Simon And Taubman قیمت ادغام را به 43.00 دلار برای هر سهم نقدی تغییر می دهند

هندوستان و BLOOMFIELD هیلز ، میشیگان ، 15 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Simon Property Group، Inc. (NYSE: SPG) (“Simon”) و مراکز Taubman، شرکت (NYSE: TCO) (“Taubman”) امروز اعلام کرد که آنها به توافق قطعی رسیده اند که برخی شرایط اصلی قرارداد ادغام (“قرارداد اصلی ادغام”) را تغییر می دهد ، از جمله قیمت خرید اصلاح شده 43.00 دلار به ازای هر سهم پول نقد و سایر مقررات برای کاهش شرط بستن.

توافق نامه اصلاح شده ادغام ادامه می دهد که سیمون 80٪ سهام مالکیت در The Taubman Realty Group Limited Partnership (“TRG”) را به دست خواهد آورد. خانواده Taubman تقریباً یک سوم سود مالکیت خود را به قیمت معامله می فروشد و 20٪ شریک TRG خواهد بود.

هیئت مدیره Simon و Taubman ، از جمله کمیته ویژه مدیران مستقل Taubman ، شرایط معامله را تأیید کرده اند. توافق نامه اصلاح شده ادغام پیش بینی کرده است که Taubman پیش از این سهام عمومی خود را اعلام یا پرداخت نمی کند 1 مارس 2021، و پس از آن ، فقط به محدودیت ها و شرایط خاصی محدود می شود.

پیش بینی می شود این ادغام در اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 بسته شود ، منوط به تأیید سهامدار Taubman و شرایط بسته شدن عادی است. سایمون و تاوبمن همچنین پرونده قضایی خود را که در جریان دادگاه برای دادگاه 6 است ، حل و فصل کردندهفتم منطقه قضایی ، شهرستان اوکلند ، میشیگان.

درباره سیمون
سایمون یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در مالکیت خریدهای برتر ، ناهار خوری ، سرگرمی و مقاصد با کاربری مختلط و یک شرکت S&P 100 (Simon Property Group، NYSE: SPG) فعالیت می کند. املاک ما در سراسر آمریکای شمالی ، اروپا و آسیا روزانه میلیون ها نفر را برای اجتماعات اجتماع فراهم می کند و سالانه میلیاردها فروش کسب می کند. برای اطلاعات بیشتر به simon.com مراجعه کنید.

درباره Taubman
مراکز Taubman S&P MidCap 400 Trust Investment Real Estate است که در مالکیت ، مدیریت و / یا اجاره 26 مرکز منطقه ای ، فوق منطقه ای و فروش در ایالات متحده و آسیا. املاک متعلق به Taubman در ایالات متحده بیشترین تولید را در صنعت مراکز خرید ایالات متحده دارد. دفتر مرکزی Taubman در سال 1950 تاسیس شده است بلومفیلد هیلز ، میش. دفتر مرکزی Taubman Asia که در سال 2005 تأسیس شد ، دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. www.taubman.com.

مشاوران

BofA Securities به عنوان مشاور مالی سایمون و پاول ، ویس ، ریفکیند ، وارتون و گاریسون LLP و Latham & Watkins LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت می کنند. Goldman Sachs & Co. LLC به عنوان مشاور مالی Taubman و Wachtell ، Lipton ، Rosen & Katz و Honigman LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمت می کنند. کمیته ویژه هیئت مدیره Taubman لازارد را به عنوان مشاور مالی مستقل خود و Kirkland & Ellis LLP را به عنوان مشاور حقوقی مستقل خود حفظ کرده است.

