی های عملیاتی ، ترازنامه و دولت را ارائه می دهد

این شرکت فیلتر را به شکل مخروطی طراحی کرده است تا کاربران بتوانند سیگار را راحت تر بچرخانند. در Cone + از قبل نورد شده ، فیلتر CTIP موجود است بنابراین کاربران یا تأمین کنندگان فقط باید حشیش را اضافه کنند. با توجه به معرفی موفقیت آمیز فیلتر CTIP ، تولیدکنندگان Iventions می گویند که میلیون ها “متخصص کانابیس” در سراسر جهان از این اختراع جدید قدردانی کرده و استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  Fresh n 'Lean ، بزرگترین سرویس تحویل غذای تهیه شده از مواد ارگانیک کشور ، با نام 847 در فهرست بین المللی 5000 INC. 5000 لیست سریعترین رشد

I-nvention یک شرکت نوآورانه در زمینه طراحی و ساخت است که در دلف واقع شده و یک واحد در آن است شنژن ، چین، و در اندونزی. این شرکت متخصص در زمینه نوآوری در بازار خرده فروشی شاهدانه است. I-nvention زمانی مشهور شد که در سال 2014 اولین سیگار الکترونیکی شاهدانه را اختراع کرد.

www.i-nvention.com

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1332318/I_nvention_Cone.jpg

منبع I-nvention

منبع I-nvention