اخبار مرتبط  GrowHealthy با افتتاح فروشگاه در Tallahassee و Pensacola به شمال فلوریدا گسترش می یابد

اظهارات رو به جلو
این ارتباط شامل عبارات “آینده نگرانه” خاصی است ، زیرا این اصطلاح توسط ماده 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و 21E قانون قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه تعریف شده است. جملاتی که ماهیت پیش بینی کنندگی دارند ، به وقایع یا شرایط آینده وابسته یا مربوط می شوند ، یا شامل کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “می خواهد” ، “باید” باشد “،” تخمین ها “،” می تواند “،” قصد دارد “،” برنامه ها “یا سایر عبارات مشابه عبارات آینده نگر است. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته قابل توجهی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی در دوره های آینده با موارد پیش بینی شده یا پیش بینی شده در اظهارات آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، در نتیجه عوامل زیر ، اما محدود به آنها نیست: COVID -19 همه گیر و چالش های مرتبط ، خطرات و عدم اطمینان هایی که مستقیماً و غیرمستقیم بوده و ممکن است تأثیرات سوئی بر اقتصاد عمومی ، محیط بازار ، مستاجر ، مشتری و کارمندان و همچنین عملیات مراکز تجاری و مستاجر (از جمله توانایی باز ماندن) و رویه های عملیاتی ، اشغال ، فروش لنگر و مستاجر بازار ، اجاره مبتنی بر فروش ، جمع آوری اجاره ، اجاره و اجاره مذاکره شده ، فعالیت های توسعه و بازسازی بازار و ارزش منصفانه دارایی ها (افزایش احتمال اتهامات کاهش ارزش آتی) ؛ عملکرد اقتصادی آینده ، از جمله تثبیت و بازیابی از تأثیر همه گیر COVID-19 ؛ پس انداز ناشی از اقدامات کاهش هزینه ؛ پرداخت سود سهام و کفایت پول نقد برای تأمین نیازهای عملیاتی. تغییرات در نرخ اجاره بازار تعطیلات غیرمترقبه یا ورشکستگی مستأجر روابط با مستاجران لنگر روند در صنعت بازار؛ چالش های فروشگاه های بزرگ؛ تغییر در رفتار خرید مصرف کننده ، از جمله روند تسریع شده در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ؛ نقدینگی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات عدم دریافت به موقع یا غیر از این ، مصوبات مورد نیاز سهامداران Taubman. این خطر که شرایط بستن معامله راضی نباشد ؛ توانایی سایمون و تاوبمن در انجام کامل معامله ؛ این امکان که منافع پیش بینی شده از معامله به طور کامل محقق نشود (از جمله نرخ سرمایه پذیرفته شده سایمون و انتظارات آن در مورد FFO برای هر سهم). توانایی Taubman در حفظ پرسنل اصلی و حفظ روابط با شرکای تجاری تا زمان پایان معامله ؛ و تأثیر تغییرات قانونی ، نظارتی و رقابتی و سایر عوامل خطر مربوط به صنایعی که سیمون و تاوبمن در آن فعالیت می کنند ، به شرح جزئیات هر از گاهی در هر یک از گزارش های سیمون و توبمن که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است (“SEC”). ) هیچ تضمینی وجود ندارد که معامله در حقیقت به اتمام برسد.

اخبار مرتبط  فروش آمازون با استفاده از Glucose Health، Inc. کمپین تلویزیونی برای راه اندازی CNBC ، BLOOMBERG و آمپر ؛ 1048٪ افزایش یافته است. FOX کسب و کار

اطلاعات اضافی در مورد این عوامل و در مورد عوامل مهم یا مفروضات اساسی چنین اظهارات آینده نگر را می توان در بخش 1.A در هر یک از گزارش های سالانه Simon و Taubman در مورد فرم 10-K برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 پیدا کرد ، و بخشهایی با عنوان “عوامل خطر” و “بیانیه های رو به جلو” در هر یک از گزارش های دوره ای سیمون و تاوبمن در مورد فرم 10-Q برای سه ماهه های مالی به پایان رسید 31 مارس 2020، 30 ژوئن 2020 و 30 سپتامبر 2020. سایمون و تاوبمن احتیاط می کنند که لیست عوامل مهمی که ممکن است نتایج آینده را تحت تأثیر قرار دهند ، جامع نیست. هنگام اعتماد به اظهارات آینده نگرانه برای تصمیم گیری در مورد معامله پیشنهادی ، سهامداران و سایرین باید عوامل قبل و سایر عدم قطعیت ها و حوادث احتمالی را به دقت مورد توجه قرار دهند. تمام اظهارات آینده نگرانه کتبی و شفاهی مربوط به معامله پیشنهادی یا سایر مواردی که به سایمون و تاوبمن یا هر شخص دیگری که از طرف آنها عمل می کند ، صریحاً در کل اظهارات احتیاطی که در بالا ذکر شد واجد شرایط هستند. اظهارات آینده نگر که در این مقاله موجود است فقط از تاریخ این ارتباط صحبت می کند. هیچ یک از سایمون و تاوبمن به هر دلیلی هیچ تعهدی در به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ندارند ، حتی اگر اطلاعات جدیدی در دسترس باشد یا در آینده اتفاقات دیگری رخ دهد ، مگر در مواردی که طبق قانون لازم است.

اخبار مرتبط  به سمت ابعاد جدید! پخش زنده در سراسر جهان توسط Sedus

اطلاعات اضافی و از کجا می توان آن را پیدا کرد
این ارتباط با توجه به معامله پیشنهادی شامل Taubman و Simon در حال انجام است. در ارتباط با معامله پیشنهادی ، Taubman قصد دارد مواد مربوطه را از جمله بیانیه مقدماتی پروکسی در برنامه 14A به SEC ارسال کند. Taubman بلافاصله پس از ارائه بیانیه پروکسی قطعی خود در SEC ، بیانیه پروکسی قطعی و یک کارت پروکسی را برای هر یک از سهامداران Taubman که حق رای دادن در جلسه ویژه مربوط به معامله پیشنهادی را دارد ، پست می کند. این ارتباط جایگزین بیانیه پروکسی یا سند دیگری نیست که Taubman ممکن است در رابطه با معامله پیشنهادی برای SEC ارسال کند یا برای سهامداران خود ارسال کند. قبل از تصمیم گیری در مورد رای گیری ، از سهامداران TAUBMAN خواسته می شود تا این مواد را بخوانند (شامل هرگونه اصلاحیه و یا اضافات دیگر) و سایر اسناد مرتبط در ارتباط با گزینه های احتمالی پیشنهادی اطلاعات درباره TAUBMAN و معامله پیشنهادی. بیانیه پروکسی قطعی ، بیانیه مقدماتی پروکسی و سایر مطالب مرتبط در رابطه با معامله پیشنهادی (در صورت موجود بودن) و سایر اسناد و مدارک ثبت شده توسط TAUBMAN به SEC ، می توانند به صورت رایگان در وب سایت SEC (http: //www.sec.gov) یا در وب سایت Taubman (www.taubman.com).

شرکت کنندگان در خواستگاری
Taubman و برخی از مدیران ، افسران اجرایی و کارمندان آن ممکن است در رابطه با معامله پیشنهادی شرکت کننده در درخواست پروکسی باشند. اطلاعات مربوط به اشخاصی که طبق مقررات SEC می توانند در رابطه با معامله شرکت کنندگان در تقاضای سهامداران Taubman تلقی شوند ، از جمله شرح منافع مستقیم یا غیرمستقیم مربوطه آنها توسط دارایی های امنیتی یا غیر از این ، شامل می شود در بیانیه پروکسی شرح داده شده در بالا به SEC ارسال شده است. اطلاعات اضافی در مورد مدیران و افسران اجرایی Taubman نیز در بیانیه نیابتی Taubman در برنامه 14A برای جلسه سالانه سهامداران سال 2020 ، که در 2 ژوئیه 2020 به SEC ارسال شد ، یا گزارش سالانه اصلاح شده آن در فرم 10-K برای سال به پایان رسید در 31 دسامبر سال 2019 ، با ثبت در SEC در 27 فوریه ، 2020 ، به عنوان اصلاح شده است 29 آوریل 2020. این اسناد به شرح فوق بصورت رایگان در دسترس است.

منبع سیمون

لینک های مربوطه

http://www.simon.com